ВІДДІЛ ПРОМОЦІЇ ТА ТУРИЗМУ

Відділ промоції та туризму

Сумської обласної державної адміністрації

 адреса: вул. Кузнечна, 2, м. Суми, 40000 

ЄДРПОУ 41225622
Телефон: (0542) 77-06-02
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

ЗАПРОШЕННЯ НА МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ВЛУЧНА ТРАДИЦІЯ 2018»

18-19 серпня 2018 року в Національному музеї народної архітектури та побуту України (Музей у Пирогові) відбудеться великий міжнародний лучний фестиваль «Влучна Традиція 2018»

Фестиваль передбачає проведення турніру та семінару, розважальну програму, екскурсії Музеєм. Також буде організовано смачну національну кухню та традиційний ярмарок за участю етнічних майстрів – гончарів, ковалів, ремісників.

«МИХАЙЛІВСЬКА ЦІЛИНА» ВІДЗНАЧАЄ 90-РІЧЧЯ

20-21 червня в Сумському національному аграрному університеті проведена Міжнародна науково-практична конференція «Основні шляхи збереження лучно-степових екосистем України», присвячена 90-річчю національного заповідника «Михайлівська цілина»

Під час участі в конференції, начальник відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації Юрій Гладенко зазначив, що розвиток туристського природокористування допоможе зберегти природну красу заповідника, підвищити екологічну грамотність населення.

СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ СУМЩИНИ

Короткостроковий семінар для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних по напрямку розвитку туризму в райдержадміністраціях, міських радах, ОТГ. 

Сьогодні в області формується розуміння сільського зеленого туризму як специфічної форми відпочинку на селі з широкою можливістю використання природного, матеріального і культурного потенціалу регіону. Сільський зелений туризм у більшості країн розглядається як невід'ємна складова частина комплексного соціально-економічного розвитку села та як один із засобів вирішення багатьох сільських проблем.

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO 2018»

 

З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018”. Вказаний захід був офіційно анонсований Президентом КНР Сі Цзіньпінем на Форумі “Одного поясу - одного шляху” в травні 2017 року

Міжнародна виставка “China International Import Expo 2018” є одним з найбільш пріоритетних виставково-ярмаркових заходів для Китайської Народної Республіки. Очікується, що у заході приймуть участь компанії з понад 100 країн світу.

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ З’ЯВИЛАСЯ СКАРБНИЧКА МИНУЛОГО

У селі Дубовичі Кролевецького району відкрився геологічний музей

Музей знаходиться у приміщенні Дубовицької сільської ради. Тут представлені геологічні процеси, їхні результати і сучасні технології їх використання, зібрані унікальні зразки гірських порід та мінералів. Усе це можливо не лиши оглянути, а й потримати в руках. При музеї працює магазин з продажу каміння, де справжні поціновувачі можуть підібрати оберіг за знаками Зодіаку. Планується розробка геологічних та гідрологічних маршрутів пам’ятками природи, що знаходяться на теренах Кролевеччини.

МІНКУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В СЕМІНАРІ З ВИВЧЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ЄС

Міністерство культури України запрошує взяти участь у семінарі «Вивчення законодавства ЄС, національних законодавчих актів та найкращих практик розвитку та підтримки культурних та креативних індустрій».

Відбудеться семінар 26-27 липня 2018 року в м. Київ в рамках інструменту зовнішньої допомоги Європейської Комісії ТАІЕХ з метою вивчення законодавства ЄС, національних законодавчих актів та найкращих практик розвитку та підтримки культурних та креативних індустрій реалізація Європейський досвіду в Україні для розробки змін у законодавчій базі.

СУНИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ «ВІНШУЄМО СУНИЦЮ – ПЕРШУ ЯГОДУ-ЦАРИЦЮ»

Традиційне свято смачних ягід суниць та полуниць відбулося 9 червня у с.Малий Самбір Конотопського району

В програмі заходу були ярмарок вуличної їжі, виставка ретроавтомобілів, конкурс краси "Міс Ягідка-2018", презентація найбільшого пирога з полуничною начинкою, фіш-драйв "Ловись рибка", свинячі перегони, виступ фолк-рок-групи "Сварожичі" з Києва, катання в кареті, кінотеатр на свіжому повітрі.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПО-ПРОЕКТ «МИСТЕЦЬКІ ЖНИВА – 2018»

Інформуємо, що з 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018» за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

Метою зазначеного заходу є популяризація унікальних традицій і культурного надбання України, репрезентація її економічного, туристичного та мистецького потенціалу.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ. КРАЙ, ЯКИЙ НАДИХАЄ!

 

В області пройшов Міжнародний форум та виставка «Сумщина туристична – 2018» за участю представників туристичного бізнесу Білорусі, Польщі, Словаччини, Угорщини, Сумщини, представників державної влади, об’єднаних територіальних громад, які прагнуть знайти точки зростання для своїх територій

Cвої можливості і творчі доробки представили понад 30 учасників із різних куточків Сумщини, які працюють в різних напрямках туристичної галузі. Знаходження їх в одному місці дозволило оцінити, наскільки вагомий туристичний ресурс має Сумщина.

«СУМЩИНА ТУРИСТИЧНА-2018» ВІДКРИВАЄ КОРДОНИ

У ході Міжнародного бізнес-форуму «Сумщина туристична-2018», який пройде у ВЦ «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати 7 червня 2018 року, за підтримки Посольства Угорщини в Україні відбудеться Презентація міжнародного туристичного оператора «Веді Тур Груп –  Україна»

«Угорщина – більше, ніж очікуєш. Можливості для відпочинку, оздоровлення, екскурсій»