Поточна діяльність

РОМАН ГРИЩЕНКО ПРОКОНТРОЛЮВАВ ХІД ТА ЯКІСТЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ НА ОДНОМУ З ОБ’ЄКТІВ ПРОЄКТУ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Голова Сумської облдержадміністрації проінспектував хід робіт з реконструкції мостового переходу на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-12 Суми – Полтава, який є одним з об’єктів президентського проекту «Велике будівництво»

Наразі вже виконано роботи з монтажу трьох балок металевої прогонової будови, монтажу залізобетонних балок та карнизних блоків.
Розпочалися роботи з влаштування дорожнього одягу на під’їзді до споруди та підготовчі роботи до влаштування монолітної плити 3-4 прольоту.

Вартість реконструкції мостового переходу становить 141,6 млн грн. Станом на 18.05.2020 року освоєно 95,6 млн грн, з них 22,0 млн грн у 2020 році.

Компанія-підрядник обіцяє 1 серпня цього року завершити якісну реконструкцію стратегічного об’єкту області та здати його в експлуатацію.

 «Ми ставимо конкретні завдання: якісно та оперативно завершити реконструкцію мостових переходів, що вже триває кілька років, та розпочинати реконструкцію нових мостів. Це десятки об’єктів, на які буде передбачено фінансування. Окремо на моєму контролі знаходиться питання щодо будівництва доріг державного значення. Їх зведення на Сумщині також має бути збільшено в рази», – зауважив під час інспектування мостового переходу Роман Грищенко.

Нагадаємо, завдання нинішньої влади – побудувати в Україні 4,5 тисячі кілометрів пріоритетних доріг, а також відремонтувати десятки тисяч мостів. Про це 20 травня повідомив Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ у ході пресконференції.