Поточна діяльність

НА СУМЩИНІ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «STOP COVID – 19»

У конкурсі, що започаткований Сумською облдержадміністрацією, за ініціативою голови Романа ГРИЩЕНКА взяли участь 23 індивідуальні і колективні проєкти у п’яти номінаціях

Директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА зазначила, що цей конкурс активно підтримала наукова спільнота, участь взяли всі заклади вищої освіти. На конкурс було подано 23 проєкти у 5 номінаціях. Автори проєктів запропонували власні шляхи вирішення проблеми: розроблення стартапів, створення банку ідей для боротьби з пандемією СOVID-19, узагальнення та поширення досвіду роботи щодо боротьби з пандемією.

«Всі роботи дуже цікаві та актуальні. Ми сподіваємося, що ними зацікавляться інвестори», – висловила припущення Вікторія Гробова.

Усі конкурсанти отримали сертифікати учасників, а найбільш ефективні ідеї та рішення щодо вирішення проблем, спрямованих на боротьбу з поширенням коронавірусу в Україні, – дипломи переможців. Переможців привітав голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО.

У номінації «Стоп коронавірус» переміг Сумський державний університет, кафедра інфекційних хвороб з проєктом «Особливості роботи медичних працівників під час пандемії COVID-19». Автор Оксана ЧЕМИЧ.

У номінації «Економіка» переможцем став Сумський національний аграрний університет з проєктом «Створення стад худоби з генотипом А2А2 та Бета-казеїном з метою забезпечення молоком А2 пацієнтів із супутнім захворюванням на СOVID-19». Автор Юлія ПАВЛЕНКО.

У номінації «Медіа і комунікації» переміг Сумський державний педагогічний університет ім. А.С Макаренка з проєктом «Розробка інтерактивного квесту «Квартал безпеки онлайн в умовах карантину і протидії захворюванню СOVID-19». Автор Ганна ЗАЇКІНА.

У номінації «Освітні інновації» кращим став Сумський державний університет з проєктом «Розроблення освітньої фізико-математичної гри «Марс чекає». Автор Світлана ТАРАСЕНКО.

І у номінації «Юридична практика» перемогу отримав Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ з проєктом «Навчально-тренувальний полігон для відпрацювання навичок протидії біологічним загрозам». Автор Наталія ДУРАВКІНА.

Відео ТУТ.