ДЕРЖАВА ПІДТРИМУЄ ВИРОБНИКІВ СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

На цьому наголосив перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Тарас САВЧЕНКО, відвідавши в рамках робочої поїздки в Охтирську громаду товариство з додатковою відповідальністю «Охтирський хлібокомбінат»

За його словами, на виконання рішень Уряду виробники соціально значущих товарів мають можливість придбавати природній газ за пільговими тарифами. Наказом Мінагрополітики від 5 січня 2022 року №3 затверджено перелік суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значимість.

До цього переліку внесені виробники хліба житньо-пшеничного олії соняшникової, борошна пшеничного, масла вершкового, молока пастеризованого, яйця курячого, що здійснюють господарську діяльність на території Сумщини. Одним із таких підприємств є ТДВ «Охтирський хлібокомбінат», що виробляє соціальні сорти хлібобулочних виробів та вже забезпечив для цього власні потреби на січень-лютий в природному газі за пільговими тарифами.

Виконавчий директор підприємства «Охтирський хлібокомбінат» Юрій СИТНИК розповів, що продукція хлібокомбінату користується попитом серед населення, реалізується у м. Охтирка, селищах та селах Охтирського району, містах Суми, Лебедин, Ромни, Тростянець, Харків, Полтава, а також в різних торгівельних мережах. Основний асортимент – це хліб та хлібобулочні вироби, у тому числі, соціального значення.

«На підприємстві працює 132 особи. У 2021 році було сплачено податків до бюджетів різних рівнів на суму майже 5 млн грн, − говорив Юрій Ситник. − Також у нас впроваджуються енергозберігаючі технології. Частково підприємство забезпечує виробничі та господарські енергетичні потреби за рахунок власних твердопаливних котлів з використанням пілетів. Разом з цим підприємство запроваджує програми модернізації виробничих потужностей та розширює асортимент продукції».

У ході зустрічі з керівництвом хлібокомбінату обговорювалися питання забезпечення потреб підприємства у природному газі за пільговими тарифами на березень-квітень, цінової політики підприємства на хлібобулочні вироби, забезпечення потреб підприємства у борошні місцевого виробництва, подальшої модернізації та автоматизації виробничих процесів, збереженні робочих місць тощо.