ДО УВАГИ ГРОМАД СУМЩИНИ: ОГОЛОШУЄТЬСЯ ДОДАТКОВИЙ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПРОЕКТІВ ДФРР НА 2022 РІК

За рішенням регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, повідомляємо про оголошення додаткового конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2022 році за рахунок коштів ДФРР

Для участі у додатковому конкурсному відборі заявники мають подати документи, визначені Порядком підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 №80 (зі змінами).

Документи подаються за підписом керівника заявника за формою та переліком, встановленими Мінрегіоном України, у 2-х примірниках та обов’язково оприлюднюються на онлайн-платформі ДФРР https://new.dfrr.minregion.gov.ua у термін до30.06.2021.

Паперові примірники документів приймаються Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської облдержадміністрації за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2 (6 поверх, каб. 103) та на    e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Додаток 1.docx

Додаток 2.docx

Додаток 3.docx

Додаток 4.doc

За матеріалами: https://new.dfrr.minregion.gov.ua/news/ogoloshennya-dodatkovogo-konkursnogo-vidboru-proektiv-dfrr-na-2022-rik