Поточна діяльність

ТУРИСТИЧНІ ПРОПОЗИЦІЇ ГЕТЬМАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ

 

Під час робочої зустрічі начальника відділу промоції та туризму Сумської ОДА Юрія ГЛАДЕНКА, керівника Гетьманського національного природного  парку Олександра ЯКОВЕНКА та начальника відділу екологічної освіти та рекреації Олександра БАЛИ відбулось ознайомлення  з туристичними пропозиціями природного парку.

Піднімались питання щодо підходів до питань розвитку туризму на території національного парку, формування партнерських відносин з громадами та громадськими організаціями, підписання угод з надавачами послуг зі сплавів байдарками по Ворсклі територією парку, необхідності створення місць для ночівлі, сучасного упорядкування зон відпочинку, до обговорень яких долучився і керівник громадської організації «Центр туристичних та культурних проектів «Мандрівна Україна» Денис ПОЛЯК.

СКАСУВАННЯ ВІЗ ДЛЯ НИЗКИ КРАЇН

 

Україна скасувала візи для низки країн. Це важливе рішення для розвитку в'їзного туризму у нашій країні.

Президент своїм указом установив з 1 серпня 2020 року безвізовий режим в'їзду в Україну та транзитного проїзду через її територію для громадян:

Австралії, Нової Зеландії, Королівства Бахрейн, Держави Кувейт, Султанату Оман, Королівства Саудівська Аравія, за умови, якщо термін їх перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

НА СУМЩИНІ ПЛАНУЄТЬСЯ СТВОРЕННЯ ПЕРШОГО В УКРАЇНІ ПАРКУ ЛЕНД-АРТУ

 

Про це повідомив голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО, відвідавши XXІІІ land art симпозіум «Простір покордоння», що проходить наразі в с. Могриця Сумського району

«Функціонування сучасного ландшафтно-мистецького парку ленд-арту стане центром промоції сучасного мистецтва довкілля в Україні та світі, збільшить туристичний потік, сприятиме розвитку самозайнятості та сільського зеленого туризму, стане «туристичним магнітом» і для проведення знакових ландшафтно-мистецьких та етно-екологічних заходів», – підкреслив голова облдержадміністрації.

УНІКАЛЬНА РЕТРО-КОЛЕКЦІЯ МОТОЦИКЛІВ ТА АВТОМОБІЛІВ СУМЧАНИНА

 

Відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації 17.07.2020 провів зустріч з власником ретро-мотоциклів та автомобілів Віталієм ВЕРИМІЄНКО в с. Боромля щодо  питань співпраці та популяризації ретро-колекції, як сучасної туристичної локації

За словами колекціонера серед його експонатів зараз знаходяться 64 мотоцикли та 12 автомашин, які всі в робочому стані. 

ФУНДАМЕНТ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНИХ ДЕСТИНАЦІЙ

Відділ промоції та туризму Сумської обласної державно адміністрації прийняв участь у семінарі, що відбувся з 1 по 3 липня 2020 р.  National Tourism Organization of Ukraine за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

У процесі роботи було обговорено ситуацію, що склалася в сфері туризму, важливість розвитку співпраці між громадськими спеціалізованими інституціями, владою та бізнесом, формуванні відповідної мережі в країні для цього.

ЗМІНИ ДО ТИМЧАСОВИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ТА КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Відповідно постанові Головного санітарного лікаря України від 01.07.2020 №38 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організацій протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)»

Рекомендації розроблені для закладів культури та креативних індустрій для урахування при проведенні культурно-мистецьких заходів, в тому числі концертів, кіносеансів, фестивалів, вистав та тимчасових виставок та експозицій з метою запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення корона вірусної хвороби (COVID-19).

ІНТЕРНЕТ ПРОЄКТ «КРИМ – ЦЕ УКРАЇНА»

 

Херсонською обласною державною адміністрацією спільно з Державною архівною службою України ініційовано інтернет-проєкт «Крим – це Україна»

Даний проєкт передбачає пошук та публікацію архівних та інших документів, які б  підтверджували тісний історичний зв’язок Криму з материковою Україною. Ознайомитися з інтернет-проєктом можна за посиланням  https://crimea-is-ukraine.org.

ЗНИЗИМО РИЗИК РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ЛЕГІОНЕЛЬОЗУ

Відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації інформує, що за повідомленням інституту імені Р.Коха (Франція) після зняття карантинних заходів та відкриття готелів, спортивних споруд і басейнів, можливе підвищення ризику розповсюдження легіонельозу.

Легіонельоз (хвороба легіонерів) – особливо небезпечне інфекційне захворювання, що викликається збудником Legionella pneumophila та характеризується ураженням легень.

З 22 ЧЕРВНЯ РІШЕННЯ ПРО ПОСИЛЕННЯ КАРАНТИНУ НА МІСЦЯХ ПРИЙМАТИМЕ МІСЦЕВА ВЛАДА

 

Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня. Однак, на переконання Головного державного санітарного лікаря Віктора ЛЯШКА, з 22 червня відбувається не пом’якшення, а посилення карантинних обмежень там, де це необхідно

Згідно з урядовою постановою, значно посилюється роль головного санітарного лікаря області. За його поданням обласна комісія  може розглядати питання про закриття  окремих населених пунктів чи напрямів діяльності.

НА СУМЩИНІ ВІДБУВАЄТЬСЯ ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ У МІЖНАРОДНОМУ АВТОСПОЛУЧЕННІ ТА ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ ЗАКЛАДІВ ХАРЧУВАННЯ

 

Це та ряд інших кроків щодо послаблення карантинних заходів було прийнято під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія БАННІКОВА

Під час засідання членами комісії було прийнято рішення з 17 червня дозволити регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу та за умови суворого дотримання протиепідемічних вимог, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 23.

ГІДРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ, ЯК ОБ’ЄКТИ ІНДУСТРІАЛЬНОГО ТУРИЗМУ НА СУМЩИНІ

Відділом промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації за запрошенням ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ» 11 червня 2020 року організовано виїзд до Низівської ГЕС, як потенційного об’єкту для індустріального туризму

До заходу долучилися Олександр КОВАЛЕНКО, сертифікований гід-екскурсовод, член Всеукраїнської та Європейської асоціацій гідів, керівник громадської організації "Туристичний розвиток регіонів» та Вячеслав ОЛЕЙНІЧЕНКО, керівник Центру Активного Відпочинку «Відчайдухи».