Поточна діяльність

НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ ОБСТЕЖЕННЯ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ЩОДО НАЯВНОСТІ АВТОНОМНИХ ДЖЕРЕЛ ЖИВЛЕННЯ

Згідно з рішенням позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території Сумщини тривають комісійні обстеження щодо наявності автономних джерел живлення в медичних закладах області

Зокрема, 24 листопада в м. Суми комісія у складі представників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, управління охорони здоров’я облдержадміністрації, АТ «Сумиобленерго» побувала в комунальних некомерційних підприємствах обласної ради: «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення », «Сумська обласна клінічна лікарня» та «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер».

Співробітники цих закладів продемонстрували дизельні електростанції, які будуть забезпечувати автономне електроживлення медичним закладам в разі їх аварійного відключення від централізованого електропостачання. Ці генератори у разі необхідності автоматично приводяться в дію.

Також комісія ознайомилася з роботою електрогосподарства об’єктів у штатному режимі, з технічною та іншою документацією щодо встановлення, використання автономних джерел живлення, призначення відповідальних за їх роботу та розроблення інструкцій для обслуговуючого персоналу щодо дій на випадок аварійного відключення електропостачання.

Днем раніше відповідні відпрацювання проводились в некомерційних підприємствах обласної ради: «Сумська обласна дитяча клінічна лікарня» та «Обласний клінічний перинатальний центр».

За інформацією Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області