А ВЧИТЕЛЬ ВАШОЇ ДИТИНИ – ВАКЦИНУВАВСЯ ПРОТИ СОVID-19 ЧИ НІ?

Таке запитання батькам кожного школяра Сумщини поставив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

На сторінці у соцмережі Facebook Дмитро Живицький повідомив: «Із наступного тижня більшість шкіл та дитячих садочків області можуть бути закриті на карантин та перейти на віддалене навчання».

З наступного тижня більшість шкіл та дитячих садочків області можуть бути закриті на карантин та перейти на віддалене навчання. Це буде зроблено у навчальних закладах, у яких мінімум 80% працівників не будуть щеплені хоча б першою дозою вакцини!

Така ситуація складається (не дивлячись на щоденні нагадування та роз'яснення з боку Міністерство охорони здоров'я України та Сумська Обласна Державна Адміністрація) через погану організацію процесу вакцинації освітян головами громад та керівниками самих закладів!

А вчитель вашої дитини – вакцинувався проти СОVID-19 чи ні?

Ситуація з коронавірусом в Україні погіршується. Уже сьогодні перевищені показники за рівнем госпіталізації у деяких регіонах України. Хворіють діти!

З кожним днем ми спостерігаємо все більшу кількість хворих на СОVID-19 і на Сумщині.

Ми не можемо допустити тотального локдауну, переповнених лікарень і смертей в області!

При переході у «жовту» зону карантину, школа, у якій провакциновано менше 80% працівників, переходить до навчання в онлайн-режимі. До «жовтої» зони наша Сумщина може потрапити уже наступного понеділка!

Про організацію вакцинації для педагогічних колективів мали б подбати керівники до першого вересня. Обов'язково задайте питання вчителям та вихователям своїх дітей:

«А Ви вакцинувалися? Чи вже вакциновано 80% працівників вашої школи чи дитячого садочка?».

З наступного тижня більшість шкіл та дитячих садочків області можуть бути закриті на карантин та перейти на віддалене навчання!