ВІДДІЛ ПРОМОЦІЇ ТА ТУРИЗМУ

Відділ промоції та туризму

Сумської обласної державної адміністрації

 адреса: вул. Кузнечна, 2, м. Суми, 40000 

ЄДРПОУ 41225622
Телефон: (0542) 77-06-02
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Сторінка відділу у Facebook: www.facebook.com/tourism.SumyRegion

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОБЛАСТІ

2-4 жовтня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру в м. Київ відбудеться 26-й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITМ’19

UITM є найбільшою туристичною подією сезону осінь-зима в Україні, і є ефективним інструментом популяризації її туристичного напрямку в цілому, та окремих регіонів на національному та міжнародному рівнях.

Вже другий рік організатори розширюють експозицію України та об’єднують стенди міст та регіонів України в єдину експозицію UKRAINIAN HOSPITALITY DAYS (Дні гостинності в Україні).

«СУМСЬКА СОТКА» ПЕРШИЙ ВЕЛОСИПЕДНИЙ ЗАЇЗД ВІДБУВСЯ НА СУМЩИНІ

 

З нагоди 80-річниці створення Сумської області 27 липня 2019 року за підтримки відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації та участі керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО вперше в Сумській області проведений вело заїзд/змагання «Сумська Сотка», мета якої пропаганда здорового способу життя, велосипедного спорту і велосипедного туризму серед населення, розвитку велоруху в Україні

Більше 100 учасників, серед яких представники з інших міст України: Київ, Біла Церква, Полтава, Харків, Дніпро, Кропивницький, Черкаси, Новгород-Сіверський, Чугуєв. Були також учасники з районів Сумщини: Шостка, Недригайлів, Кролевець, Л.Долина, Лебедин,Охтирка, Конотоп.

ЗАПРОШУЄМО НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-ПОКАЗ ЕТНІЧНОГО ТА СТИЛІЗОВАНОГО ОДЯГУ «АРИСТОКРАТИЧНА УКРАЇНА»

27 липня 2019 року з 12:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль», м. Радомишль Житомирська обл., відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів –етнофешншоу «Аристократична Україна».

Фестиваль відбувається з метою відродження національних традицій України, розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території України. 

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ЗАПРОШУЄ НА ФЕСТИВАЛЬ СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ «FISH – ФЕСТ»

Свято для всієї родини відбудеться на Сумщині в урочищі Бабачина на території Краснопільської громади 14 липня

На гостей заходу чекають конкурс риболовів у номінаціях «Риба-велетень», «Рибна сімейка», «Рибний улов», а також конкурс на краще приготування рибної юшки та каші.

360-У РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА В КОНОТОПСЬКІЙ БИТВІ ВІДЗНАЧИЛИ НА СУМЩИНІ

  Урочистості з відзначення 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві 1659 року в цьому році в с. Шаповалівка Конотопського району отримали оновлений формат.
За ініціативи відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації й пропозицій від ГО «Центр туристичних та культурних проектів «Мандрівна Україна» та ГО "Всеукраїнське об'єднання "Коло.Медіа" за підтримки Генерального штабу збройних сил України запропоновано й впроваджено оновлену концепцію проведення заходу з відтворенням епізодів штурму табору московського війська та його знищення під час Конотопської битви 1659 р. у вигляді військово-історичної реконструкції. 

РЕКОНСТРУКЦІЯ КОНОТОПСЬКОЇ БИТВИ 1659 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ НА СУМЩИНІ 29 ЧЕРВНЯ

 

Заходи з нагоди 360 річниці Конотопської битви розпочнуться  29 червня об 11.00 традиційно на в’їзді у с.Шаповалівка Конотопського району біля пам’ятного знаку «Шаблі»

Гості свята окрім захоплюючого батально-історичного дійства із реконструкцією Конотопської битви побачать також показові виступи лучників, службових собак, кінне шоу, шоу ковалів, майстер-клас із гончарної справи та інші майстер-класи народних умільців України, надзвичайно насичену концертну програму, численні виставки. Крім того, вперше в історії Конотопського району на свято завітає кримськотатарський гурт «Мусифір» та всесвітньо відомий кераміст Рустем Скибін із своїми унікальними виробами.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У МІЖНАРОДНОМУ СЕМІНАРІ «ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ ТА КОМПЕТЕНТНОСТІ У РОБОТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ: ФОРМУВАННЯ, ВПРОВАДЖЕННЯ І МОНІТОРИНГ»

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сферах культури, освіти, охорони здоров’я, роботою органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів, з 15 по 19 вересня 2019 року відбудеться міжнародний семінар «Європейські цінності та компетентності у роботі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування: формування, впровадження і моніторинг» 

КОНОТОПЩИНА ГОСТИННО ЗАПРОШУЄ НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 360-Ї РІЧНИЦІ КОНОТОПСЬКОЇ БИТВИ

Родзинкою цьогорічного відзначення 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві 1659 року історична реконструкція бою об’єднаного козацько-татарського війська з московітами

Основним змістом історичної події стане саме спілкування, діалог поколінь, дослідження звитяг і традицій української армії, подій кількасот-річної давності, тих помилок, поразок і перемог, які заклали фундамент сьогодення.
Довідково:  Заходи відбудуться 29 червня у с.Шаповалівка Конотопського району.

ФОРУМ ФЕСТИВАЛЬНОГО ТУРИЗМУ ВІДБУВСЯ НА СУМЩИНІ

 

20 червня у Конгрес-центрі СумДУ відбувся форум на тему: «Роль МСБ у розвитку фестивального туризму на Сумщині».

До участі в ньому були запрошені  представники малого і середнього бізнесу, які організовують фестивалі та обслуговують їх відвідувачів: фестивальні агенції, туроператори, турагенти, готельно-ресторанний бізнес, майстри народних ремесел, виробники сувенірів, власники зелених садиб та інші.

ЗАПРОШУЄМО НА ФОРУМ «РОЛЬ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ У РОЗВИТКУ ФЕСТИВАЛЬНОГО ТУРИЗМУ НА СУМЩИНІ»

  Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми запрошує взяти участь у форумі «Роль малого та середнього бізнесу у розвитку фестивального туризму на Сумщині», який відбудеться 20 червня 2019 року в Конгрес-центр СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1.

Запрошуємо до участі малий та середній бізнес, який організовує фестивалі та обслуговує їх відвідувачів: фестивальні агенції, туроператори, турагенти, готельно-ресторанний бізнес, майстри народних ремесел, виробники сувенірів, власники зелених садиб і т. д