У БАСЕЙНІ СУМДУ СТАРТУВАВ ЧЕМПІОНАТ СУМЩИНИ З ПЛАВАННЯ

Учасників змагань привітав голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

За чемпіонський титул змагалися майже 130 спортсменів. Це вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та області, центру водних видів спорту університету та обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Запливи відбуваються на дистанціях 50, 100 і 200 м різними стилями. «Змагання – це завжди рух вперед, перевірка власних сил, обмін досвідом і нові знайомства. Робимо все, щоби у наших спортсменів попри все була можливість тренуватись та змагатись», – зазначив він.

За його словами, плавці Сумщини показують чудові результати. У нас вже є два майстри спорту, більше десяти кандидатів у майстри спорту. Одна спортсменка фактично входить до складу збірної України з плавання, три кандидати – на вступ до збірної і один у резерві

«Сьогоднішній чемпіонат – це перепустка на чемпіонат України. Бажаю юним плавцям успіхів, досягнення бажаних результатів, підкорення нових вершин у спорті і у житті. Дякую тренерам за самовіддану працю і батькам за підтримку. Вірю, що зірочки плавання Сумщини підкорять ще не один світовий п’єдестал!», – зазначив Дмитро Живицький.