Відділ туризму

Відділ туризму

Сумської обласної державної адміністрації

 адреса: пл. Незалежності, 2, м. Суми, 40000 

ЄДРПОУ 41225622
Телефон: -
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

Участь у заходах з нагоди відзначення 200-річчя Михайла Петренка

З нагоди 200-річчя від дня народження українського поета, автора відомого вірша «Дивлюсь я на небо і думку гадаю» Михайла Петренка в місті Лебедині відбулась унікальна подія – спецпогашення конверту з оригінальною маркою.

Начальник відділу туризму Сумської обласної державної адміністрації прийняв участь у заході і отримав нагоду власноруч погасити один з таких конвертів. Усі бажаючи мали змогу придбати конверт, бо така подія відбувається тільки один день.

Розвиток малого та середнього бізнесу в галузі туризму за підтримки Європейського інвестиційного банку та Укргазбанку

Сьогодні Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Європейський інвестиційний фонд (ЄІФ) - разом Група ЄІБ - підписали договір гарантії з Укргазбанком. Цей договір сприятиме наданню кредитних коштів в розмірі рівному 50 млн. євро для малого та середнього бізнесу в Україні. 

Договір має сприяти доступу українського малого та середнього бізнесу до фінансування. Гарантії покривають 70% кредиту, який надає Укргазбанк. Завдяки цим гарантіям малий та середній бізнес зможе отримати 50 млн. євро кредитних коштів на більш вигідних умовах, включаючи скорочення супутніх вимог.

Туристичний бізнес-форум відбувся у Запоріжжі

 

Відділ туризму Сумської обласної державної адміністрації прийняв участь у Туристичному бізнес-форумі, що проходив 16-17 листопада 2017 року в м.Запоріжжя.

Захід зібрав понад 40 спікерів з різних регіонів України, міністрів, народних депутатів, Асоціацію гостинності України, Національну туристичну організацію і створив єдиний майданчик для спілкування і обміну досвідом.

Форум «Туристичний кластер Сумщини - перспективи створення та онлайн просування» - знакова подія для туристичної галузі Сумщини

 

Форум «Туристичний кластер Сумщини - перспективи створення та онлайн просування» відбувся за ініціативи Центру підтримки бізнесу м. Суми за сприяння Сумської обласної державної адміністрації, яка на сьогодні активно займається створенням та просуванням кластерної системи для розвитку економіки області.

На форум завітало 170 представників бізнесу, влади та науки з усієї області. Серед учасників заходу – радник першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України, президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга, провідні спікери з Києва, Львова та Одеси.

В рамках прес-туру Сумщину відвідали іноземні журналісти

 

На Сумщину прибула група іноземних журналістів з Іспанії, Чехії, КНР, Туреччини, Німеччини, Литви, Іспанії та інших європейських країн. Метою даного прес-туру є промоція туристичних окрас України  для закордонної аудиторії.

Відвідини Сумської області пройшли в рамках іміджевого прес-туру «Оpening Ukraine» - спільного проекту Міністерства економічного  розвитку та торгівлі та ГО «Київський прес-клуб» для впровадження послідовної та впевненої маркетингової політики у сфері туризму, одним із інструментів якої є проведення прес-турів.

Міністерство культури оголошує прийом заявок для участі у проекті «Малі міста - великі враження»

«Малі міста – великі враження». Унікальна нагода для історичних міст Сумщини покращити свою туристичну привабливість за рахунок зовнішніх коштів.

6-ть об’єднаних територіальних громад або малих міст отримають можливість отримати фінансову підтримку у розмірі не менш ніж 500 тис. грн.

Форум "Туристичний кластер Сумщини - перспективи створення та онлайн просування"

АНОНС

Запрошуємо взяти участь у Форумі "Туристичний кластер Сумщини - перспективи створення та онлайн просування", який відбудеться 9 листопада 2017 у м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1).

Розвиток сільського туризму на Сумщині

На базі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки 26 жовтня 2017 року відбулась скайп-конференція «Світ природи рідного краю: екологічні перспективи».

Метою заходу був обмін досвідом та робота на перспективу. Обговорювали роль природно-заповідних установ в популяризації наукових знань та значенні національних природних парків в екологічному вихованні молоді; наукові дослідження членів Конотопського відділення Малої Академії наук з природоохоронної діяльності; діяльність екологічного табору «Деснянські зорі» при Національному природному парку «Деснянсько-Старогутський».

До уваги підприємств туристичної інфраструктури Сумської області!

Німецький уряд надасть малим та середнім підприємствам кредити на 100 млн грн
 

11 жовтня 2017 року Німецько-Український Фонд (НУФ) та KredoBank підписали угоду з кредитування українських малих та середніх підприємств (МСП) на суму 100 млн гривень. Відповідно до неї, KredoBank кредитуватиме МСП на ставкою 15% річних у гривні. Угода входить до Програми сприяння МСП, що фінансується Урядом Німеччини через Німецький державний банк розвитку KfW та підтримується ініціативою Європейського Союзу EU4Business.

В Києві відбувся 24-й Міжнародний туристичний салон Україна" UITM

В Києві відбувся  24-й Міжнародний туристичний салон Україна" UITM. Сумщину презентували представники відділу туризму Сумської обласної державної адміністрації.