Поточна діяльність

Інформація Фонду державного майна України по Сумській області

Оновлено 12.04.2021

Оголошення

щодо кандидатури на посаду голови правління

відкритого акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Свема»

За наявності пропозицій звертатися до Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях (вул. Харківська, 30/1, м. Суми, 40035; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; (0542) 36 11 32).

 

Потенційні об’єкти приватизації по всій Україні та оголошення аукціонів

20 СІЧНЯ НА СУМЩИНІ ВІДБУДУТЬСЯ ДВА ОНЛАЙН-АУКЦІОНИ ЩОДО ОРЕНДИ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА

Про це повідомили в управлінні забезпечення реалізації повноважень у Сумській області регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях

Зокрема, в м Тростянець на аукціон з оренди нерухомого державного майна виставлене нежитлове приміщення площею 24,85 м², за адресою: м. Тростянець, вул. Вознесенська, 2, що обліковується на балансі Управління Державної казначейської служби України у Тростянецькому районі Сумської області.

СУМЩИНА: ПАКЕТ АКЦІЙ ХЛІБОЗАВОДУ «ЗАЛІЗНИЧНИК» НА ПРИВАТИЗАЦІЙНОМУ АУКЦІОНІ

В історії хлібозаводу «Залізничник» у Тростянці, як у більшості державних підприємств, періоди розвитку чергувалися з періодами занепаду. Але після одного із них завод не зміг оговтатися, і вже понад 10 років, як підприємство припинило свою діяльність

Але, схоже, «Залізничник» таки матиме шанс на відновлення, оскільки оголошено аукціон з приватизації пакету акцій, що належать державі. Відтак, у приватні руки можуть перейти 48% статутного капіталу хлібозаводу.

НА СУМЩИНІ – АКТУАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ОРЕНДИ НЕРУХОМОГО ДЕРЖАВНОГО МАЙНА

Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях повідомляє, що на аукціон з оренди державного майна виставлене нежитлове приміщення в Сумах

Приміщення площею 308,0 м² знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Гамалія, 25 та обліковується на балансі Державного підприємства «Сумська біологічна фабрика».

НЕРУХОМІСТЬ ТА АВТОМОБІЛІ В СУМАХ – КОМПЛЕКСНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ

Як повідомляє Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, на приватизацію виставлено Сумський ЕТЦ Держпраці – провідне підприємство в галузі надання послуг з питань охорони праці та промислової безпеки

Переможець аукціону, який має відбутися 28 січня 2022 року, отримає декілька іномарок – Ford, Chevrolet i Renault – а також адміністративні приміщеннями загальною площею 800 м² в обласному центрі.

НА СУМЩИНІ ЗДАЮТЬСЯ В ОРЕНДУ ПРИМІЩЕННЯ ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ

До уваги підприємців області: у м. Глухів актуальна пропозиція оренди нерухомого державного майна

Здається в оренду група інвентарних об'єктів, а саме нежитлове приміщення технічного поверху площею 35,0 м² та ділянка даху площею 6,0 м², за адресою: Сумська обл., м. Глухів, вул. Терещенків, 47, що обліковується на балансі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Об'єкт може бути використаний для розміщення технічних засобів і антен оператора телекомунікацій.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ: ЯК ІНІЦІЮВАТИ ПРИВАТИЗАЦІЮ?

Побачили занедбану, але перспективну для власного бізнесу, нерухомість, і не знаєте, як ініціювати її приватизацію? Фонд держмайна України підготував коротку інструкцію, котра допоможе розібратися в цьому питанні

Перш за все, з'ясуйте чи будівля/приміщення у державній власності. Після підтвердження інформації, ви зможете ініціювати включення відповідного об’єкту до приватизаційного переліку, а ми зі свого боку підготуємо його до приватизації і виставимо на прозорий аукціон.

НА СУМЩИНІ ПРОДАЄТЬСЯ ЄДИНИЙ МАЙНОВИЙ КОМПЛЕКС ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ»

Про це повідомили в Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях

«На приватизацію виставлено майновий комплекс підприємства «Сумський ЕТЦ Держпраці» – провідне підприємство в галузі надання послуг з питань охорони праці та промислової безпеки. Переможець аукціону отримає декілька іномарок: Ford, Chevrolet i Renault, а також адміністративні приміщення загальною площею 800 м² в обласному центрі», – повідомили в регіональному відділенні фонду.

«ЛУБЕНСЬКЕ АГРОТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» ВИСТАВЛЕНО НА ОНЛАЙН-АУКЦІОН

Онлайн-аукціон з приватизації Єдиного майнового комплексу державного підприємства «Лубенське агроторгове підприємство» відбудеться 26 листопада

Наразі Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях оголошено проведення онлайн-аукціону з приватизації ЄМК ДП «Лубенське агроторгове підприємство», що розташований за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, просп. Володимирський, 76. Стартова ціна – 5 365 666 гривень.

СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ ВИСТАВЛЕНО НА ПРИВАТИЗАЦІЮ

Про це повідомили в Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях 

Як повідомили в Регіональному відділенні Фонду, це, фактично, готовий бізнес з нерухомістю, транспортними засобами, можливістю надання послуг з питань охорони праці і колективом фахівців, які пройшли відповідну сертифікацію.

СУМЩИНА: АКТУАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ З ОРЕНДИ ПРИМІЩЕНЬ В КОНОТОПІ

Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях запрошує взяти участь в повторному аукціоні з оренди нежитлових приміщень, що знаходяться на балансі Відокремленого структурного підрозділу «Класичний фаховий коледж Сумського державного університету»

Актив перебуває у задовільному технічному стані, забезпечений електропостачанням потужністю 35 кВт. Наявне водозабезпечення, вентиляція, кондиціонування та централізоване опалення від зовнішніх мереж.