ВІДДІЛ ПРОМОЦІЇ ТА ТУРИЗМУ

Відділ промоції та туризму

Сумської обласної державної адміністрації

 адреса: вул. Кузнечна, 2, м. Суми, 40000 

ЄДРПОУ 41225622
Телефон: (0542) 77-06-02
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Сторінка відділу у Facebook: www.facebook.com/tourism.SumyRegion

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

«ОБМІН ДОСВІДОМ – ЗАПОРУКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ ГРОМАД»

 

Вчора до Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування завітали делегації з Одеської, Черкаської та Київської областей. Програма візиту «Розвиток сільських територій: луб'яні культури та супутня переробка».

З 16 по 18 квітня представники громад вивчатимуть на Сумщині досвід культивування та популяризації нішевих культур. 

СТАРТУВАВ IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «НЕЙМОВІРНІ СЕЛА УКРАЇНИ 2019»

Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, компанії «Бейкер Тіллі Україна», Освітнього проекту «Агрокебети», журналу Agroexpert. 

Мета проекту: сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів місцевого самоврядування на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, розвивати туризм.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ТА ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ «ВІРУЮ!!! СЛОВО КАПЕЛАНА»

 

Перегляд відбудеться 12 квітня (п'ятниця) о 18:30 в Конгрес-центр СумДУ, ауд. 115 (м.Суми, вул. Покровська, 9/1).

Документальний фільм присвячується загиблим українським воїнам. У ньому, на основі інтерв’ю, архівних відеоматеріалів та фотографій, відтворено події російсько-української війни, які зокрема пов'язані із загибеллю 17 сумських артилеристів.

Під час заходу заплановано спілкування з автором фільму отцем Орестом (Романом Сало), а також ветеранами російсько-української війни Миколою Ткаченком та Олександром Куришко.

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО РОЗРОБЛЕННЯ СТРАТЕГІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

Облдержадміністрація повідомляє про початок роботи над проектом Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2027 року та Плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації

Пропозиції до зазначених проектів документів згідно визначених форм необхідно  надсилати на електронну адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 26 квітня 2019 року

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАСТЕРІГАЮТЬ БЕРЕГТИСЯ ВІД КЛІЩІВ

Збираючись гуляти до парку чи лісу, не забудьте про засіб від цих небезпечних комах, закритий одяг тощо. Адже територія Сумської області за рівнем захворюваності на хворобу Лайма належить до епідемічно неблагополучних територій. Показник захворюваності на 100 тис. населення склав 23,04 при середньо- українському показнику 12,78

Показники захворюваності в деяких районах та містах перевищують обласний: Краснопільський – 28,37, Кролевецький – 31,95, Недригайлівський – 25,02, Сумський – 30,21, Тростянецький – 34,69, м. Суми – 48,02,  м. Ромни – 40,45.

СУМЩИНА ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У НАЙБІЛЬШІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ УКРАЇНИ UITT’2019 «УКРАЇНА – ПОДОРОЖІ ТА ТУРИЗМ»

З 27 по 29 березня 2019 року відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації традиційно презентував туристичні надбання регіону на виставці UITT’ 2019.

До участі у 25-й виставці долучилися більше 200 учасників з 30 країн світу. В експозиції «Ukrainian Hospitality Days» були представлені 39 міст та регіонів України на якій значна увага приділялася внутрішньому туризму.

ЖИТЕЛІВ І ГОСТЕЙ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА СУМСЬКУ ВЕЛОСОТКУ

У кінці липня у рамках відзначення 80-річчя створення Сумської області планується проведення веломарафону, участь у якому можуть взяти як професійні спортсмени, так і любителі велоспорту

«У Європейських країнах велоспорт і велотуризм уже давно є популярним. В Україні та на Сумщині зокрема сьогодні теж розробляються веломаршрути, проводяться велодні, – розповів керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Цей же марафон ми хочемо приурочити до 80-річчя нашої області. Але згодом плануємо зробити його традиційним».

СУМЩИНА ТА ЧЕРНІГІВЩИНА ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ У СФЕРІ ТУРИЗМУ

Про результати фотовиставки «Смаки Сумщини» у Чернігові та подальшу співпрацю між областями доповів голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ начальник обласного відділу промоції та туризму Юрій ГЛАДЕНКО під час апаратної наради

За його словами, виставка «Смаки Сумщини» є плановим заходом, після проведеного аналогічного у Харкові, і області з ентузіазмом розглядають пропозиції щодо подальшої спільної роботи.

ДО УВАГИ БІЗНЕСОВИХ КІЛ, ПРЕДСТАВНИКІВ СФЕРИ ТУРИЗМУ І КУРОРТІВ

11-14 березня 2019 року у м. Львів відбудеться VIII Міжнародна SPA-Асамблея-2019, направлена на сприяння розвитку внутрішнього і в’їзного туризму країни.

До участі в роботі заходу запрошуються представники органів влади, бізнесових кіл з числа керівників туроператорів, санаторіїв, готелів, інших представників сфери туризму і курортів та представників ЗМІ (для туроператорів участь пільгова).

БІЗНЕС-ФОРУМ «СІВЕРЩИНА АГРАРНА - 2019». ПИТАННЯ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ, РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ОБГОВОРИЛИ НА СУМЩИНІ

На базі Шосткинського інституту СумДУ 22 лютого 2019 року вперше відбувся бізнес-форум «Аграрна Сіверщина-2019».

У форумі прийняли участь представники Міністерства аграрної політики України, аграрного бізнесу, науковці, громадськість, представники обласної та місцевої влади.

У рамках заходу  досвідом створення свого успішного бізнесу поділились приватні підприємці як Шосткинщини так і з інших міст України. Були надані практичні  поради щодо початку, розвитку та розширення власного агробізнесу.