___________________________________________________________________

ДІТИ – ХРАНИТЕЛІ СВІТЛИХ ДУШ, ПРО ЯКІ МИ ПОСТІЙНО МАЄМО ПІКЛУВАТИСЯ, – МИКОЛА КЛОЧКО

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО такими теплими словами вітав хранителів світлих душ на обласному святі «Діти-дітям»

«В цей день ми вітаємо всіх дітей Сумщини, - говорив Микола Клочко.  - Особливо приємно, коли ми піклуємося один про одного і сьогоднішнє свято «Діти-дітям» є доказом цього, адже дитячі колективи Сумщини до Дня Святого Миколая влаштовують святковий концерт для особливих дітей нашої області, які потребують всебічної уваги та підтримки», - зазначив голова облдержадміністрації.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО, ЩО ВИ ЗБИРАЄТЕСЬ РУХАТИ КРАЇНУ ВПЕРЕД – ПРЕЗИДЕНТ НА ЗУСТРІЧІ З ТАЛАНОВИТОЮ МОЛОДДЮ

Президент Петро ПОРОШЕНКО разом з дружиною Мариною ПОРОШЕНКО з нагоди Дня Святого Миколая зустрілися з талановитою молоддю України, в тому числі і з Сумщини, та ознайомилися з винаходами та творчими розробками школярів та студентів

Сумську область представляли студент ІІ курсу Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського, лауреат Міжнародного фестивалю класичної музики «Слобожанська фантазія» (сольний концерт) та володар Гран-прі VІІ Всеукраїнського конкурсу джазових виконавців в номінації «гурт» Дмитро СЕМИКРАС і три слухачі Сумського територіального відділення МАН, школярі.

МАЙСТЕР-КЛАС РАЗОМ З ОЧІЛЬНИКОМ ОБЛАСТІ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО разом із вихованцями Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб із інвалідністю взяв участь у майстер-класі із виготовлення різдвяних оберегів і привітав вихованців і колектив центру із Днем Святого Миколая

Діти з обмеженими фізичними можливостями потребують від нас, дорослих, особливої уваги, а найбільше – в День Святого Миколая, адже це свято добра, дитинства, щирості. Разом із подарунками в цей день діти чекають, перш за все, розуміння, відчуття того, що вони не залишаться сам-на-сам зі своїми проблемами і хворобами.

НЕХАЙ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДАРУЄ ВАМ НАДІЮ, ЗДІЙСНЕННЯ ВСІХ МРІЙ ТА НАГОРОДЖУЄ ЗА ДОБРІ ВЧИНКИ

Такими словами голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО привітав зі святом вихованців Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області

Очільник області, завітавши до дітей на святкову виставу про янголят і Миколайчика, побажав їм здоров’я, щастя, хороших друзів і віру в чудеса.

БУДІВНИЦТВО ОХТИРСЬКОЇ ЦРЛ НА СУМЩИНІ ЗАВЕРШЕНО

Районна лікаря, яку на Охтирщині уже називали довгобудом, нарешті добудована і невдовзі, після монтажу обладнання, усі її корпуси зможуть приймати пацієнтів. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ

Проінспектувавши з міським головою Охтирки Ігорем АЛЄКСЄЄВИМ результат будівельних робіт, Вадим Акпєров зазначив, що це будівництво постійно було на контролі обласної влади.

УРЯД ПРЕДСТАВИВ ПЛАН ДІЙ НА 2019 РІК

На засіданні Кабінету Міністрів України Прем’єр-міністр Володимир ГРОЙСМАН презентував плани Уряду на наступний рік

Голова Уряду визначив п’ять пріоритетів роботи Кабінету Міністрів: підсилення економічного зростання, ефективне державне управління, підвищення якості життя українців, верховенство права і боротьба з корупцією, забезпечення безпеки і обороноздатності нашої держави. Прискорення розвитку економіки забезпечить ресурс для подальшого проведення важливих реформ

З 1 СІЧНЯ 2019 РОКУ ЗАРПЛАТА ВИКЛАДАЧІВ ВИШІВ ПІДВИЩИТЬСЯ НА 20%

Відповідну постанову було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України

За словами Міністра освіти і науки України Лілії ГРИНЕВИЧ, саме науково-педагогічні працівники університетів отримають наступного року найбільшу надбавку до зарплати, адже жодне з попередніх підвищень зарплат педагогічним працівникам на стосувалось цієї категорії.

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИШЕ ЗАКОН ПРО ПРИСВОЄННЯ СТАТУСУ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ БОРЦЯМ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ В 20 СТОЛІТТІ

Президент України Петро ПОРОШЕНКО повідомив, що підпише Закон, згідно з яким борцям за незалежність України в 20 столітті присвоєно статус учасників бойових дій

«Деколонізація пов’язана ще і з декомунізацією, з масовим «ленінопадом», який чомусь до 2014 року всі терпіли - цих істуканів. Із забороною комуністичної партії, яка винна в Голодоморі та у великому терорі, винна в денаціоналізації та інших злочинах, кілька років тому на державному рівні за нашої з вами ініціативою, нарешті, визнали армію УНР та УПА учасниками національно-визвольних змагань», – наголосив Президент під час виступу у Тернопільському національному педагогічному університеті імені В.Гнатюка.

СПРОЩЕНО ДОЗВІЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ЗАХОДІВ У ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРІ

Будівельні роботи з утеплення введених в експлуатацію житлових будинків (СС1, СС2) відтепер не потребуватимуть отримання дозвільних документів

Так прокоментував на засіданні Уряду схвалення постанови щодо спрощення дозвільних процедур для будівництва і подальшого введення його в експлуатацію Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій ЗУБКО.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ СЕРЕД ЛІДЕРІВ ЗА ВІДСОТКАМИ УСПІШНИХ ПРАКТИК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій ЗУБКО під час нагородження переможців Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»

За п’ять років участь у Конкурсі взяли 668 органів місцевого самоврядування усіх рівнів. Найбільша кількість заявок надійшла від Дніпропетровської області – 110, а відсоток успішних практик від кількості поданих заявок найвищий у Івано-Франківській (42,9%) та Сумській (34,6%) областях.

Дочірні категорії