ВІДДІЛ ПРОМОЦІЇ ТА ТУРИЗМУ

Відділ промоції та туризму

Сумської обласної державної адміністрації

 адреса: вул. Кузнечна, 2, м. Суми, 40000 

ЄДРПОУ 41225622
Телефон: (0542) 77-65-10
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Сторінка відділу у Facebook: www.facebook.com/tourism.SumyRegion

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

СУМЩИНА ПРЕДСТАВЛЕНА НА МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ «УКРАЇНА»- UITM’2019

 

З 3 по 5 жовтня в Києві проходить найбільша туристична подія осінньо-зимового сезону Міжнародний туристичний салон «Україна»- UITM’2019. Це ефективна міжнародна платформа для консолідації та спілкування професіоналів туристичної галузі з України та із-за кордону

Щорічно UITM об'єднує сотні компаній-учасників, представників міжнародних та національних туристичних організацій, урядових міністерств та відомств, агентів суміжних галузей з України та 20 країн. Зазвичай у заході бере участь понад 10 тисяч відвідувачів з усіх регіонів України та інших країн.

ПРО РОЗВИТОК СОЦІАЛЬНОГО ТУРИЗМУ НА СУМЩИНІ

27 вересня, у Всесвітній день туризму, відділом промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації було ініційовано проведення круглого столу щодо розвитку соціального туризму на території Сумської області.

Основними темами діалогу були форми забезпечення доступним відпочинком і оздоровленням кожного члена суспільства, залучення до туризму людей з низьким рівнем доходів, питань субсидіювання туристських поїздок незаможних громадян та участь державних, суспільних та комерційних структур у сфері соціального туризму.

ОГОЛОШЕНО ПРОВЕДЕННЯ ГРАНТОВОГО КОНКУРСУ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ЄС COSME

Єврокомісією оголошено проведення грантового конкурсу в рамках Програми ЄС COSME «Сприяння сталому розвитку туризму і розвитку потенціалу малих і середніх підприємств (МСП) у сфері туризму за допомогою транснаціонального співробітництва і передачі знань».

Основною метою грантового конкурсу є розробка та впровадження транснаціональних і міжсекторальних схем підтримки створення потенціалу для стійкого зростання МСП у секторі туризму.

ВІДКРИТТЯ НОВОГО ТУРИСТИЧНОГО ОБ’ЄКТУ - НІМЕЦЬКИЙ КОМАНДНИЙ БУНКЕР ЛЮФТВАФФЕ

07 вересня 2019 року 0 13:00 на території відділу Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М. Лазаревського «Музей авіації» відбудеться урочисте відкриття унікальної фортифікаційної споруди часів Другої світової війни – відреставрованого бункеру

Командний бункер люфтваффе був збудований у місті Конотоп в часи Другої світової війни німецькими військами для забезпечення захисту свого командування. В ньому розміщувався резервний командний пункт з всіма притаманними йому приміщеннями: кімната командування, радіовузол, в кількості 2-х кімнат, резервна дизель генераторна, кімната відпочинку особового складу, та приміщення для збереження паперів.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МІСТА СУМИ!

 

Масштабна програма заходів очікує на сумчан з 6 вересня.

Вперше у Сумах відбудеться фестиваль вуличного мистецтва «Харитоненко-фест». За словами його організатора, Дмитра БУЙВАЛА, окрім того, що це захід унікальний для Сум, він ще буде надзвичайно видовищним.

XVIII МІЖНАРОДНА ТУРИСТИЧНА ВИСТАВКА-ЯРМАРОК «ТУР’ЄВРОЦЕНТР – ЗАКАРПАТТЯ 2019»

19 вересня 2019 року  у м. Ужгород проводитиметься найбільша в області XVIII Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття 2019», на якій буде представлено нові тенденції розвитку та актуальні можливості туристичної індустрії

Місце проведення: Ужгородський культурно-історичний центр «Совине гніздо» (м. Ужгород, вулиця Ференца Ракоці, 2)

Період роботи:  19 вересня,   10:00-18:00 год. Довідки за телефонами: (0312) 65-90-31, 61-44-11 (факс). Електронна пошта:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ АКТИВНОГО ТУРИЗМУ ОБЛАСТІ

21-22 вересня 2019 року в районі скельного масиву р. Південний Буг м. Южноукраїнськ Миколаївської області відбудеться туристичний фестиваль «Відпочивай активно»

Метою проведення фестивалю є розвиток спортивного туризму як масового виду спорту, популяризація історико-культурних і рекреаційно-туристичних територій Півдня України для активного відпочинку, налагодження співробітництва між регіонами України у сфері туризму, залучення молоді до спорту, активного відпочинку і здорового способу життя.


ГРАНТОВИЙ КОНКУРС COSME: «СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТУРИЗМУ»

05 вересня Спільнота Грант менеджмент || Grant management спільно з Офіс розвитку малого та середнього підприємництва/SME.DO при Міністерство економічного розвитку і торгівлі України в рамках серії вебінарів, присвячених європейській програмі підтримки підприємництва COSME (http://cosme.me.gov.ua), проводять черговий прямий ефір ГРАНТОВИЙ КОНКУРС COSME: «СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТУРИЗМУ»

НА СУМЩИНІ ВІДБУВСЯ ГОЛОВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОНОПЛЯРСТВА «HEMPFEST»

 

У селищі Сад Сумського району 17 серпня 2019 року вже  вдруге організовано та проведено головний фестиваль українського коноплярства HempFest («ХемпФест»)

Метою заходу є розвиток промислового коноплярства у Сумській області та Сумському районі зокрема, формування позитивної суспільної думки щодо вирощування  промислових конопель, розвиток агротуризму.

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОБЛАСТІ

2-4 жовтня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру в м. Київ відбудеться 26-й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITМ’19

UITM є найбільшою туристичною подією сезону осінь-зима в Україні, і є ефективним інструментом популяризації її туристичного напрямку в цілому, та окремих регіонів на національному та міжнародному рівнях.

Вже другий рік організатори розширюють експозицію України та об’єднують стенди міст та регіонів України в єдину експозицію UKRAINIAN HOSPITALITY DAYS (Дні гостинності в Україні).