Поточна діяльність

___________________________________________________________________

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ОГОЛОСИВ 26 ВЕРЕСНЯ ДНЕМ ЖАЛОБИ В УКРАЇНІ У ЗВ’ЯЗКУ З КАТАСТРОФОЮ ВІЙСЬКОВОГО ЛІТАКА АН-26

Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ підписав указ № 410/2020 про оголошення в Україні дня жалоби 26 вересня

«У зв'язку з трагедією, що сталася внаслідок катастрофи військового літака Ан-26 під час планових навчальних польотів 25 вересня 2020 року поблизу м. Чугуєва Харківської області та призвела до загибелі військовослужбовців Повітряних сил Збройних сил України, з метою вшанування пам'яті загиблих постановляю: оголосити в Україні 26 вересня 2020 року днем жалоби», – йдеться в документі.

РОМАН ГРИЩЕНКО ОСОБИСТО І ВСІ ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ ВИСЛОВЛЮЮТЬ ГЛИБОКЕ СПІВЧУТТЯ У ЗВ'ЯЗКУ З АВІАКАТАСТРОФОЮ, ЩО СТАЛАСЯ ПОБЛИЗУ ЧУГУЄВА

Наші думки і співчуття сім'ям і друзям загиблих в авіакатастрофі курсантів, офіцерів, членів екіпажу

Ця страшна трагедія потрясла всю Україну, адже вона торкнулася не 27 чоловік та їхні сім'ї, а всю країну–на борту літака знаходилися уродженці 11 областей. Тому сьогодні немає жодної людини, яка б не співчувала цьому горю.

СТАНОМ НА 26 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 1858 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

Станом на 26 вересня 2020 року на Сумщині 3549 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. За минулу добу Covid-19 підтвердили у 75 осіб (Суми - 51, Охтирка - 3, Глухів - 1, Білопільський р-н - 1, Буринський р-н - 1, Глухівський р-н - 1, Краснопільський р-н - 3, Лебединський р-н - 3, Недригайлівський р-н - 2, Охтирський р-н - 1, Сумський р-н - 7, Тростянецький р-н - 1). За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 63 летальних випадків, з них 1 - за минулу добу (м. Суми). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 1614 осіб, з них за минулу добу - 38 (Суми - 5, Конотоп - 9, Охтирка - 1, Глухів - 2, Білопільський р-н - 2, Глухівський р-н - 1, Конотопський р-н - 2, Кролевецький р-н - 3, Недригайлівський р-н - 4, Охтирський р-н - 1, Путивльський р-н - 3, Сумський р-н - 1, Тростянецький р-н - 4)

«ЗАВДЯКИ ОБ’ЄДНАННЮ СИЛ БІЗНЕСУ, ВЛАДИ ТА НАУКИ МИ МАЄМО ОДИН ІЗ ПЕРШИХ І НАЙСУЧАСНІШИХ ЦЕНТРІВ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ», - РОМАН ГРИЩЕНКО

Голова облдержадміністрації подякував усім, хто причетний до відкриття найсучаснішого в Україні Навчального центру дуальної освіти

«В Україні впроваджується дуальна освіта, і я дуже радий, що вона стрімко розвивається саме на Сумщині, – говорив Роман ГРИЩЕНКО. – Обласна влада і надалі буде підтримувати такі проєкти, адже це дозволить нам готувати спеціалістів, які дійсно будуть затребувані на ринках праці Сумщини та всієї України».

СЕРГІЙ БУТЕНКО ЗАКЛИКАЄ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ РАЗОМ ПРОТИДІЯТИ РОЗПОВСЮДЖЕННЮ COVID-19

Начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації цього разу взяв участь у брифінгу на території обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф, бригади якого щодня транспортують жителів області з підозрою на коронавірусну інфекції до лікарень

«Ми робимо все можливе, щоб зупинити розповсюдження COVID-19 в області. Голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО тримає на жорсткому контролі ситуацію з поширенням хвороби і робить все для того, аби заклади, які надають допомогу пацієнтам з коронавірусом, були забезпечені засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими розчинами та апаратами штучної вентиляції легень», – розповів Сергій БУТЕНКО.

ОСВІТЯНИ СУМЩИНИ ВДЯЧНІ РОМАНУ ГРИЩЕНКУ ЗА ПІДТРИМКУ ЇХНІХ ПРОЄКТІВ

 

Ректор Сумського державного університету Анатолій ВАСИЛЬЄВ подякував голові Сумської облдержадміністрації Роману ГРИЩЕНКУ за особливу увагу до місцевих закладів освіти

«Ви справді розумієте, що від того, в яких умовах навчатиметься наша молодь, залежить майбутнє Сумщини та України. Адже лише перспективні, креативні і сучасні люди можуть розвивати нашу область, покращувати життя у нашому сумському краї, – зазначив Анатолій Васильєв. – І підтримка дуальної освіти, відкриття таких навчальних центрів в області буде сприяти підвищенню професійних навичок у нашої молоді».

ВІТАЛІЙ МАКСИМЕНКО: СУМЩИНА МАЄ ДАВНІ ТА МІЦНІ ТРАДИЦІЇ У РОЗВИТКУ МАШИНОБУДІВНОЇ ГАЛУЗІ

Заступник голови Сумської облдержадміністрації від імені голови облдержадміністрації Романа ГРИЩЕНКА привітав працівників АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» з Днем машинобудівника

За його словами, про якість та надійність обладнання сумських машинобудівників світ дізнався ще за часів Харитоненка та Суханова, а згодом і Бельгійського акціонерного товариства.

СУМЩИНА МАЄ ЗДОБУТКИ У ГАЛУЗІ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

 

Про це зазначила заступниця міністра молоді та спорту України Марина ПОПАТЕНКО під час Всеукраїнського форуму «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»

За її словами, одним із здобутків є успішне функціонування в області з 2007 року Сумського молодіжного центру. Його відкрили, коли в Україні навіть ще не було нормативної бази щодо налаштування його роботи та інституалізації таких центрів. За 13 років цей центр дав поштовх до активної діяльності в багатьох сферах суспільного життя десяткам молодіжних лідерів.

РОМАН ГРИЩЕНКО: РОБИМО СУМЩИНУ ЦЕНТРОМ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ

Відкриваючи на базі Машинобудівного коледжу СумДУ Центр дуальної освіти, голова Сумської облдержадміністрації зазначив: «Наша молодь буде навчатися на сучасному обладнанні, а потім використовувати свої вміння на європейських виробництвах, але не за кордоном, а в Україні та на Сумщині зокрема»

Голова облдержадміністрації разом із головою підкомітету з питань професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти,Верховної Ради України Ольгою КОВАЛЬ, народними депутатами від Сумщини та освітянами оглянув обладнання, на якому відтепер працюватимуть студенти в центрі дуальної освіти.

НА СУМЩИНІ ПРОХОДИТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «РОЗВИТОК РЕГІОНАЛЬНИХ МЕРЕЖ МОЛОДІЖНИХ ЦЕНТРІВ»

На урочисте відкриття завітали заступниця міністра молоді та спорту України Марина ПОПАТЕНКО і голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО

«Молодіжна політика – про молодь, для молоді і за участю молоді. Відповідно, для нас важливо надати поштовх розвитку місцевих молодіжних центрів. І головне – створення таких центрів в кожній громаді України», – зауважила заступниця міністра. Марина Попатенко зазначила, що лише у партнерстві з місцевими органами влади можна досягти успіху і ефективно розвивати молодіжну політику.

 

Дочірні категорії