ПОПРИ ВОЄННИЙ ЧАС У ДІТЕЙ СУМЩИНИ МАЄ БУТИ ДИТИНСТВО, ЯКОМОГА МЕНШЕ ЗАТЬМАРЕНЕ ВІЙНОЮ

За дорученням керівника обласної військової адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО заступник керівника Олег КОВАЛЬ відвідав дитячі будинки сімейного типу Роменського району

Олег Коваль відвідав дитячий будинок сімейного типу НЕСТЕРЕНКІВ, в якому на сьогодні виховується 10 дітей-вихованців. Загалом за час функціонування прийомної сім’ї, а згодом і дитячого будинку сімейного типу Нестеренків, батьки-вихователі Катерина та Олександр Нестеренки огорнули сімейним теплом 18 дітей.

«Діти, які виховуються в дитячому будинку сімейного типу Нестеренків оточені турботою та любов’ю, діти забезпечені всім необхідним для повноцінного та гармонійного розвитку. Їм надається вчасне та належне медичне обслуговування», − зазначив, відвідавши родину, Олег Коваль.

Оглянув заступник керівника військової адміністрації і родини МУДРИЧЕНКІВ та РОТЕНКІВ у м. Ромни, у яких виховуються 8 та 5 дітей відповідно.

За його словами, умови проживання дітей у родинах хороші. Батьки забезпечують вихованців усім необхідним.

«Попри воєнний час, у дітей Сумщини має бути дитинство, якомога менше затьмарене війною. Діти мають жити в нормальних умовах. Тому керівник обласної військової адміністрації доручив мені відвідати родини Сумщини, де виховуються діти під опікою держави. Тому такі поїздки продовжуватимуться, адже за дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, вихованців інтернатних закладів держава несе відповідальність».