Поточна діяльність

АКТИВНИЙ ПАРК НА СУМЩИНІ ВІДКРИВСЯ І В ШОСТКИНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Заступник голови облдержадміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ побажав жителям громади бути фізично активними і займатися в цьому парку якнайчастіше

«Активні парки» – це один із проектів, який входить в загальнонаціональну програму Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Здорова Україна». Головна мета – зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст так і маленьких населених пунктів кожної області, – зазначив Олег Клименчуков. – Активні парки – це абсолютно безкоштовна можливість подбати про своє здоров’я та фізичну підготовку».

Заступник голови облдержадміністрації пояснив жителям громади, що активний парк – це не просто парк для фізичної культури та спорту, це сучасна локація, прийшовши на яку та відсканувавши QR код за допомогою телефону, можна вибрати програму тренувань. Це сучасна можливість бути у відмінній фізичній формі.

Привітали жителів громади із відкриттям цього парку і Народний депутат України Михайло АНАНЧЕНКО і голова Шосткинського району Оксана ТАРАСЮК. Також усі присутні в активному парку взяли участь у спільній руханці.

#ЗдороваУкраїна, #АктивніПарки, #ЯвАктивномуПарку, #ТренуюсьВАктивномуПарку