ВІДДІЛ ПРОМОЦІЇ ТА ТУРИЗМУ

Відділ промоції та туризму

Сумської обласної державної адміністрації

 адреса: вул. Кузнечна, 2, м. Суми, 40000 

ЄДРПОУ 41225622
Телефон: (0542) 77-06-02
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Сторінка відділу у Facebook: www.facebook.com/tourism.SumyRegion

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

ОБ’ЄКТИ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ СУМЩИНИ МАЮТЬ СТАТИ ЩЕ ОДНІЄЮ РОДЗИНКОЮ, ЯКА БУДЕ ПРИВАБЛЮВАТИ ДО ОБЛАСТІ ТУРИСТІВ

На цьому під час наради щодо розвитку туристичної галузі в межах діяльності заповідних установ Сумської області наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

«Сьогодні ми маємо об’єднати зусилля усіх небайдужих до розвитку Сумщини, в тому числі розвитку рекреаційних територій, земель заповідного фонду, використання наших природних ресурсів, аби популяризувати сумський край, заробляти кошти і вкладати їх потім у збереження нашого природно-заповідного фонду – адже це ті місцеві багатства, які нам треба зберігати і правильно використовувати», – зазначив Дмитро Живицький.

РІЗДВЯНИЙ ГАСТРОФЕСТ «СЛОБОЖАНСЬКІ СМАКИ» ПІДВІВ СВОЇ ПІДСУМКИ

У п‘ятницю, 1 лютого, о 12:00 у клубі Marinad відбулася підсумкова прес-конференція різдвяного гастрофесту «Слобожанські смаки» з оголошенням результатів голосувань та експертної оцінки страв ресторанів-учасників гастрофесту.

Нагадаємо, що протягом 7-14 січня 2019 р. у м. Суми відбувся Різдвяний гастрофест «Слобожанські смаки». У рамках фестивалю численні ресторанні заклади міста запропонували спеціально розроблені додаткові меню на базі автентичних слобожанських рецептів.

ФОТОВИСТАВКА «СМАКИ СУМЩИНИ» ГАСТРОЛЮВАТИМЕ УКРАЇНОЮ

 

Про це під час наради щодо відзначення ювілейної 80-ї річниці заснування Сумської області повідомив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

За словами Дмитра Живицького, тематичні заходи різних форматів з нагоди 80-річчя Сумщини триватимуть протягом усього року. Це будуть концерти, фестивалі, виставки, експозиції, тематичні засідання у форматі «круглих столів», презентації тощо. Так у рамках цієї дати та задля популяризації гастрономічного туризму в області з 7 по 14 січня проходив фестиваль «Слобожанські смаки». Крім того, нещодавно у Харківській обласній художній галереї «Мистецтво Слобожанщини» відбулася тематична фотовиставка «Смаки Сумщини».

У НЕДРИГАЙЛОВІ ВІДБУЛИСЯ НАРОДНІ ГУЛЯННЯ

 

Фестиваль "Недригайлівські вечорниці", вже шостий рік поспіль, проводиться на Недригайлівщині  в період новорічних та різдвяних свят за активної участі членів «Туристичного кластеру Посулля», за сприяння старостатів с. Хоружівка та с. Іваниця Недригайлівської ОТГ.

12 січня на гостей чекала насичена розважальна програма.

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: «ФЕСТИВАЛЕМ «СЛОБОЖАНСЬКІ СМАКИ» МИ ЗАПОЧАТКОВУЄМО НА СУМЩИНІ НОВУ ТРАДИЦІЮ СВЯТКУВАННЯ РІЗДВА»

 

На цьому керівник апарату облдержадміністрації наголосив під час  відкриття гастрофесту на ярмарку «Трибуна» на стадіоні «Ювілейний» у Сумах

«Цим фестивалем ми започатковуємо добру традицію в Сумській області нового формату святкування Різдва, – зазначив Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Це сімейне свято, коли може зібратися вся родина разом в обласному центрі і посвяткувати. Я бажаю жителям та гостям області провести цей час за класними сумськими, слобожанськими стравами в колі рідних та друзів».

СУМЧАН ЗАПРОШУЮТЬ ПОСМАКУВАТИ НА ГАСТРОФЕСТІ «СЛОБОЖАНСЬКІ СМАКИ»

Cьогодні на прес-конференції презентували Різдвяний гастрофест «Слобожанські смаки», що відбудеться з 7 по 14 січня у Сумах. 

Захід організований відділом промоції та туризму Сумської ОДА та громадською організацією «Майстерня творчих ідей Urban Lys». Протягом фестивалю сумчани і гості міста зможуть скуштувати найрізноманітніші автентичні страви Слобожанщини, приготовані у ресторанах міста Суми та проголосувати за найсмачніші з них!

 

ДО УВАГИ НАДАВАЧІВ ПОСЛУГ З ТИМЧАСОВОГО ПРОЖИВАННЯ (НОЧІВЛІ)

Відповідно до Закону України від 23.11.2018р. №2628-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», внесено ряд змін стосовно сплати туристичного збору, в тому числі відокремлено поняття «внутрішній туризм» та «в'їзний туризм».

 

ВІТАЄМО З НОВИМ 2019 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Шановні друзі та колеги!

Від себе осбисто та працівників відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації дозвольте привітати Вас з нагоди Нового 2019 року та Різдва Христового! 

НА ХАРКІВЩИНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ФОТОВИСТАВКУ «СМАКИ СУМЩИНИ»

У Харківській обласній художній галереї «Мистецтво Слобожанщини» 27 грудня відбулося офіційне відкриття фотовиставки «Смаки Сумщини».

Витончені фотороботи, дегустація продуктів та медових напоїв, виготовлених на Сумщині, створили під час заходу для відвідувачів атмосферу передноворічного настрою й сформували засади для створення гастрономічних турів до Сумської області.

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РАДИ ТУРИСТИЧНИХ МІСТ І РЕГІОНІВ

 

13 грудня 2018 року у м. Києві відбулося 9-те засідання Ради туристичних міст і регіонів України яке очолив Михайло ТІТАРЧУК, заступник міністра економічного розвитку та торгівлі

Сумську область представляв начальник відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації Юрій ГЛАДЕНКО з презентацією ключових події розвитку туризму в Сумській області та відеороликом «Путивльщина. Край легендарних історій», як приклад туристичної промоції Путивльського району.