Поточна діяльність

Гід з державних послуг

ПОСЛУГИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ – НА ГІДІ

Для зручності Мінцифри підготувало на Гіді добірку матеріалів для людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата привертає увагу до важливості безбар’єрності.  Усе про державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг.

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ – НА ГІДІ

Для зручності на Гіді підготовлено добірку матеріалів отримання соціальних послуг

Отримання державних послуг має бути простим та зручним – особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.

ПОСЛУГИ ДЛЯ АВТОПЕРЕВЕЗЕНЬ – НА ГІДІ

Для зручності на Гіді з державних послуг підготовлено добірку сервісів із перевезення

Плануєте здійснювати автоперевезення в Україні чи за кордоном? Гід із державних послуг підкаже, як отримати ці послуги та що для цього потрібно.

ПОСЛУГИ ДЛЯ ПІКЛУВАННЯ ЗА ДІТЬМИ НА ГІДІ

Для зручності на Гіді з державних послуг підготовлено добірку держпослуг, які пов’язані з виплатами на утримання дітей

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід з державних послуг.

ПОСЛУГИ ДЛЯ ОПІКУНІВ ТА ПІКЛУВАЛЬНИКІВ НА ГІДІ

Плануєте взяти під опіку або піклування дитину чи недієздатну особу? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для опікунів та піклувальників на Гіді

Призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена

Державна допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

ЯК ОТРИМАТИ ЖИТЛО АБО ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ ВІД ДЕРЖАВИ? ПОСЛУГИ НА ГІДІ

Гід із державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям

В Міністерстві цифрової трансформації України зібрали добірку послуг, яка може знадобитись при отриманні житла або грошової компенсації від держави.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ: ПОСЛУГИ, ПОВ’ЯЗАНІ З ЖИТЛОМ НА ГІДІ

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді

Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше.