ВІДДІЛ ПРОМОЦІЇ ТА ТУРИЗМУ

Відділ промоції та туризму

Сумської обласної державної адміністрації

 адреса: вул. Кузнечна, 2, м. Суми, 40000 

ЄДРПОУ 41225622
Телефон: (0542) 77-06-02
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Сторінка відділу у Facebook: www.facebook.com/tourism.SumyRegion

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РАДИ ТУРИСТИЧНИХ МІСТ І РЕГІОНІВ

 

13 грудня 2018 року у м. Києві відбулося 9-те засідання Ради туристичних міст і регіонів України яке очолив Михайло ТІТАРЧУК, заступник міністра економічного розвитку та торгівлі

Сумську область представляв начальник відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації Юрій ГЛАДЕНКО з презентацією ключових події розвитку туризму в Сумській області та відеороликом «Путивльщина. Край легендарних історій», як приклад туристичної промоції Путивльського району.

У СУМАХ ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС НА СУМЩИНІ»

07 грудня 2018 року в Конгрес-центрі СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1 відбудеться форум «Готельно-ресторанний бізнес на Сумщині».  

До участі запрошуються власники, менеджери та фахівці готельно-ресторанного бізнесу, які зацікавлені у підвищенні якості та ефективності надання послуг, а також у розвитку туристичної привабливості Сумського регіону.

ПОСОЛЬСТВО СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ В УКРАЇНІ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ГРАНТУ ЗІ ЗБЕРЕЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ

З 2001 року Посольський фонд США зі збереження культурної спадщини (AFCP) надав фінансову підтримку близько 900 проектам із понад 125 країн світу. Близько 55 мільйонів доларів США, які сукупно вкладено у ці проекти, демонструють повагу Сполучених Штатів до культурної спадщини інших країн.

З 2001 року у конкурсах Фонду AFCP перемогли та отримали сукупну підтримку у понад 900 тисяч доларів США 14 проектів від України.

ПРОЕКТИ В РАМКАХ ІНІЦІАТИВ ТА ПРОГРАМ ЄС: EU4BUSINESS, COSME, ГОРИЗОНТ 2020 ПРОПОНУЮТЬ ЯСКРАВІ ІДЕЇ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ

Представництво ЄС в Україні у рамках кампанії «Прямуємо разом» запустило «Карту можливостей для малого і середнього бізнесу».

Це систематизована і повна збірка всіх можливих інструментів допомоги вітчизняним підприємствам від програм ЄС: EU4Business, COSME та Горизонт 2020. 

За її допомогою легко дізнатися, як вийти на міжнародні ринки, де знайти фінансові ресурси та як розвинути навички ведення бізнесу і покращити діловий клімат в Україні.

У КИЄВІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ВОРКШОП ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ СТАНДАРТІВ ДІЯЛЬНОСТІ В СФЕРІ ТУРИЗМУ ТА КУРОРТІВ

20 листопада 2018 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся семінар-воркшоп щодо впровадження стандартів діяльності в сфері туризму та курортів.

Семінар було організовано Департаментом туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України спільно з  КНТЕУ за участі Оксани СЕРДЮК, директора департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,

У СУМАХ ПРОВЕЛИ СЕМІНАР «ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ: ТУРИСТИЧНІ МОЖЛИВОСТІ СУМЩИНИ»

21 листопада в Сумах консультанти Офісу реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України провели семінар «Економічний розвиток сільських територій: туристичні можливості Сумщини»

Захід відбувся в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», партнерами заходу виступили Сумська обласна державна адміністрація та Сумський національний аграрний університет.

НА СУМЩИНІ ПРОЙДУТЬ ДНІ ПРОГРАМИ “ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ З НІМЕЧЧИНОЮ”

20-21 листопада в області планується проведення Днів програми “Готові до співпраці з Німеччиною” (рrоgrаm “Fit for Partnership with Gеrmаnу”).

20 Листопада о 10.00 у м. Ромни в примiщеннi міської ради (бульвар Шевченка, 2, зал засiдань) вiдбудеться презентацiя програми для районiв.

ЯК У НЕДРИГАЙЛОВІ ДЕНЬ СВЯТОГО ДМИТРА ВІДЗНАЧАЛИ!

 

8 листопада 2018 року відзначається День святого Великомученика Димитрія. Свято пов’язується з військовим патріотизмом, захистом рідної землі

З нагоди цього дня на центральній площі селища Недригайлів було організовано театралізоване дійство з відображенням українських традицій.

 

ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

6 листопада у Сумському обласному центрі зайнятості відбулась робоча нарада щодо міжвідомчого забезпечення організації діяльності Центру сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ) державної служби зайнятості у с. Хоружівка Недригайлівського району.

Нагадаємо, що це перша в Україні подібна модель Центру, яка передбачає надання широкого спектру послуг ОТГ.

ЗАПРОШУЄМО НА ТРАДИЦІЙНЕ СЕЛИЩНЕ ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ СВЯТО ДМИТРА!

 

8 листопада 2018 року Недригайлівська селищна рада запрошує жителів та гостей територіальної громади на традиційне селищне театралізоване свято Дмитра

У програмі свята:

10:00-10:20 Урочисте відкриття свята. Виступи керівників та почесних гостей.

- Вшанування та нагородження Дмитрів.