НА ДОПОМОГУ ОБ'ЄДНАНИМ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ГРОМАДАМ

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ – ЦЕ СИНОНІМ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ, – ГЕННАДІЙ ЗУБКО

Про це Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України наголосив під час проведення Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму: «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО та керівник апарату Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. Форум побудований на роботі чотирьох секцій стосовно інвестиційної привабливості проектів у сфері відновлюваної енергетики; успішних прикладів реалізації подібних програм; перспектив розвитку енергоефективності та відновлюваної енергетик, енергоефективних та «чистих» технологій у промисловості.

ПРО СУБСИДІЮ В ДЕТАЛЯХ

На початок опалювального сезону на Сумщині кількість одержувачів субсидії сягнула 289 тисяч. Цьогорічний показник виріс на 10% у порівнянні з минулорічним

Про це глядачам телеканалу Академ-ТV розповіла заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Людмила МУСІЯКА.

ЮНІ ТАЛАНТИ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ІІІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТВОРЧОСТІ «ЛИТОВСЬКА ФЕЄРІЯ»

Відбудеться фестиваль 28 лютого – 4 березня 2018 року у м. Вільнюс (Литва). У ньому братиме участь учнівська та студентська молодь, творчі колективи України, Литви та інших країн

Метою фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України; створення умов щодо підтримки багатонаціональної дитячо-молодіжної творчості.

СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Проходить вона щорічно з 25 листопада по 10 грудня. На Сумщині про заходи з протидії насильству розкажуть 24 листопада під час «круглого столу» в облдержадміністрації о 15.00

Україна приєдналася до акції 2001 року. Через рік заходи пройшли вже у 20 регіонах України, об’єднали 75 всеукраїнських громадських організацій та широке коло представників державних структур. Подібна активність свідчить про актуальність проблеми подолання насильства в нашій державі, пошук у громадах та владних структурах оптимального механізму реагування як на спільні соціальні проблеми, так і на конкретну людську біду.

АПК СУМЩИНИ – У П’ЯТІРЦІ ЛІДЕРІВ СЕРЕД РЕГІОНІВ УКРАЇНИ

За темпом виробництва валової продукції сільського господарства область посідає п’яте місце

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, за січень-жовтень 2017 року виробництво валової продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств області становить 8,3 мільярда гривень або 104,2% до відповідного періоду 2016 року. В тому числі в сільськогосподарських підприємствах області – 5,2 мільярда гривень (106,3%), в господарствах населення – 3,1 мільярда гривень (100,8%).

ЯК ПИСАТИ ПРОЕКТИ НАВЧАЛИ ПРОЕКТНИХ МЕНЕДЖЕРІВ ОТГ СУМЩИНИ

В офісі Сумського відокремленого підрозділу Установи Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, проходив дводенний семінар з проектного менеджменту для ОТГ Сумської області

Понад двадцять представників об’єднаних громад Сумщини познайомились з основами логіко-структурного підходу під час аналізу і планування реалізації проектної ідеї, а також виконували ряд практичних вправ, пов’язаних із заповненням логіко-структурної матриці проекту.

УРЯД УДОСКОНАЛИВ МЕХАНІЗМ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ВІДТВОРЕННЯ РОДЮЧОСТІ ҐРУНТІВ

Кабінет Міністрів України схвалив постанову про внесення змін до Типового договору оренди землі

Документом удосконалено механізм управління у сфері використання та охорони земель, збереження та відтворення родючості ґрунтів. Рішення буде сприяти захисту інтересів орендодавців – власників земельних ділянок, а також збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.

КОСТЯНТИН ВАЩЕНКО: БЕЗ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ОКРЕМИХ ЗАКОНІВ МИ НЕ МОЖЕМО РУХАТИСЯ ВПЕРЕД

На цьому акцентував голова Національного агентства України з питань державної служби під час засідання колегії облдержадміністрації, що провів очільник області Микола КЛОЧКО

«З 1 травня 2016 року вступив у дію новий Закон України «Про державну службу», який розроблявся близько п’яти років, – зазначив відкриваючи засідання Микола Клочко. – Завдяки взаємодії з Європейським Союзом державний апарат в Україні зазнав суттєвого реформування. Одними із найвагоміших досягнень стали розмежування адміністративних, політичних і патронатних посад, запровадження нового механізму оплати праці, прозорої та прогресивної системи конкурсного відбору».

«ЛІСИ УКРАЇНИ Є ОБ’ЄКТАМИ ПРАВА ВЛАСНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ», – МИКОЛА КЛОЧКО

На цьому наголосив очільник області під час обговорення на засіданні колегії облдержадміністрації питання щодо зміни моделі управління лісовим господарством

Як зазначали учасники засідання, Проект Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року, схваленої Кабінетом Міністрів України 15 листопада 2017 року, не обговорювався на місцевому рівні. Рішення Уряду виявилося неочікуваним і викликало певний резонанс у структурі лісогосподарських підприємств області, деревопереробників, органів місцевої влади, громадськості. Тому керівництвом облдержадміністрації було прийняте рішення щодо внесення цього питання до порядку денного засідання колегії.

ВЛАДА СУМЩИНИ ВЖИВАЄ ЗАХОДІВ, ЩОБ УПЕРЕДИТИ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ АФРИКАНСЬКОЇ ЧУМИ СВИНЕЙ НА ШОСТКИНЩИНІ

На цьому наголосив під час засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА

«На сьогодні в Україні виявлено 134 випадки африканської чуми свиней і один із них, на жаль, на Сумщині, – повідомив Микола Подопригора. – 21 листопада виник спалах в с. Собичеве Шосткинського району, де в одному домогосподарстві  захворіло двоє свиней, які були дорізані з підозрою на АЧС. Регіональна лабораторія Держпродспоживслужби в Полтавській області підтвердила діагноз Африканська чума свиней. Ця ситуація  становить загрозу поширення  АЧС в Сумській області».

 

Дочірні категорії