Поточна діяльність

Доступ до публічної інформації

 
 
 
 
 
 
 
 

ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ-КЛЮЧОВИЙ ПРИНЦИП ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ

  У Сумському центрі післядипломної роботи З 09 до 10 листопада 2020 року проведено онлайн-навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Інформаційна відкритість суб’єктів владних повноважень та здійснення заходів щодо захисту інформації» для державних службовців, відповідальних за роботу у сфері доступу до публічної інформації.

НА ДИСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ ДЛЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВИСВІТЛЕНО ТЕМУ ЩОДО ОБОВ'ЯЗКІВ У СФЕРІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

  При Державному закладі післядипломної освіти «Сумський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» 6 листопада 2020 року для посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих комітетів та їх структурних підрозділів, міських рад, об’єднаних територіальних громад, які не підвищували кваліфікацію 3 роки проведено дистанційне навчання (в синхронному режимі) щодо виконання органами місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації». 

28 ВЕРЕСНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАГАЛЬНОГО ДОСТУПУ ДО ІНФОРМАЦІЇ

28 вересня, за ухваленою резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 15 жовтня 2019 року, проголошено Міжнародним днем загального доступу до інформації (День права знати).

Право на доступ до інформації є основоположним елементом реалізації людиною будь-якого іншого права, визначеного міжнародними договорами та Конституцією України.

СЕКРЕТАРІАТ УПОВНОВАЖЕНОГО ВЕРХОВНОЇ РАДИ З ПРАВ ЛЮДИНИ ПРОВОДИТЬ СЕРІЮ ОНЛАЙН ТРЕНІНГІВ

  З метою забезпечення належного виконання вимог чинного законодавства суб’єктами владних повноважень у  сфері доступу до публічної інформації та звернення громадян, протягом 7-25 вересня 2020 року Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проводяться онлайн-тренінги.

ОФІЦІЙНІ ВЕБ-САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ Є ОДНИМ ІЗ НАЙЕФЕКТИВНІШИХ СПОСОБІВ ДОНЕСЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЇХ ДІЯЛЬНІСТЬ

Про порядок оприлюднення інформації  на веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області та Єдиному державному веб-порталі відкритих йшлося 07 серпня 2020 року під час навчання для відповідальних за оприлюднення публічної інформації працівників  структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації.

ПРО РОЗВИТОК СФЕРИ ВІДКРИТИХ ДАНИХ В УКРАЇНІ ТА ОБОВ’ЯЗКИ РОЗПОРЯДНИКІВ ІНФОРМАЦІЇ СТОСОВНО ОПРИЛЮДНЕННЯ НАБОРІВ ВІДКРИТИХ ДАНИХ ВИСВІТЛЕНО НА ОНЛАЙН-НАВЧАННІ

Одна з основних вимог євроінтеграційних процесів - це відкритість і прозорість діючої влади. Таким чином, у сфері забезпечення доступу до публічної інформації визначено обов’язки розпорядників надавати інформацію у формі відкритих даних на запити та оприлюднювати її на своїх офіційних веб-сайтах та на Єдиному державному порталі відкритих даних (https://data.gov.ua/).

НАВЧАЛИСЯ ПОСАДОВІ ОСОБИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ОТГ

Для посадових осіб місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, відповідальних за роботу у сфері забезпечення доступу до публічної інформації та оприлюднення інформації,  14-15 липня 2020 року проведено дистанційне навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Забезпечення реалізації державної інформаційної політики та здійснення заходів щодо захисту інформації».

ПІД ЧАС ОБМЕЖУВАЛЬНИХ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ ПРОВЕДЕНО ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ

Для державних службовців районних державних адміністрацій, та посадових осіб міських рад області 25 червня при Сумському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено тематичний семінар на тему «Реалізація на регіонанальному рівні державної політики у сфері розвитку інформаційного простору та питаннях сприяння розвитку громадянського суспільства».

СЕКРЕТАРІ СІЛЬСЬКИХ РАД ОТРИМАЛИ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОРЯДКІВ РОЗГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ЗАПИТІВ ТА ОПРИЛЮДНЕННЯ ІНФОРАЦІЇ

При Сумському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходило навчання секретарів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад та об’єднаних територіальних громад  за спеціальною програмою «Забезпечення ефективності діяльності місцевих рад».

ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВІДКРИТОСТІ

Працівники сектору забезпечення доступу до публічної інформації Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації Олена КОВШИК та Інна ШУЛЬГА 14 лютого та 17 лютого 2020 року провели навчання для спеціалістів структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, відповідальних за організацію доступу до публічної інформації та оприлюднення інформації.

Більше статей...

  1. -