Поточна діяльність

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ РОЗПОЧАЛИ РЕМОНТ ДОРОГИ ПО ВУЛ. ХАРКІВСЬКІЙ

Хід робіт проінспектував голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО разом із народними депутатами та Сумським міським головою Олександром ЛИСЕНКОМ

«Як і обіцяв, я продовжую інспектувати об’єкти «Великого будівництва». І наступним об’єктом є дорога по вулиці Харківській, яка є однією з головних магістралей обласного центру. На цьому відрізку ремонтується 900 метрів, а загальна довжина дороги, що буде відремонтована, 7,5 км. Роботи вже розпочалися. Міський голова обіцяє, що цей об’єкт буде зроблений в найкоротші терміни і якісно. Ми ставимо завдання завершити ремонт цього відрізку дороги до Дня Конституції й надалі будемо інспектувати хід робіт, щоб його бачили жителі області».

За словами міського голови Олександра Лисенка, ця дорога не ремонтувалася з 1982 року. Це одна із чотирьох великих дорожніх артерій обласного центру, що має ширину 24 метри. У цьому році буде здійснено середній поточний ремонт дороги. Наразі здійснюються роботи з вирівнювання бордюрного каменю і підготовки до укладки асфальту. Наступними в Сумах планують відремонтувати дороги на проспекті М. Лушпи, вулиці С. Прокоф’єва та Курському проспекті.

Загальна проектна вартість ремонту дороги на вулиці Харківській становить 140 мільйонів гривень, із них 80 мільйонів гривень вже виділено з державного бюджету.

Як повідомив народний депутат Олександр КАЧУРА, попри те, що у світі зараз економічна криза та пандемія коронавірусу, попри те, що з державним бюджетом наразі складна ситуація, депутати від Сумщини відстояли під час прийняття бюджету фінансування ремонту цієї вулиці та інших інфраструктурних об’єктів в області. І наголосив, що народні депутати ретельно контролюватимуть, щоб кошти використовувалися виключно за призначенням. Тому що проект «Велике будівництво» – в пріоритеті і на особливому контролі у Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО.