НА ДОПОМОГУ ОБ'ЄДНАНИМ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ГРОМАДАМ

Оновлено: 05.09.2018

НА СУМЩИНІ 45 ПРИЗОВНИКІВ УРОЧИСТО ПРОВЕЛИ ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Від імені голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА призовників привітав заступник начальника обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи  Олександр ФРОЛОВ. За його словами, на сьогодні уже більше сотні юнаків із Сумщини направлено на строкову військову службу

«Осінній призов цього року триває з 1 жовтня до 31 грудня. Протягом цього періоду 741 призовник з урахуванням резерву має бути відправлений у війська – до Збройних Сил України, Національної Гвардії та до Державної служби з питань транспорту, – повідомив Олександр Фролов. – Сьогодні ми відправляємо 45 призовників у навчальні центри Збройних Сил України».

МІНРЕГІОН МАКСИМАЛЬНО СПРОЩУЄ ПРОЦЕДУРИ БУДІВНИЦТВА ГУРТОЖИТКІВ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, - ГЕННАДІЙ ЗУБКО

Для забезпечення українських захисників житлом Мінрегіон максимально спрощує процедури будівництва гуртожитків для військовослужбовців

Уряд прийняв постанову, якою спростив і прискорив дозвільні процедури та отримання документів щодо будівництва таких гуртожитків. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«ПАКУНОК МАЛЮКА» – ЦЕ СТВОРЕННЯ СИСТЕМНОГО УРЯДОВОГО СЕРВІСУ ДЛЯ ВСІХ НОВОНАРОДЖЕНИХ

Урядова ініціатива «пакунок малюка» – це пілотний національний проект з соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства, який стартував 1 вересня поточного року. «Пакунок малюка» надається всім родинам, в яких народжуються діти.  На цьому наголошувалося сьогодні під час прес-конференції в Будинку Уряду.

Зокрема, заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Олександра ЧУРКІНА підкреслила, що в Україні даний проект – це «новий ідеологічний підхід, оскільки «пакунок малюка» працює на превенцію, на ранню допомогу та має всенаціональне охоплення».

НА СУМЩИНІ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ ОРЕНДНА ПЛАТА ЗА ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Про результати моніторингу дотримання умов договорів оренди земельних часток повідомив під час апаратної наради директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр МАСЛАК

За словами посадовця, на сьогодні за даними Головного управління Держгеокадастру в Сумській області, понад 220 тисяч фізичних осіб мають договори оренди земельних часток на площу понад 720 тисяч га. Станом на 1 жовтня цього року рівень орендної плати за використання цих земельних ділянок складає 9,5%, що порівняно з минулим роком більше на 1,8%.

ПАТРІАРХ ВАРФОЛОМІЙ ПОДЯКУВАВ ПРЕЗИДЕНТУ ЗА ЗУСИЛЛЯ У ОБ’ЄДНАННІ ПРАВОСЛАВНИХ ХРИСТИЯН В УКРАЇНІ – ЗУСТРІЧ ГЛАВИ ДЕРЖАВИ З ЕКЗАРХАМИ ВСЕЛЕНСЬКОГО ПАТРІАРХА

Екзархи Вселенського Патріарха в Україні відзначили провідну роль Президента Петра ПОРОШЕНКА у процесі об’єднання православних християн та створенні єдиної помісної православної церкви.

Архієпископ Памфільський  Української Православної Церкви в США Даниїл під час  зустрічі з Президентом подякував Главі держави за лідерство та бажання побачити єдність в українському народі. «Я надіюся, що ми вже незабаром разом служитимемо і святкуватимемо це велике об’єднання нашого українського народу», – наголосив Архієпископ.

У МІСТА СУМИ ТА СУМСЬКОГО РАЙОНУ Є ЧИМАЛО ПРОБЛЕМ, ЯКІ ЦІЛКОМ РЕАЛЬНО ВИРІШИТИ СПІЛЬНО

Саме тому облдержадміністрація закликає владу обласного центру та прилеглого району сісти за стіл перемовин. На цьому наголосив під час апаратної наради тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ під час розгляду питання щодо надання земельних ділянок учасникам операції об’єднаних сил

Як повідомила начальник Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Наталія УСИК, станом на 10 жовтня головним управлінням було прийнято 8400 заяв учасників АТО, із них близько 1 тисячі осіб звернулися щодо отримання землі під садівництво і 7530 осіб – хочуть одержати ділянки для ведення особистого селянського господарства. 

НА СУМЩИНІ НОВОСТВОРЕНІ ГРОМАДИ ПРОВЕДУТЬ ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ

Центральна виборча комісія одноголосно прийняла рішення про призначення на неділю, 23 грудня 2018 року, перших виборів у 125 об’єднаних територіальних громадах.

До переліку об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Сумської області, у яких призначаються перші місцеві вибори, ввійшли Річківська сільська об’єднана територіальна громада, Білопільська міська об’єднана територіальна громада, Синівська сільська об’єднана територіальна громада та Путивльська міська об’єднана територіальна громада.

У КОЖНІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ, РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА МІСЬКІЙ РАДІ МАЄ БУТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПСИХОЛОГ

На цьому наголосив під час апаратної наради заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ

Сьогодні питання соціального супроводу осіб, які повернулися із зони проведення військових дій на Сході, є особливо нагальним.

НА СУМЩИНІ 17 ЖОВТНЯ ЛУНАТИМЕ СИСТЕМА ОПОВІЩЕННЯ

Мешканців міста Суми просять зберігати спокій

Як повідомив під час апаратної наради директор Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександр МИЛАШ, 17 жовтня в м. Суми з 9:00 по 13:00 планово буде проходити перевірка регіонального оповіщення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. Сумчан просять з розумінням поставитися до даної перевірки та зберігати спокій.

УПРОДОВЖ ОСТАННІХ СЕМИ РОКІВ СУМЩИНА ЗАЙМАЄ ЛІДИРУЮЧІ ПОЗИЦІЇ ЩОДО КОЛЕКТИВНО-ДОГОВІРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В УКРАЇНІ

Про це під час спільного засідання Сумської регіональної тристоронньої соціально-економічної ради та обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена ЗАЯЦ

За її словами, на сьогодні укладено 4931 колективний договір, що охоплює 209 тисяч штатних працівників або майже 99 відсотків від облікової кількості штатних працівників.

Дочірні категорії