Поточна діяльність

ОНОВИТИ ГРАФІКИ ПОГАШЕННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ І ДОТРИМУВАТИСЯ ЇХ – ТАКЕ ЗАВДАННЯ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ПОСТАВИЛА ПЕРЕД КЕРІВНИЦТВОМ АТ «СУМСЬКЕ НВО»

Під час засідання робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що відбулося за участю голови облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, розглядали питання щодо найбільшого боржника Сумщини із виплати заробітної плати – АТ «Сумське НВО»

Напередодні засідання робочої групи під час пресконференції Дмитро Живицький розповів журналістам: «Сьогодні всі адміністративні ресурси, які в нас є, ми використовуємо, щоб АТ «СНВО» погасило борги із заробітної плати жителям області. Зустрічаємося з керівництвом підприємства, комунікуємо з правоохоронними органами, виконавчою службою, управлінням юстиції.  Це питання стоїть навіть на контролі перших осіб держави. Сьогодні правильний шлях, який я бачу, це коли підприємство демонструє реальне погашення заробітної плати, а ми сприятимемо підприємству в отриманні замовлень».

За словами голови облдержадміністрації, вже є домовленість, що двічі на місяць представники СНВО надають графіки з виплати заборгованості й інформацію про стан їх виконання за підписами керівництва підприємства та Міжрегіонального управління юстиції.

«Ми проводимо перемовини з посольствами країн Азії про замовлення для цього підприємства. Але умова одна: ніяких офшорів, все має бути прозоро. Якщо підприємство готове працювати прозоро, вкладати кошти, залучати інвесторів, виплачувати заробітну плату, я буду першим, хто працюватиме над тим, щоб це підприємство отримало замовлення, в тому числі й державні», – наголосив Дмитро Живицький.

Звітуючи в облдержадміністрації під час засідання робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати, директор АТ «СНВО» Володимир ЗАБІЦЬКИЙ повідомив, що упродовж червня було виплачено боргів по заробітній платі на суму 2,3 млн.

«Згідно з графіком, ми до кінця липня мали погасити 10 млн грн, а погасили лише 2,3. Але є надія, що за цей тиждень ми погасимо ще близько 2 млн грн, – говорив він. – У серпні буде поданий уточнений графік щодо погашення заборгованості із заробітної плати. Але до кінця року ми не зможемо подати реальний графік для погашення усіх 229 млн грн боргу. Поки що ми орієнтуємось на 32 млн грн».

За результатами засідання керівництву АТ «Сумське НВО» було доручено оновити графіки погашення заробітної плати і обов’язково дотримуватися їх.