ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ МАЮТЬ ВИРІШУВАТИСЯ, ОСОБЛИВО В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ

На цьому наголосив заступник керівника обласної військової адміністрації Олег КОВАЛЬ під час робочої поїздки до Роменського району

Заступник керівника військової адміністрації, спілкуючись із керівництвом громади та району, наголосив, що це перша ознайомча зустріч його з районом.

«Мені відомі як перспективи розвитку Роменщини, так і проблемні питання регіону, оскільки ваш район я координую, як заступник. Розраховую на плідну співпрацю в межах діючого законодавства та наших з вами повноважень».

Особливу увагу Олег Коваль звернув на соціальну сферу, якою опікується згідно з розподілом обов’язків в обласній військовій адміністрації.

«Забезпечення своєчасних нарахувань, виплат, моніторинг сімей, які опинилися у скрутному становищі, та допомога таким родинам − це робота нелегка, але від неї залежать долі людей. Тому соціальна сфера сьогодні дуже важлива, особливо в умовах воєнного часу, − зазначив він, звернувшись до фахівців соціального захисту. − Працюйте для людей і заради людей. Якщо потрібна наша допомога, звертайтесь».