Поточна діяльність

Доступ до публічної інформації

 
 
 
 
 
 
 
 

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ПОЛІТИКИ ВІДКРИТИХ ДАНИХ В ОРГАНАХ ВЛАДИ БУЛИ ОПРАЦЬОВАНІ НА ТРЕНІНГУ

 

Для органів виконавчої  влади та місцевого самоврядування Сумської області 03 грудня 2021 року проведено тренінг «Практичні аспекти реалізації законодавства про доступ до публічної інформації та відкритість використання публічних коштів» на базі Сумського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації в режимі офлайн/онлайн.

 

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ВІДКРИТІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ ОБГОВОРИЛИ НА СУМЩИНІ

  За участі представників облдержадміністрації у Конрес-центрі СумДУ відбувається дводенний захід – круглий стіл і тренінг щодо реалізації законодавства про доступ до публічної інформації та відкритість використання публічних коштів. 

СВОЄЧАСНЕ ОПРИЛЮДНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ – ЗАПОРУКА ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ВЛАДИ

При Сумському регіональному центрі підвищення кваліфікації більш ніж 100 посадових осіб місцевого самоврядування проходили дистанційне навчання в синхронному режимі за загальною професійною програмою підвищення кваліфікації. Серед актуальних питань державної політики 15 листопада цього року увагу було приділено висвітленню теми щодо забезпечення відкритості та прозорості органів місцевого самоврядування в контексті виконання законодавства про доступ до публічної інформації.

ЗІ СТУДЕНСЬКОЮ МОЛОДДЮ ПРОВЕДЕНО ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНИХ ПРАВ НА ІНФОРМАЦІЮ

 

Для студентів 2 курсу Навчально-наукового інституту історії та філософії Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка  2 листопада 2021 року проведено просвітницький захід на тему «Державна інформаційна політика. Забезпечення права кожного на доступ до  інформації».

ЕФЕКТИВНА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ - ІНДИКАТОР ДОТРИМАННЯ СТАНДАРТІВ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ

   На онлайн-навчанні у синхронному режимі у Сумському регіональному центрі підвищення кваліфікації 28 жовтня цього року для посадових осіб місцевого самоврядування було роз’яснено вимоги законодавства у сфері забезпечення доступу до публічної інформації, а також зосереджена увага на напрямках державної інформаційної політики у сфері розвитку відкритих даних.

28 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ПРАВА ЗНАТИ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАГАЛЬНОГО ДОСТУПУ ДО ІНФОРМАЦІЇ

 

З метою обговорення актуальних питань у сфері доступу до публічної інформації 28 вересня 2021 року Центром демократії та верховенства права було проведено онлайн-захід за участю представників громадянського суспільства, зокрема, міжнародних організацій та органів влади.

ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ПРАВО КОЖНОГО НА ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

   

Онлайн навчання на тему: «Відкритість та прозорість органів місцевого самоврядування в контексті виконання законодавства про доступ до публічної інформації» було проведено 20 вересня для посадових осіб органів місцевого самоврядування.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ УПОВНОВАЖЕНОГО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ З ПИТАНЬ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ОПРАЦЬОВАНО З ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМИ

 

Працівники сектору забезпечення доступу до публічної інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації 10 вересня провели навчання з відповідальними особами за організацію доступу до публічної інформації структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації. 

 

У РАМКАХ ТИЖНЯ ВІДКРИТОГО УРЯДУ ПРОВЕДЕНО ТЕМАТИЧНУ ЗУСТРІЧ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРИНЦИПІВ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ВЛАДИ

   

За сприяння Керівного комітету Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» з 17 по 21 травня 2021 року у країнах учасницях проводиться Тиждень Відкритого Уряду.

Упродовж тижня в Україні організовувались заходи, спрямовані на розвиток демократії, підвищення рівня відкритості діяльності органів виконавчої влади, посилення взаємодії з громадянами, інститутами громадянського суспільства, бізнесом.

ВІДБУВСЯ ФОРУМ «ПРАВО НА ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ. 10 РОКІВ СВОБОДИ ТА ВИКЛИКІВ»

    
З нагоди 10 річчя Закону України «Про доступ до публічної інформації» 14 травня 2021 року за ініціативи Центру Демократії та верховенства права проведено форум для громадськості, влади та ЗМІ.