Функції з питань забезпечення доступу до публічної інформації здійснює управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови  Сумської обласної державної адміністрації від 08.04.2019 № 206-ОД. 

 


Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" кожен має право звернутися до Сумської обласної державної адміністрації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту, та отримати необхідну йому інформацію, розпорядником якої є Сумська обласна державна адміністрація.

Запити можуть подаватися на вибір запитувача:

усно (безпосередньо в каб. № 88)

телефоном: 22-22-76

факсом: 62-12-03

електронною поштою за спеціальною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

письмово за адресою: пл. Незалежності, 2 , м. Суми, 40000

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

Форми запитів на інформацію можна отримати в приміщенні обласної державної адміністрації в каб.88.

У кабінеті 88 визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями.

За телефон 22-22-76 можна дізнатися більше про порядок і практичні аспекти подання запитів на інформацію та роботи з документами.

 


Порядок складання та подання запитів на публічну інформацію в Сумській обласній державній адміністрації (внесено зміни розпорядженнями голови обласної державної адміністрації від 04.03.2016 № 105-ОД, від 27.09.2016 № 475-ОД )

Порядок оскарження рішення суб'єкта владних повноважень, його дій чи бездіяльності (внесено зміни розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 04.03.2016 № 105-ОД)

Форма запиту на публічну інформацію

Інтерактивна форма запиту на отримання публічної інформації

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію в Сумській обласній державній адміністрації (затверджено розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 16.04.2018 № 241-ОД)