НА ДОПОМОГУ ОБ'ЄДНАНИМ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ГРОМАДАМ

РЕЙДЕРСЬКИХ ЗАХОПЛЕНЬ ВРОЖАЮ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ НЕ ЗАФІКСОВАНО

Про це йшлося під час засідання оперативного штабу із забезпечення захисту прав власників земель на чолі з головою облдержадміністрації Миколою КЛОЧКОМ

Начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області Ірина СВИСТУН доповіла, що за минулий тиждень надійшло п’ять телефонних дзвінків від фізичних осіб і стосувалися вони особистих індивідуальних питань щодо використання земель.

У НЕБЕСАХ НАД СУМЩИНОЮ – КРОЛЕВЕЦЬКІ РУШНИКИ…

 

З 27 вересня по 1 жовтня «злітає» над Україною Міжнародний XXII літературно-мистецький фестиваль «Кролевецькі рушники»

«Міжнародний літературно-мистецький фестиваль «Кролевецькі рушники» передовсім має на меті розвиток всіх видів і жанрів народної творчості, збагачення національної культурної спадщини кращими творами аматорського і професійного мистецтва, популяризацію традиційних виробів художнього ткацтва Кролевеччини. З 2007 року має статус міжнародного», – зазначила начальник відділу культури Кролевецької районної державної адміністрації Наталія СІРА.

РЯТУВАЛЬНИКИ РЕТЕЛЬНО ПЕРЕВІРЯТЬ СТАН ПОЖЕЖНО-ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ РЯДУ СОЦІАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СУМЩИНИ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО доручив провести перевірку дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, закладів охорони здоров’я та відпочинку, будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю на предмет пожежної безпеки

«Всі ми пам’ятаємо трагедію із загибеллю дітей в Одесі. Тож керівники на місцях мають чітко розуміти серйозність ситуації. Перевірка робиться для того, щоб уникнути подібного лиха в подальшому», – звернувся до присутніх очільник Сумщини.

НА ПРИЙОМІ У ОЧІЛЬНИКА СУМЩИНИ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО провів особистий прийом громадян

До керівника області за допомогою зверталися як мешканці міста Суми, так і жителі з районів. Питання стосувалися екологічних проблем обласного центру, можливості безкоштовно провести зубопротезування пенсіонеру-учаснику війни. Мешканці Шостки скаржилися на якість пасажирських перевезень у напрямку Суми-Шостка та недобросовісного виконання умов договору одним і перевізників. 

 

НА СУМЩИНІ БІЛЬШЕ 80 АТОВЦІВ АБО ЇХ СІМЕЙ ОТРИМАЛИ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ НА СУМУ ПОНАД 3,5 МЛН ГРН

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, цьогоріч матеріальну допомогу, передбачену обласною комплексною програмою соціального захисту населення на 2017-2021 роки, отримали 14 сімей загиблих бійців та 83 поранених при виконанні службового обов'язку під час АТО

«Усього з початку цього року надано допомогу 14 сім’ям загиблих та 83 пораненим при виконанні службового обов’язку під час АТО на загальну суму 3,5 млн. гривень, 14 сімей отримали допомогу на поліпшення матеріально-побутових умов проживання сім’ям загиблих на суму 385,3 тис. гривень», – повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА.

ПРОГРАМУ «ДОСТУПНІ ЛІКИ» РОЗШИРИЛИ НА 41 ПРЕПАРАТ: УРЯД ВИДІЛИВ ДОДАТКОВІ 200 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

З 1 квітня 2017 року українці, які страждають на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та діабет ІІ типу, отримують необхідні ліки безоплатно або з незначною доплатою в рамках Урядової програми «Доступні ліки»

Саме ці три категорії захворювань найбільше впливають на показники смертності або суттєво знижують якість життя українців, водночас — ефективно лікуються амбулаторно. На реалізацію програми Уряд виділив 500 млн. гривень, однак після перших позитивних результатів фінансування збільшили ще на 200 млн. гривень.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ АПАРАТНОЇ НАРАДИ ПРИ ГОЛОВІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 25 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ АПАРАТНОЇ НАРАДИ ПРИ ГОЛОВІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 25 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ

https://www.youtube.com/watch?v=MFg5AEAFZHI

НА СУМЩИНІ ОСВЯЧЕНО ЄВАНГЕЛЬСЬКИЙ ХРАМ

 

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО долучився до заходів, присвячених освяченню храму євангельських християн-баптистів

«Вітаю усіх присутніх з важливою подією у духовному житті – освяченням молитовного будинку. Громада, яка прагне відродити християнські традиції, об’єднується для високої мети. І у подальшому кожному щаститиме, оскільки храм стане оберегом для віруючих», – привітав християн очільник області.

«ЕФЕКТИВНИЙ РОЗВИТОК ПРИКОРДОННИХ РАЙОНІВ – ЦЕ ПРИНЦИПОВЕ ЗАВДАННЯ ЯК ОБЛАСТІ, ТАК І ДЕРЖАВИ»

  Про це голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО зазначив під час засідання «круглого столу» «Прикордонні райони на східному кордоні: як стимулювати розвиток?» за участю радників із впровадження регіональної політики в Україні

У ході розмови очільник області зазначив, що вісім районів Сумщини межують з Російською Федерацією. Протяжність державного кордону з Росією, що проходить нашою територією, складає 562,5 км. Тому питання розвитку прикордонних районів для Сумської області є дуже важливим.

ВЧАСНА ПОВІРКА ЛІЧИЛЬНИКІВ ГАЗУ – СФЕРА ОСОБИСТОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ КЕРІВНИКІВ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

 

На цьому наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час відеоселекторної наради з головами райдержадміністрацій і міськими головами, керівниками установ, підприємств та організацій області

«У нас сьогодні нагальні питання щодо підготовки бюджетної сфери до нового опалювального сезону, зокрема, повірка газових лічильників і встановлення єдиних вузлів обліку газу та облаштування установ засобами дистанційної передачі даних», – зазначив Дмитро Живицький. 

Дочірні категорії