Поточна діяльність

НАРАЗІ ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «УКРАЇНА 30. ІНФРАСТРУКТУРА»

Представники влади, експерти, громадські діячі під час форуму обговорять теми відновлення існуючої інфраструктури та розбудови нової. Також під час форуму повідомлять про продовження національного проекту «Велике будівництво», фінансування довгострокових проектів та роль міжнародних партнерів в цьому процесі тощо

Термін приїзду швидкої, поїздка до родичів, якість інтернету – це інфраструктурні послуги. Ними користуються всі в світі, і саме від стану інфраструктури, зокрема транспортної та соціальної, залежить якість життя кожної людини.

Інфраструктура є фундаментом для розбудови економіки. Проекти так званої фізичної інфраструктури, особливо державні інвестиції у будівництво доріг, позитивно впливають на зростання економіки. Нова дорога або міст можуть значно скоротити час на поїздку та дистанцію для громадян, перевізників, бізнесу. Це означає більш швидку доставку товарів, з меншими витратами.

У створенні інфраструктурних проектів на передовій знаходиться будівельна індустрія – галузь, яка створює об'єкти фізичної інфраструктури, та спроможна стимулювати істотне економічне зростання.

Розвиток інфраструктури вигідний всім, як бізнесу, так і громадянам, і економіці в цілому. Бізнесу він може допомогти знизити постійні витрати на виробництві, людям – отримати покращенні інфраструктурні послуги, нові школи, лікарні, дітсадочки; економіці – виробити більше товарів та послуг при незмінному рівні витрат, і це сприяє економічному зростанню.

Інфраструктурні проекти об'єднують інтереси всіх і кожного, їх актуалізація є метою цього форуму.

Задля цього Офіс Президента, Уряд, представники Верховної Ради та експертне середовище об’єднуються на Всеукраїнському Форумі «Україна 30» Інфраструктура». Якими є перспективи річкових перевезень, оновлення місцевих аеропортів, модернізації «Укрзалізниці» та інфраструктури майбутнього? Відповіді на ці питання –  на всеукраїнському Форумі «Україна 30» Інфраструктура», що відбувається 22-24 лютого 2021 року у Києві.

Завдання форуму:

Продемонструвати плани по відновленню доріг в рамках Великого будівництва та в цілому проект у 2021 році.

Продемонструвати високий рівень міжнародної співпраці та партнерства з ЄС.

Розпочати діалог з бізнесом щодо нових логістичних можливостей.

Збільшити довіру до дій влади і розуміння логіки ухвалення рішень.

Розпочати діалог з суспільством щодо пасажирських перевезень залізницею та авіа.

Форум дивіться за посиланням: https://ukraine30.com/infrastructure/?fbclid=IwAR2rDPkHkSiMbHONanEORKspTsR3bij2dYqz0dGjp8qcT1Oh-Qf9cgEV1kE#schedule