Поточна діяльність

РОМАН ГРИЩЕНКО ЗДІЙСНИВ РОБОЧУ ПОЇЗДКУ ДО КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ

Голова Сумської облдержадміністрації відвідав декілька провідних підприємств та об’єктів Конотопського району, поспілкувався с жителями громад

Роман Грищенко разом з керівниками району ознайомився з роботою ДП «Конотопське лісове господарство», ТОВ «Вітчизна», ТОВ «Агрофірма «Козацька», ДНСП «Вирівське», ПВКП «СТС».

Зокрема в Бочечківській ОТГ у селі Козацьке було оглянуто зерносушильний комплекс ТОВ «Агрофірма «Козацька», що ефективно працює на альтернативному виді палива. Агрофірма спеціалізується на виробництві рослинницької та тваринницької продукції.

Велику зацікавленість викликала оленяча ферма ФОП «Русанов Д.Б.». Керівник облдержадміністрації наголосив, що такі фермерські господарства – позитив для соціально-економічного розвитку області та професійної реалізації, адже це – одна з візитівок Конотопського району.

Оглянувши сучасний елеватор ТОВ «Вітчизна», що займається вирощуванням зернових та зернобобових культур, має елеваторні потужності, активно розвиває молочне скотарство та загалом  працює на європейському рівні, Роман Грищенко відмітив, що на підприємствах створено багато робочих місць, є всі сприятливі умови для праці, вчасно виплачується заробітна плата.

Наприкінці своєї робочої поїздки, голова облдержадміністрації відвідав музей знаного в усьому світі народного художника Миколи Стороженка у селі В’язове, що має 4 зали з власною тематикою та спрямуванням. Поспілкувавшись с жителями району голова облдержадміністрації отримав низку звернень, та наголосив, що зазначені там проблемні питання будуть вирішуватися в найближчий час.

Очільник облдержадміністрації позитивно відмітив різноплановість соціально-економічного розвитку Конотопського району, високу ефективність роботи окремих підприємств, плідну співпрацю влади та бізнесу.