Поточна діяльність

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: ЗАВЕРШЕНО РЕКОНСТРУКЦІЮ ПРИЙМАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ КОНОТОПСЬКОЇ ЦРЛ

Приймальне відділення КНП «Конотопська центральна районна лікарня ім. Академіка Михайла Давидова» Конотопської міської ради перед введенням в експлуатацію проінспектував голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

Очільник облдержадміністрації оглянув приміщення, де розташовані реєстратура, кабінет ультразвукових досліджень із сучасним обладнанням, реанімаційна палата на два ліжка, мала операційна, комп’ютерний томограф.

Виконуюча обов’язки головного лікаря Конотопської ЦРЛ Ольга ГАПОНЕНКО розповіла, що на відкриття цього відділення вже чекають жителі району та працівники лікарні. Адже в комфортних умовах краще як лікуватися, так і лікувати.

Реконструкція приймального відділення Конотопської ЦРЛ виконана за кошти державного та місцевого бюджету на загальну суму 12,7 млн грн. Крім того, за державні кошти у сумі понад 15 млн грн для цього відділення було придбано комп’ютерний томограф.

«У рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» по всій Україні відкриваються сучасні приймальні відділення, – зазначив Дмитро Живицький. – У цьому відділенні Конотопської ЦРЛ хворий зможе отримати оперативну та якісну медичну допомогу. Адже завдяки сучасному обладнанню й швидкому лікуванню не будуть втрачені дорогоцінні хвилини й життя пацієнта буде врятовано».

Нагадаємо, усього на Сумщині в рамках програми «Велике будівництво» буде відкрито 7 приймальних відділень. Два з них працюватимуть в Сумах – в Сумській обласній лікарні (уже відкрите) та Сумській центральній міській клінічній лікарні. Також такі відділення будуть  у містах Шостка (уже відкрите), Конотоп, Охтирка, Ромни та Глухів.