ВІДДІЛ ПРОМОЦІЇ ТА ТУРИЗМУ

Відділ промоції та туризму

Сумської обласної державної адміністрації

 адреса: вул. Кузнечна, 2, м. Суми, 40000 

ЄДРПОУ 41225622
Телефон: (0542) 77-65-10
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Сторінка відділу у Facebook: www.facebook.com/tourism.SumyRegion

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

ЗАПРОШУЄМО НА ФОТОВИСТАВКУ ТА ДЕГУСТАЦІЮ ТРАДИЦІЙНИХ СТРАВ СУМЩИНИ

 

У рамках проведення «Днів Сумщини» в областях України, відзначення 80-ї річниці утворення Сумської області відбудеться виїзна фотовиставка «Смаки Сумщини» до міста Полтави

Приходьте 6 грудня 2019 року о 15:00 на офіційне відкриття до Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського (зал № 22) на фотовиставку та дегустацію гастрономічних смаколиків від сумських виробників.

EVENT 2019 «БІЗНЕС І НАУКА» - ТУРИЗМ, ЯК ОДИН З НАПРЯМКІВ РОЗВИТКУ ГРОМАД

 

В Шостці відбувся Event 2019 «Бізнес і наука» організований Бізнес інкубатором Шосткинського інституту СумДУ 27 листопада 2019 року

Начальник відділу промоції та тризму Сумської обласної державної адміністрації Юрій ГЛАДЕНКО виступив з доповіддю про важливість знаходження «точок зростання» для розвитку туризму в громадах. Були обговорені міські локації, навколо яких можна формувати туристичні продукти та запропоновано долучатися молоді до роботи Бізнес інкубатору й Туристичного кластеру «Сіверщина». 

ТУРИСТИЧНИЙ ФОРУМ ТЕРНОПІЛЛЯ (ТФТ-2019)

Тернопілля гостинно запрошує усіх до участі у "Туристичному Форумі Тернопілля" (ТФТ-2019), який відбудеться 27-28 листопада.

Перший день - Тернопіль, другий день - Кременець. Участь у форумі безкоштовна, кава-брейк за рахунок організаторів. А ще транспортне та екскурсійне обслуговування у дні форуму - за рахунок організаторів (для запрошених гостей).

25 по 29 листопада 2019 року відбудеться грецько-український бізнес-форум

З 25 по 29 листопада 2019 року в м. Афіни (Грецька Республіка) за підтримки Посольства України в Грецькій Республіці, Грецько-Української палати, торгово-промислових палат м. Афіни та м. Пірей за участю представників ділових кіл Греції, Асоціації експортерів та інвесторів, Федерації підприємців Греції відбудеться грецько-український бізнес-форум.

Ключовими сферами українсько-грецького співробітництва є аграрний сектор, харчова промисловість, судноремонт/суднобудування, енергетика, туризм, інновації, енергоощадні технології.

ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ-ФЕСТИВАЛЬ «НЕМАТЕРІАЛЬНА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА ЯК СУЧАСНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ РЕСУРС: ДОСВІД, ПРАКТИКИ, ІННОВАЦІЇ»

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція-фестиваль «Нематеріальна культурна спадщина як сучасний туристичний ресурс: досвід, практики, інновації» відбулася 14-15 листопада на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв

Учасниками обговорення сучасного стану елементів нематеріальної культурної спадщини як національного туристичного ресурсу в Україні та за кордоном стали науковці, аспіранти, студенти та практики, які досліджують актуальні проблеми туристичної галузі, культурології, філософії, фольклористики,  мистецтвознавства, музеєзнавства.

ЗАПРОШУЄМО НА ТРАДИЦІЙНЕ СЕЛИЩНЕ ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ СВЯТО ДМИТРА!

 

8 листопада 2019 року Недригайлівська селищна рада запрошує жителів та гостей територіальної громади на традиційне свято Дмитра

У програмі свята:

9-00. Працюють торгові точки. Святковий ярмарок.                                        

Виступ троїстих музик  Недригайлівського центру культури і дозвілля та Тернівського СБК .

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ЩОРІЧНИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «КРЕАТИВНА УКРАЇНА»

За ініціативи Міністерства культури, молоді та спорту України 14-15 листопада в місті Київ відбудеться щорічний міжнародний форум «Креативна Україна»

На відвідувачів чекує насичена програма за участю Джона ХОКІНЗА, автора та ідеолога поняття «креативні індустрії», а також провідних європейських фахівців у сфері кіно, дизайну, книговидавництва, моди.

СУМЩИНА ПРЕДСТАВЛЕНА НА МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ «УКРАЇНА»- UITM’2019

 

З 3 по 5 жовтня в Києві проходить найбільша туристична подія осінньо-зимового сезону Міжнародний туристичний салон «Україна»- UITM’2019. Це ефективна міжнародна платформа для консолідації та спілкування професіоналів туристичної галузі з України та із-за кордону

Щорічно UITM об'єднує сотні компаній-учасників, представників міжнародних та національних туристичних організацій, урядових міністерств та відомств, агентів суміжних галузей з України та 20 країн. Зазвичай у заході бере участь понад 10 тисяч відвідувачів з усіх регіонів України та інших країн.

ПРО РОЗВИТОК СОЦІАЛЬНОГО ТУРИЗМУ НА СУМЩИНІ

27 вересня, у Всесвітній день туризму, відділом промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації було ініційовано проведення круглого столу щодо розвитку соціального туризму на території Сумської області.

Основними темами діалогу були форми забезпечення доступним відпочинком і оздоровленням кожного члена суспільства, залучення до туризму людей з низьким рівнем доходів, питань субсидіювання туристських поїздок незаможних громадян та участь державних, суспільних та комерційних структур у сфері соціального туризму.

ОГОЛОШЕНО ПРОВЕДЕННЯ ГРАНТОВОГО КОНКУРСУ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ЄС COSME

Єврокомісією оголошено проведення грантового конкурсу в рамках Програми ЄС COSME «Сприяння сталому розвитку туризму і розвитку потенціалу малих і середніх підприємств (МСП) у сфері туризму за допомогою транснаціонального співробітництва і передачі знань».

Основною метою грантового конкурсу є розробка та впровадження транснаціональних і міжсекторальних схем підтримки створення потенціалу для стійкого зростання МСП у секторі туризму.