МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ШОСТКИНЩИНИ ОТРИМАЛИ НЕОБХІДНЕ ОБЛАДНАННЯ

За дорученням керівника Сумської обласної військової адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО його заступник Олена БОЙКО передала колективам закладів охорони здоров’я Шосткинського району інкубатор для новонароджених, мобільні холодильники та ноутбуки

«З початку повномасштабного вторгнення лікарні області не припиняли свою роботу. У найскладніших умовах надавали допомогу людям. В свою чергу ми дбаємо про те, щоби забезпечити медичні заклади Сумщини необхідним обладнанням», – зазначила вона.

Зокрема, Сумщина отримала від Міністерства охорони здоров’я 260 ноутбуків. Їх розподілили між медичними закладами області, які надають медичну допомогу військовим, а також тим медичним закладам, що знаходяться в зоні ведення бойових дій. Зокрема, 8 закладів Шосткинського району отримали 30 ноутбуків.

«Дякую Міністерству охорони здоров’я за допомогу лікарням області! Дякую нашим медичним працівникам, які мужньо, віддано та професійно надають допомогу людям, рятуючи життя жителів Сумщини та наших захисників! Працюємо далі! Допомагаємо один одному! Віримо в краще!», – прокоментувала Олена Бойко.