ВІДДІЛ ПРОМОЦІЇ ТА ТУРИЗМУ

Відділ промоції та туризму

Сумської обласної державної адміністрації

 адреса: вул. Кузнечна, 2, м. Суми, 40000 

ЄДРПОУ 41225622
Телефон: (0542) 77-06-02
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Сторінка відділу у Facebook: www.facebook.com/tourism.SumyRegion

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

СУНИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ВІНШУЄМО СУНИЦЮ - ПЕРШУ ЯГОДУ – ЦАРИЦЮ»

 

8 червня 2019 року в селі Малий Самбір Конотопського району  відбувся суничний фестиваль «Віншуємо суницю – першу ягоду-царицю».

Фестиваль суниці вже став візитною карткою Конотопщини завдячуючи активній роботі Сумської дослідної станції садівництва ІС УААН.  

УРЯД ПОСИЛИВ ЛІЦЕНЗІЙНІ ВИМОГИ ДО ТУРОПЕРАТОРІВ

22 травня Уряд України ухвалив ініційовані та розроблені Мінекономрозвитку зміни до ліцензійних умов здійснення туроператорської діяльності.

“Туристичний сезон вже розпочався. Уряд має сьогодні завдання захистити українців від дій недобросовісних туристичних операторів, щоб уникнути туристичного колапсу, який виникав у попередні роки. Для цього, ми ініціювали низку важливих змін до ліцензійних умов ведення туроператорської діяльності. Цими змінами ми зобов’язуємо туроператорів мати постійне фінансове забезпечення перед туристами, а також працювати максимально відкрито у правовому полі”, - відзначив Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.  

CУМЩИНА ПОГЛИБЛЮЄ МІЖНАРОДНІ БІЗНЕС-КОНТАКТИ

21 травня у ВЦ «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати (м. Суми, вул. Іллінська, 7-а) відбудеться Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge-2019».

Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge» проводиться, починаючи з 2004 року, за підтримки Сумської обласної державної адміністрації. Його метою є створення базису для інтенсивного розвитку міжнародних торговельно-економічних відносин, пошуку інвесторів, ознайомлення з економічним та інвестиційним потенціалом регіону.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У VI ТАВРІЙСЬКОМУ ТУРИСТИЧНОМУ КОНГРЕСІ

16-18 травня 2019 року на Херсонщині у місті Нова Каховка буде проводитись VI Таврійський Туристичний Конгрес.

Захід проводиться з метою розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, налагодження міжнародних і міжрегіональних партнерських відносин між учасниками туристичного ринку, представлення туристичних можливостей Херсонщини.

СУМЩИНА ЯРМАРКУВАЛА У НОВОМУ ФОРМАТІ

 

Щорічно на передодні Великодніх свят на Сумщині проводиться обласний агропромисловий ярмарок, у якому беруть участь кращі агропідприємства та виробники продовольчих товарів області. Цього року було змінено формат дійства та поєднано традиційний ярмарок з проектом «Слобожанські смаки».

Окрім традиційних продуктів до Великоднього столу жителі та гості обласного центру могли придбати автентичну крафтову продукцію, вироби народних майстрів Сумщини, відвідати майстер-клас з розпису писанок, прийняти участь у  дегустації пасок в рамках конкурсу, в якому змагались ресторатори, кондитерські та пекарні міста і області та насолодитися живою музикою.

«ОБМІН ДОСВІДОМ – ЗАПОРУКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ ГРОМАД»

 

Вчора до Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування завітали делегації з Одеської, Черкаської та Київської областей. Програма візиту «Розвиток сільських територій: луб'яні культури та супутня переробка».

З 16 по 18 квітня представники громад вивчатимуть на Сумщині досвід культивування та популяризації нішевих культур. 

СТАРТУВАВ IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «НЕЙМОВІРНІ СЕЛА УКРАЇНИ 2019»

Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, компанії «Бейкер Тіллі Україна», Освітнього проекту «Агрокебети», журналу Agroexpert. 

Мета проекту: сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів місцевого самоврядування на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, розвивати туризм.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ТА ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ «ВІРУЮ!!! СЛОВО КАПЕЛАНА»

 

Перегляд відбудеться 12 квітня (п'ятниця) о 18:30 в Конгрес-центр СумДУ, ауд. 115 (м.Суми, вул. Покровська, 9/1).

Документальний фільм присвячується загиблим українським воїнам. У ньому, на основі інтерв’ю, архівних відеоматеріалів та фотографій, відтворено події російсько-української війни, які зокрема пов'язані із загибеллю 17 сумських артилеристів.

Під час заходу заплановано спілкування з автором фільму отцем Орестом (Романом Сало), а також ветеранами російсько-української війни Миколою Ткаченком та Олександром Куришко.

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО РОЗРОБЛЕННЯ СТРАТЕГІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

Облдержадміністрація повідомляє про початок роботи над проектом Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2027 року та Плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації

Пропозиції до зазначених проектів документів згідно визначених форм необхідно  надсилати на електронну адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 26 квітня 2019 року

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАСТЕРІГАЮТЬ БЕРЕГТИСЯ ВІД КЛІЩІВ

Збираючись гуляти до парку чи лісу, не забудьте про засіб від цих небезпечних комах, закритий одяг тощо. Адже територія Сумської області за рівнем захворюваності на хворобу Лайма належить до епідемічно неблагополучних територій. Показник захворюваності на 100 тис. населення склав 23,04 при середньо- українському показнику 12,78

Показники захворюваності в деяких районах та містах перевищують обласний: Краснопільський – 28,37, Кролевецький – 31,95, Недригайлівський – 25,02, Сумський – 30,21, Тростянецький – 34,69, м. Суми – 48,02,  м. Ромни – 40,45.