ОПРИЛЮДНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ НА ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ ВЕБ-ПОРТАЛІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ ТА ОФІЦІЙНОМУ ВЕБ-САЙТІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Це питання було ключовим під час семінар-навчання для працівників, відповідальних за доступ до публічної інформації структурних підрозділів обласної державної адміністрації, що проводилось 2 жовтня відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11.09.2017 № 507-ОД «Про організацію роботи із забезпечення доступу до публічної інформації».

 Головний спеціаліст сектору забезпечення доступу до публічної інформації Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації Наталія Новаченко прокоментувала інструкцію розпорядника інформації Єдиного державного веб-порталу відкритих даних. Також надала консультативну допомогу присутнім на окремі питання щодо ведення веб-рубрики «Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» на веб-розділах структурних підрозділів офіційного веб-сайту Сумської обласної державної адміністрації.

На навчанні були опрацьовані недоліки, виявлені під час моніторингу веб-розділів структурних підрозділів офіційного веб-сайту. Оголошено рейтинг щодо забезпечення доступу до публічної інформації за підсумками третього кварталу 2017 року, що проводився сектором забезпечення доступу до публічної інформації Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації.

Вже вкотре лідерами із 20 структурних підрозділів адміністрації є Управління культури, Департамент соціального захисту населення та Департамент агропромислового розвиту.