ВІДДІЛ ПРОМОЦІЇ ТА ТУРИЗМУ

Відділ промоції та туризму

Сумської обласної державної адміністрації

 адреса: вул. Кузнечна, 2, м. Суми, 40000 

ЄДРПОУ 41225622
Телефон: (0542) 77-06-02
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ У СУМАХ. АНОНС ЗАХОДІВ

У Сумах відбудуться масові заходи до трьох величних свят – Дня Українського козацтва, Дня захисника України та Дня святої Покрови Пречистої Богородиці, які припадають на неділю, 14 жовтня.

Напередодні державного свята, три дні поспіль у різних локаціях міста проходитимуть флешмоби «Марш нової армії» за участю духового оркестру 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади.

ПОВАЖНІ ГОСТІ З ЛАТВІЇ МАНДРУВАЛИ ВУЛИЦЯМИ МІСТА СУМИ

Сумщина завжди радо зустрічає гостей області.

Так 11 жовтня 2018 року відділом промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації спільно з департаментом економічного розвитку і торгівлі та Сумським педагогічним університетом ім. А.С. Макаренка організовано знайомство з історичною частиною міста Суми для делегації з Латвії.

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВЕЛОСПОРТУ

До уваги всіх, хто має велосипед або беговел, вік не має значення, тому що змагання організовуються для усіх бажаючих!

13-14 жовтня відбудеться чемпіонат Сумської області з велоспорту з нагоди закриття сезону.

СУМЩИНА НАДИХАЄ ГОСТЕЙ МІЖНАРОДНОЇ ТУРИСТИЧНОЇ ВИСТАВКИ

З 3 по 5 жовтня у м. Київ проходить 25-й туристичний салон "Україна" – UITM’2018

Відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації активно проводить промоцію туристичного потенціалу Сумщини, вже більше 1000 гостей тільки за половину дня відвідали експозицію «Сумська область. Край, який надихає».  

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ФОРМУ ЗНАКА (БРЕНДА) УКРАЇНИ

У рамках реалізації Концепції популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі Уряд затвердив форму знака (бренда) України.

Це дозволить більш ефективно просувати Україну у світі, сприятиме інтеграції до світового інформаційного простору та підвищить рівень загальної обізнаності міжнародної спільноти про Україну та її окремі регіони.

НА СУМЩИНІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ

30 вересня в дитячому парку «Казка» відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації підготував з партнерами цікаві заходи до Всесвітнього дня туризму.

В організованій інформаційній туристичній зоні всі бажаючі могли ознайомитися з друкованою та відеопродукцією про туристичний потенціал Сумської області. Діти з великим задоволенням фотографувалися в справжній палатці, смакували осінні яблука та інше. Для любителів активного дозвілля був організований туристичний квест по центральній частині міста, а для поціновувачів історії проведена екскурсія «Однієї вулиці».

ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТУРИЗМУ

Кожен з нас, хоч раз в житті подорожував і, зазвичай, ці враження запам’ятовуються на все життя.

З нагоди Дня туризму – зі святом усіх, кого ваблять близькі й далекі подорожі, активний і пізнавальний відпочинок. Нехай туризм в Сумській області продовжує бути підґрунтям для розвитку комфортної інфраструктури та сталого розвитку об’єднаних територіальних громад, збільшує кількість бажаючих мандрувати Сумщиною, відкриваючи незвідані місця, події та легенди.

ДО УВАГИ БАЖАЮЧИХ ВІДВІДАТИ 25 МІЖНАРОДНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ САЛОН «УКРАЇНА» - UITM’2018

Організатори 25 Міжнародного туристичного салону «Україна» - UITM’2018, який відбудеться 3 – 5 жовтня 2018 року у м. Київ, пропонують отримати електронний бейдж відвідувача, який надасть можливість відвідати вказаний захід безкоштовно.

Для отримання електронного бейджа необхідно заповнити реєстраційну форму, використовуючи промокод.

ПРО ПЕРШИХ ТУРИСТІВ І НЕ ТІЛЬКИ… (ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТУРИЗМУ)

27 вересня Україна відзначає Всесвітній день туризму. Це одна з небагатьох календарних дат, до якої причетна чимала кількість людей, адже кожен з нас хоча б раз у житті був туристом, виїжджаючи в ліс чи до річки, мандруючи морським узбережжям чи в іншу країну. Це також свято всіх, хто професійно забезпечує повноцінний відпочинок для мандрівників: працівників туристичних агенцій і музеїв, персоналу готельних комплексів і закладів громадського харчування.

Тож вітаємо всіх зі святом, овіяним свіжим вітром мандрів, незабутніх вражень і позитивних емоцій

СЕМІНАР «РОЗВИТОК ТУРИСТИЧНОЇ СПРОМОЖНОСТІ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ В ОТГ»

Інформуємо, що 24-25 вересня 2018 року о 09:30 у м. Суми в Конгрес-центрі СумДУ (вул.Покровська, 9/1) відбудеться дводенний семінар «Розвиток туристичної спроможності та інфраструктури в ОТГ».

Захід організовується Сумським «Центром розвитку місцевого самоврядування» за сприяння відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації.