ВІДДІЛ ПРОМОЦІЇ ТА ТУРИЗМУ

Відділ промоції та туризму

Сумської обласної державної адміністрації

 адреса: пл. Незалежності, 2, м. Суми, 40000 

ЄДРПОУ 41225622
Телефон: -
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

ПИТАННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ - ГОЛОВНА ТЕМА ВИЇЗНОГО ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, НАУКИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Виїзне засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики Сумської обласної ради відбулося на Путивльщині.

За словами заступника голови Сумської обласної ради Тетяни ГОЛОВКО Путивльський район - це унікальна територія Сумщини, що має потужний туристично-рекреаційний потенціал для сталого розвитку території та відіграє важливу роль у соціально-економічному розвитку громади.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, НЕПРИБУТКОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Конференція «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України: правові, освітні, організаційні та ринкові аспекти»

1 березня 2018 року о 13.00 год. відбудеться конференція «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України: правові, освітні, організаційні та ринкові аспекти».

ЗОНУВАННЯ ПАРКУ «СЕЙМСЬКИЙ» В ІНТЕРЕСАХ ЛЮДЕЙ, А НЕ ПРОТИ

  Нещодавно під час засідання робочої групи з вивчення ситуації навколо РЛП «Сеймський» було презентовано Проект організації території парку, розроблений науковцями. Згідно із проектом, парк було поділено на три зони – заповідну зону, зону регульованої рекреації та господарську зону

Цей Проект, за словами заступника голови облдержадміністрації Миколи ПОДОПРИГОРИ, дозволить зняти чимало гострих питань, пов’язаних із використанням землі. Необхідне лише якнайшвидше затвердження Проекту депутатами обласної ради.

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ «ЦИФРОВЕ ПЕРЕТВОРЕННЯ СУМЩИНИ» ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ІНВЕСТИЦІЙНУ ТА ТУРИСТИЧНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

У рамках реалізації проекту «Цифрове перетворення України» в Сумській області відбулась установча зустріч з представниками компанії CFC Consulting, що є  партнером Google в Україні.

Голові Сумської обласної державної адміністрації Миколі КЛОЧКУ GR-директор компанії CFC Consulting Олексій СИВАК представив схему та умови реалізації проекту “Цифрове перетворення Сумщини” в 2018 році.

СТАРТУЄ КОНКУРС «ПІДТРИМАЙ ВІКІМАНДРИ УКРАЇНСЬКОЮ»

З 1 по 28 лютого пройде конкурс «Підтримай Вікімандри українською» метою якого є наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами.

Вікімандри – це один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.

КРОЛЕВЕЦЬКЕ ПЕРЕБОРНЕ ТКАЦТВО – ОДНА З ТУРИСТИЧНИХ ВІЗИТІВОК КРОЛЕВЕЧЧИНИ

«Сьогодні розвивати туризм тільки на підставі історичних моментів недостатньо, є потреба в сучасних формах туризму та необхідність розробляти програму розвитку туризму на 10-20 років, яка повинна  поетапно реалізовуватись».

З таких слів голови Кролевецької райдержадміністрації Олега КУЧЕРЯВОГО розпочалась виїзна робоча нарада за участі начальника відділу туризму Сумської облдержадміністрації Юрія ГЛАДЕНКА в місті Кролевець з питань розвитку туризму в Кролевецькому районі.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ СУМЩИНИ

Інформуємо, що 16 листопада 2017 року під час проведення Другого українського форуму Шовкового шляху між Альянсом міст Шовкового шляху та Сумською обласною державною адміністрацією було підписано Меморандум про взаєморозуміння.

З урахуванням вищевикладеного для суб’єктів господарювання передбачено ряд заходів Китайської Народної Республіки на 2018 рік.

ФОРМУЮТЬСЯ ТУРИСТИЧНІ МАРШРУТИ ПО СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Під головуванням керівника апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО проведено засідання у форматі «круглого столу» з питань формування  нових туристичних маршрутів.

У заході взяли участь представники активного туризму та туристичні оператори Сумської області. 

ТРОСТЯНЕЦЬ УВІЙШОВ ДО 8 ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОЕКТУ «МАЛІ МІСТА – ВЕЛИКІ ВРАЖЕННЯ»

У 2017 році було ініційовано проект «Малі міста – великі враження», що сприятиме подальшому культурно-економічному розвитку територій.

Міністерство культури України, зокрема Український центр культурних досліджень визначені головними координаторами проекту «Малі міста – великі враження», який підтримав Прем'єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН.

РОЗВИТОК ПОДІЄВОГО ТУРИЗМУ НА НЕДРИГАЙЛІВЩИНІ

 

Вертеп, народний спів та гуляння у Недригайлові напередодні Щедрого вечора та Різдва. Ініціаторами проведення заходу "Недригайлівські вечорниці" є члени громадської організації «Туристичний кластер «Посулля», які активно розвивають подієвий туризм та вже 5-ий рік поспіль організовують зимове свято Маланки.

Після офіційної програми заходів у стінах готельно-ресторанного комплексу «Старий млин» відбулась робоча нарада за участі голови Недригайлівської селищної об’єднаної територіальної громади Ігоря ОСТАПЧУКА, представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості.