Поточна діяльність

НА СУМЩИНІ ВІДКРИВСЯ АКТИВНИЙ ПАРК – У ПОПІВСЬКІЙ ГРОМАДІ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ

Відкриття парку, що збудований в рамках проєкту Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Активні парки – локації здорової України», відбулося за участю заступника голови Сумської облдержадміністрації Олега КЛИМЕНЧУКОВА

Локація у Попівській громаді розташована у мальовничому місці на території ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» та уже готова до надання спортивних послуг усім охочим.

Як повідомив Олег Клименчуков, проект «Активні парки – локації здорової України» – це один із етапів всеукраїнської програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Здорова Україна». Це не просто спортивні майданчики, це сучасна можливість для жителів громади за допомогою власних смартфонів займатися фізичною культурою на цих локаціях, виконувати різноманітні вправи.

«Наша мета – здорова нація. І я хочу, щоб цей парк завжди був наповнений людьми, жителями вашої громади, які дбають про своє здоров’я, займаються руховою активністю», – наголосив заступник голови облдержадміністрації.

Довідково. «Активні парки» – це один із проєктів який входить в загальнонаціональну програму «Здорова Україна». Головна мета цього проєкту – зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст, так і маленьких населених пунктів кожної області. Активні парки – це абсолютно безкоштовна можливість подбати про своє здоров’я та фізичну підготовку.

 

#ЗдороваУкраїна, #АктивніПарки, #ЯвАктивномуПарку, #ТренуюсьВАктивномуПарку