ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ РОМЕНСЬКОЇ ЗОШ №7 ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

На 2020 рік на капітальний ремонт Роменської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7виділено понад 22 млн грн

За інформацією Департаменту капітального будівництва Сумської облдержадміністрації, у цьому році у школі заплановано виконати такі роботи: внутрішнє оздоблення корпусів № 1 і № 2, електроосвітлення,  водопостачання і каналізацію в корпусі № 1.

На ці роботи було передбачено 22 млн 551 тис. 146 грн, з яких 20 млн 251 тис. 146 грн – кошти державного фонду регіонального розвитку і 2 млн 300 тис. грн – місцевий бюджет.

Наразі, за інформацією управління освіти Роменської міської ради, внутрішнє оздоблення корпусів № 1 і № 2 виконано на 65%, електроосвітлення,  водопостачання і каналізацію зроблено на 30%. Ремонтні роботи тривають.

Довідково. Заходи, які передбачено реалізовувати в рамках проекту, дозволять покращити технічний стан будівлі школи та комфортність перебування учасників навчально-виховного процесу, знизити рівень захворюваності; зменшити витрати бюджетних коштів на проведення поточних ремонтів школи та оплату енергоносіїв. Внаслідок заміни дверей, радіаторів опалення та підлоги в закладі покращиться температурний режим під час опалювального сезону.