НА ДОПОМОГУ ОБ'ЄДНАНИМ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ГРОМАДАМ

НА СУМЩИНІ РОЗВИВАЮТЬ ВІТАМІННИЙ БІЗНЕС

Створення агрокластеру з ягідництва обговорили представники обласного Департаменту агропромислового розвитку з жителями села Межиріч Лебединського району

За словами т.в.о директора Департаменту Петра ТУРЧИНА, створення агрокластерів є одним із напрямків обласної Програми розвитку АПК-2020 та ефективним інструментом для успішної роботи малого та середнього бізнесу. Адже це сприятиме підтримці зайнятості сільського населення, створенню додаткових можливостей для зростання доходів індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, стимулювання молоді до започаткування та ведення агровиробництва в сільській місцевості.

ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ЗАВЖДИ ГОТОВА ДОПОМОГТИ ПІДПРИЄМЦЯМ У НАЛАГОДЖЕННІ ВІДНОСИН З МОНОПОЛІСТАМИ

На цьому наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час зустрічі представників об`єднань співвласників багатоквартирних будинків, малого та середнього бізнесу з керівництвом ПАТ «Сумиобленерго»

У ході наради присутні обговорили проблемні питання у їхніх взаємовідносинах та шляхи їх вирішення.

 

ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ КОРИСТУЮТЬСЯ ОН-ЛАЙН СЕРВІСАМИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

Подати заяву на отримання повторного свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану та отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян  зараз можливо через електронний сервіс «Он-лайн будинок юстиції»

Послуга надається всіма відділами державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області. Електронними сервісами у сфері державної реєстрації актів цивільного стану протягом І півріччя 2017 року у Сумській області скористалось 1350 громадян.

КОМПАНІЇ З СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ ENERGY EFFICIENCY AWARD 2017

Deutsche Energie-Agentur (DENA) – Німецьке енергетичне агентство – шукає проекти, які мають особливий вплив на практичну реалізацію енергетичного переходу. Приватні та публічні компанії можуть подати заявку на участь у цьому міжнародному конкурсі до 31 липня 2017 року.

Українські компанії запросив до участі в конкурсі й Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

УКРАЇНА РАЗОМ ІЗ ДАНСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ НАД ЗБІЛЬШЕННЯМ ВИРОБНИЦТВА ТЕПЛА З ВІДНОВЛЮВАНИХ ДЖЕРЕЛ

Дослідити шляхи збільшення частки відновлюваних джерел енергії в системі теплопостачання України – мета нового проекту, який буде реалізовано в рамках двосторонньої співпраці України та Данії

План його реалізації обговорив Голова Держенергоефективності Сергій САВЧУК разом з Георгієм ГЕЛЕТУХОЮ – головою Біоенергетичної асоціації України та Клаусом ФАФНЕРОМ – керівником проекту данської компанії «Rambøll Denmark», яка має понад 70-річний досвід роботи в енергетиці та реалізує низку проектів в 14 містах України.

УРЯД РОЗПОЧАВ ВЕРИФІКАЦІЮ СУБСИДІЙ

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій ЗУБКО

«Сьогодні потрібно проводити верифікацію субсидій і визначити тих, хто дійсно потребує державної підтримки. Коли Уряд приймав рішення про ринкову вартість газу, держава запровадила інструмент захисту громадян, – наголосив Геннадій Зубко. – Сьогодні велика частина домогосподарств, а це майже сім мільйонів, отримують субсидії. До кінця 2017 року з бюджету на субсидії витратять 70 млрд гривень. Витрачати такі кошти на субсидії і не інвестувати в енергоефективність ми не можемо як держава, яка прагне бути енергонезалежною».

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН ВИЗНАЧИВ ПРІОРИТЕТИ НОВОГО ЕТАПУ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО, директор Департаменту економіки облдержадміністрації Олександр СІТАК і голова Березівської ОТГ Надія АРТЕМЕНКО беруть участь у всеукраїнському форумі «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку», що відбувається під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира ГРОЙСМАНА

Незважаючи на те, що форум був масштабним заходом, присвяченим втіленню в Україні реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень, відбувається він не у столиці чи обласному центрі, а у селищі міського типу Дружба у Тернопільській області.

12 РАЙОНІВ СУМЩИНИ РОЗПОЧАЛИ ЖНИВА

Аграрії Білопільського, Буринського, Великописарівського, Конотопського, Краснопільського, Кролевецького, Лебединського, Липоводолинського, Охтирського, Роменського, Сумського та Тростянецького районів розпочали збирання ранніх зернових та зернобобових культур

Так, станом на 20 липня ранніх зернових та зернобобових культур зібрано на площі 7,6 тисяч гектарів, або 3% до прогнозу, намолочено 29,7 тисяч тонн при середній урожайності 39 центнерів з гектара.

СЛУЖБА В НАЦГВАРДІЇ – СЬОГОДНІ ЦЕ ДІЙСНО ПРЕСТИЖНО

Про це говорили учасники відеоселекторної наради з питань організації проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України

Нагадаємо, 7 липня набув чинності Указ Президента України №178/2017 «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову до Національної гвардії України»

ДО КІНЦЯ 2017 РОКУ БУДЕ СТВОРЕНО РЕЄСТР ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Деякі питання щодо призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

Зазначеним актом передбачається внесення змін до порядку надання житлових субсидій в частині внесення інформації про призначені субсидії до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.

Дочірні категорії