СУМСЬКА ОБЛАСТЬ ОТРИМАЛА ДОДАТКОВО 26 МЛН ГРН З ДЕРЖБЮДЖЕТУ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КИСНЕВИМ ПОСТАЧАННЯМ ЛІКАРЕНЬ

Як повідомив під час брифінгу голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, за ці кошти планують закупити кріоциліндри, кисневі генератори для забезпечення централізованим постачанням кисню лікарень області

«Сьогодні лікарні забезпечені киснем на 100%, перебоїв немає. Але потреба в кисні постійно зростає, – розповів Дмитро Живицький. – Прямо зараз із міста Черкаси їде 8-тонний автомобіль із киснем для наших медичних закладів. Крім того, кисень ми отримуємо і з підприємства в Сумах».

Голова облдержадміністрації зазначив, що система забезпечення киснем в Україні налагоджена, робота підприємств, які виробляють кисень, координується Міністерством охорони здоров’я. Необхідно лише збільшувати в лікарнях кількість відділень, забезпечених централізованою подачею кисню.

«Сумська область отримала додатково 26 млн грн з держбюджету на забезпечення кисневим постачанням лікарень, – повідомив Дмитро Живицький. – Медичні заклади спільно з органами місцевого самоврядування розробляють проекти на забезпечення централізованим киснепостачанням відділень в лікарнях, а держава дає кошти на відповідне обладнання».