Поточна діяльність

Доступність маломобільного населення до об’єктів інфраструктури

Напередодні Дня інвалідів в облдержадміністрації  обговорили на чолі з керманичем області Миколою КЛОЧКОМ питання забезпечення для людей з фізичними вадами умов доступності до всіх об’єктів

«Люди з інвалідністю мають право всебічно брати участь у всіх аспектах життя. У них має бути доступ до доріг, транспорту, житлових будинків, приміщень шкіл та лікарень, адміністративних будівель на рівні з усіма не тільки у великих містах, але й у районах і селах», – наголосив Микола Клочко та зазначив, що Сумщина у найкоротші терміни повинна провести роботу щодо ліквідації бар’єрів та створення умов доступності.

Начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олег КРИВЦОВ звернув увагу: «Раніше було визначено ряд завдань, які мали забезпечити доступність до адмінбудівель, серед яких облаштування прилеглої території та сходів, пандусів, створення необхідної відстані між дверцятами та дублювання кнопок зі шрифтом Брайля у ліфтах, табличок з необхідною інформацією».

За його словами, у шести районах області доступ забезпечений відповідно до Державних будівельних норм, три райони виділили кошти на забезпечення доступності, в інших – наявна часткова доступність.

«На Сумщині структурні підрозділи сфери соціального захисту населення розташовані у 29 будівлях, 21 з яких обладнані пандусами згідно усіх норм. В інших наразі тривають відповідні роботи», – повідомив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло ДУБРОВСЬКИЙ.

За підсумками наради перед керівниками міст і районів області поставлені завдання щодо оперативного забезпечення доступу людей з обмеженими можливостями до об’єктів інфраструктури, бо саме такі моменти є показником ставлення органів влади до людей та визначають рівень цивілізованості суспільства.

 

 Будівля Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради

 

Приміщення Департаменту соціальнго захисту населення Сумської обласної державної адміністрації

ДО ВХОДУ В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЮ ПЛАНУЮТЬ ПОКЛАСТИ ТАКТИЛЬНУ ПЛИТКУ

Про це керівнику апарату облдержадміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ повідомив начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олег КРИВЦОВ на засіданні робочої групи щодо забезпечення доступності виборчих дільниць для людей з обмеженими можливостями

Окрім тактильної плитки, яка вестиме до облдержадміністрації та міськради, Олег Кривцов розповів і про інші роботи.