ОБИРАЮЧИ СВОЄ МАЙБУТНЄ, СТУДЕНТИ ОБИРАЮТЬ МАЙБУТНЄ КРАЇНИ

Голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ привітав молодь Сумщини із Міжнародним Днем студента

«Сьогодні наші студенти – наша гордість. Вони − переможці наукових, спортивних та творчих змагань як в Україні, так і за кордоном», − зазначив голова облдержадміністрації, вітаючи студентську громаду Сумщини на базі національного аграрного університету.

За його словами, сьогодні виші стають культурними центрами, центрами міжнародної комунікації, центрами сучасного руху вперед як України, так і Сумщини. Сумські заклади освіти користуються популярністю серед молоді з багатьох куточків світу, наразі в області навчаються студенти з 80 країн. А випускники сумських вишів знаходять роботу за різним професійним спрямуванням.

«Сьогоднішні студенти, обираючи своє майбутнє, обирають майбутнє країни. Так, саме від вас, від вашого вибору залежить, де на мапі світу будуть Сумщина та Україна, і те, що ми можемо запропонувати світу, − говорив голова облдержадміністрації. − У вашому виборі ми не сумніваємось. Ви − сучасні, яскраві, активні і твердо знаєте, чого хочете».

Дмитро Живицький побажав студентам здоров’я, успіхів у навчанні, розвитку, а також побільше мріяти і йти за своїми мріями.

«Усе, що рухає сьогодні світом, − це любов і мрія. З любов’ю, я думаю, ви й без мене розберетесь, а мрія − це те, чого не треба боятись. Мрія − прекрасна тим, що її неможливо обмежити. Тому не обмежуйте себе у мріях. Мрійте, і ви досягнете успіху. Адже все, що нас оточує, колись було чиєюсь мрією», – зазначив у привітанні він.