НА ДОПОМОГУ ОБ'ЄДНАНИМ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ГРОМАДАМ

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: З МОМЕНТУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ НІКОЛИ НА МІСЦЯХ НЕ БУЛО СТІЛЬКИ ГРОШЕЙ, СКІЛЬКИ РЕГІОНИ ОТРИМАЛИ ЗАРАЗ ЗАВДЯКИ ФІНАНСОВІЙ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Прем’єр-міністр України закликав місцеву владу використовувати отримані від децентралізації можливості на розвиток місцевої економіки та залучення інвестиційних проектів

«Економічний розвиток відбувається на місцях. Немає віртуальних інвестицій, віртуального експорту. Все це відбувається в реальному селі, місті, області, районі, де створюються нові робочі місця, національний український продукт»,  зауважив Володимир Гройсман.

ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛКИ З 1 СІЧНЯ НЕ ВПЛИНЕ НА НАРАХОВАНІ СУБСИДІЇ ТА ВИПЛАТУ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

Про це поінформувала у ефірі обласного радіо заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА

«Збільшення заробітної плати не вплине на нараховані субсидії. Адже фактично підвищення відбулося з 1 січня цього року. Відповідно, вплив на призначення субсидій по нині діючим нормам, можливий лише після того, як закінчиться 2017 рік», – підкреслила Людмила Мусіяка.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ТАКОЖ ВІДЗНАЧАЛИ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Спортсмени Сумщини долучилися до відзначення вирішальної дати в історії України проведенням змагань з різних видів спорту

Так напередодні свят у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст та районів, який проводився у рамках відзначення в Сумській області Дня Соборності України. Тож на чемпіонат прибули майже 300 учасників із Волинської, Донецької, Харківської, Чернігівської та Сумської областей.

СОБОРНА ПАМ'ЯТЬ УКРАЇНИ

У Сумському обласному краєзнавчому музеї розгорнуто виставку «Соборна пам'ять України»

На стендах представлено документи та світлини з фондів Сумського обласного краєзнавчого музею та Державного архіву Сумської області: копії Передвступної угоди про об’єднання УНР та ЗУРН, Універсалу Директорії УНР про злуку всіх українських земель, урядових наказів, циркулярів і відозв, документів про встановлення влади Директорії УНР на території сучасної Сумщини тощо. Урочисту акцію святкування і проголошення Акту Злуки ілюструють історичні фотографії та документи.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ «МАТИ–ГЕРОЇНЯ» БАГАТОДІТНІЙ МАМІ З ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

Жителька с. Підставки Липоводолинського району Тетяна ТАРАСОВА виховала п’ятеро дітей. Указом Президента України від 08.12.2016 № 548/2016 їй присвоєно звання «Мати–героїня»

Багатодітній матері з села Підставки вручив нагрудний знак та посвідчення «Мати-героїня» тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віталій ДАВИДЕНКО. Він привітав Тетяну Тарасову з отриманням державної нагороди та подякував за материнський подвиг.

85% УСІХ ФОПІВ, ЯКІ ЗНЯТІ З ОБЛІКУ НА СУМЩИНІ, БУЛИ ЕКОНОМІЧНО НЕАКТИВНИМИ СУБ’ЄКТАМИ, ЯКІ ЗВІТУВАЛИ ПРО ВІДСУТНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ

Виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС у Сумській області Олексій МАЗУРЕНКО під час апаратної наради в облдержадміністрації зауважив, що саме ці суб’єкти першочергово будуть перевірені на наявність тіньового бізнесу

З 1 січня 2017 року для окремих категорій фізичних осіб-підприємців в Україні збільшилася сума сплати єдиного соціального внеску. І це вплинуло на статистику реєстрації та ліквідації так званих ФОПів. У ЗМІ поширилася паніка щодо «ліквідації» малого та мікробізнесу.

ЧЕРЕЗ ПОЛІТИЧНІ ЗАБАВКИ СТАЛОСЯ НЕПОПРАВНЕ: ВІД ПНЕВМОНІЇ ПОМЕРЛА ПАЦІЄНТКА ОБЛАСНОЇ ПСИХЛІКАРНІ №2

«Значна вина в ситуації, що склалася, лежить на керівництві закладу», – наголосив під час апаратної наради голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО після повідомлення про трагічну подію начальника управління охорони здоров’я області Сергія БУТЕНКА

«Мені не зрозуміло, куди поділися 22 мільйони, які ми виділяли в минулому році цьому закладу. З цим питанням треба окремо розбиратися, адже я особисто 1,5 мільйони медичної субвенції розподілив туди. Хоча зараз керівництво лікарні намагається прикрити свою бездіяльність байками про те, що гроші на заклад не виділялися», – зазначив очільник області.

ЛИШЕ ДВА ПІДПРИЄМСТВА ЗАВАЖАЮТЬ СУМЩИНІ БУТИ В ЛІДЕРАХ ЩОДО ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Про це під час апаратної наради зазначив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

За інформацією директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайла ДУБРОВСЬКОГО, фактично 90% усіх боржників області знаходяться в Сумах.

МИКОЛА КЛОЧКО: «В ЄДНОСТІ ДІЙ ТА СОБОРНОСТІ ДУШ – НАША СИЛА»

Голова облдержадміністрації привітав жителів Сумщини із Днем Соборності України

«У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення та незалежність український народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба за соборність своїх земель», – йдеться у вітанні. 

ПІД СИНЬО-ЖОВТИМ СТЯГОМ СУВЕРЕННА НАША УКРАЇНА

Сумщина разом з усією Україною відзначає свято єдності нашого народу

22 січня 1919 року було проголошено договір про возз’єднання Української Народної республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Саме того дня на Софійській площі у Києві пролунали слова: «Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна – в одну Велику Україну. Сповнилися відвічні мрії, для яких жили й за які вмирали найкращі сини України».

Дочірні категорії