ВІД ПОЧАТКУ РОБОТИ ПРОГРАМИ «ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА ДЛЯ УКРАЇНЦІВ – ОСВІТНЬО-ПРАКТИЧНИЙ КУРС» З ТРАВНЯ ІНСТРУКТОРИ ПІДГОТУВАЛИ 2222 БІЙЦІВ-РЯТУВАЛЬНИКІВ

Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

За його словами, усі вони вже рятують життя побратимів на фронті і цивільних, які опинилися у зоні бойових дій. Навчання кожного курсанта – безкоштовне і потребує значної кількості розхідних матеріалів. До того ж, по завершенню курсу кожен з випускників отримує аптечку, укомплектовану за стандартами НАТО.

«Серед тих, хто постійно допомагає курсу – міжнародний фонд «Інноватор Хелп». Співпраця з фондом розпочалася від старту курсу, а наприкінці жовтня ми заключили меморандум про співпрацю. І вже за цей час волонтери фонду передали швидку, яка допомагає відпрацьовувати навички передачі пораненого. Завдяки їм з'явився і пікап, аби інструктори мали змогу проводити виїзне навчання», – розповів Дмитро Живицький.

Також фонд допомагає з розхідними матеріалами, комплектуючими для тактичних аптечок і самими аптечками, друкованими матеріалами, в облаштуванні навчальних кімнат.

«Вже двічі фонд залучав до допомоги німецьких волонтерів. Щиро вдячний фонду «ІнноваторХелп» за таку потужну допомогу і підтримкуРазом  переможемо!», – прокоментував очільник ОВА.