Поточна діяльність

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ ПІДПРИЄМСТВА СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ

Засідання у форматі круглого столу в межах проєкту «Україна 4.0. Форсайт-дослідження соціально-економічних змін ринку праці та прогнозування професійних кваліфікацій з цифровими навичками», відбудеться 7 жовтня о 12.00 у приміщені Конгрес-центру Сумського державного університету (м. Суми, вул. Покровська, 9/1)

Учасникам круглого столу буде презентовано попередні результати прогнозування траєкторії розвитку ринку праці України під впливом глобальних трендів (діджиталізація, розвиток Індустрії 4.0 та автоматизації робочих місць), а також прогнозування потреб ринку праці у професійних кваліфікаціях із цифровими навичками на коротко-, середньо- та довгострокову перспективи в агросекторі.

Участь у круглому столі візьмуть представники великого, середнього та малого бізнесу, органів місцевого самоврядування та Державної служби зайнятості.

Проєкт реалізується у співпраці Національного агентства кваліфікацій, Державного центру зайнятості, Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, за участі експертів Сумської облдержадміністрації та Сумського державного університету.

Програма заходу.