ВІДДІЛ ПРОМОЦІЇ ТА ТУРИЗМУ

Відділ промоції та туризму

Сумської обласної державної адміністрації

 адреса: пл. Незалежності, 2, м. Суми, 40000 

ЄДРПОУ 41225622
Телефон: (0542) 77-06-02
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ЗАПОРІЗЬКОМУ ТУРИСТИЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ-ЯРМАРКУ

12 травня 2018 року на каскаді «Райдуга» у місті Запоріжжя планується проведення Запорізького туристичного фестивалю-ярмарку «Запоріжжя – місце щастя».

Мета фестивалю – просування на південно-східному туристичному ринку України нового туристичного продукту та пропозицій, розширення кола ділових партнерів, активізація маркетингової та інвестиційної політики.

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ СУМЩИНИ

04-05 травня 2018 року в Дендропарку в місті Кропивницькому відбудеться VI Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль.

Захід проводиться з метою розвитку національного туристичного продукту, налагодження ділових контактів між туристичними підприємствами, висвітлення та популяризація досягнень у розвитку туризму.

ІІ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКИЙ ФОРУМ ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ВІДБУДЕТЬСЯ У КИЄВІ

29-30 травня 2018 року в Києві відбудеться ІІ українсько-китайський форум економічного співробітництва.

Організаторами виступають Китайська асоціація з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas DevelopmentAssociation (CODA)) та Торгово-промислова палата України. 

XIII БУКОВИНСЬКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ЯРМАРОК ЗАПРОШУЄ ГОСТЕЙ

22 квітня 2018 року на території Центрального парку культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка (м.Чернівці) відбудеться «XIII Буковинський туристичний ярмарок», який зорієнтований на внутрішній туризм та ознайомленням  з національним колоритом Буковинського краю.

У рамках заходу відбудеться Фестиваль тюльпанів, в програмі якого запланована робота виставок, презентація виробів декоративно-прикладного мистецтва, народних промислів, частування та розваги.

НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ 1-Й ЕТАП АМАТОРСЬКОГО КУБКУ УКРАЇНИ З КРОС-КАНТРІ

 

22 квітня 2018 року поблизу бази відпочинку «Зелений гай» відбудеться відкриття Аматорського Кубку України з крос-кантрі у Сумах – 1-й етап – Суми-відкриття.

Мета і задача проведення змагання – пропагування здорового образу життя й захоплення велоспортом серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, виявлення найсильніших спортсменів-аматорів з України.

 

ТРЕНІНГ ЗА ПІДТРИМКИ «GOOGLE УКРАЇНА» СТАРТУВАВ У ШОСТЦІ

2 квітня у місті Шостка стартував 5-денний тренінг «Цифрові інструменти Google в професійній діяльності».

Привітати учасників та організаторів заходу прибули Шосткинський міський голова Микола Нога із заступницею Ніною Сиваєвою, директор департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, начальник управління освіти Шосткинської міської ради  Наталія Сергейко.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ, ЗАЦІКАВЛЕНИХ У СПІВПРАЦІ З КИТАЙСЬКОЮ НАРОДНОЮ РЕСПУБЛІКОЮ

 

Інформуємо, що у 2018 році відбудеться Китайська міжнародна виставка медичного туризму у трьох містах КНР: Шанхаї (18-20 травня), Ченду (6-8 липня) та Пекіні (16-18 листопада).

До участі запрошуються  українські медичні установи та загальні лікарні, тур-агенції, установи охорони здоров’я та медичного страхування, лікарні та клініки для лікування старіння, висококваліфіковані лікарі, центри управління охороною здоров’я та центр медичної експертизи, оздоровчі клуби здоров’я, лікарні пластичної хірургії та мобільного медичного лікування, центри репродуктивної медицини.

СУМЩИНА ПРЕЗЕНТУЄ СЕБЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ

Сумщина представила свої напрацювання та найцікавіші туристичні маршрути на найбільшій міжнародній туристичній виставці країни UITT'2018 «Україна – подорожі та туризм», яка проходить у Києві з 28 по 30 березня

«Сумщина презентує себе, туристичний та бізнесовий потенціал на міжнародній туристичній виставці! Натхненний край, який є оберегом української самобутності», – поділився керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ та зазначив, що ця виставка є стартом для великих звершень туристичної Сумщини.

ЩОРОКУ В МАНДРІВКУ УКРАЇНОЮ ВІДПРАВЛЯЮТЬСЯ БЛИЗЬКО 30 МЛН ГРОМАДЯН КРАЇНИ ЯК ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ, ТАК І З МЕТОЮ ДІЛОВОГО ТУРИЗМУ

Про це повідомив в кулуарах Міжнародної туристичної виставки UITT «Україна – подорожі й туризм» заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Михайло ТІТАРЧУК.

За його словами, у 2018 році завдяки приходу лоукост-перевізників збільшиться кількість іноземних туристів в Україні. Михайло ТІТАРЧУК також повідомив, що цього року Україна активно запрошуватиме гостей з країн-сусідів, оскільки саме звідти, за статистикою Державної прикордонної служби, приїздить найбільше туристів.

ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ПУТИВЛЬЩИНИ ВИСОКО ОЦІНЕНО ЗАПРОШЕНИМИ ЕКСПЕРТАМИ

У рамках другого дня заходу «Роль малого та середнього підприємництва у розвитку активного та пізнавального туризму на Сумщині» організовано виїзд до туристичних об’єктів Путивльського району.

Учасники круглого столу здійснили подорож в сиву давнину, доторкнулись до історичного минулого. Відвідали Городок-дитинець давньоруського Путивля, музей Партизанської слави, музей зброї та військової техніки, музей горюнської культури та інші туристичні локації.