ВІДДІЛ ПРОМОЦІЇ ТА ТУРИЗМУ

Відділ промоції та туризму

Сумської обласної державної адміністрації

 адреса: вул. Кузнечна, 2, м. Суми, 40000 

ЄДРПОУ 41225622
Телефон: (0542) 77-06-02
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

ВІДДІЛ ПРОМОЦІЇ ТА ТУРИЗМУ ГОСТИННО ЗАПРОШУЄ

Відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації гостинно запрошує відвідати всеукраїнський експопроект "Мистецькі жнива 2018".

Захід проводитиметься у приміщенні Державного підприємства «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» з 10 по 21 серпня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

ВСІХ БАЖАЮЧИХ ЗАПРОШУЄМО НА ФЕСТИВАЛЬ «СХІД-РОК 2018»

10-12 серпня 2018 року в місті Тростянець (Сумська область) відбудеться триденний музичний фестиваль «СХІД-РОК».

Лайн-ап фестивалю нікого не залишить байдужим! Дві сцени, 100 кВт звуку, більше 20 гуртів з України та закордону дадуть Вам сповна насолодитися фестивальною атмосферою.

ЗАПРОШУЄМО ФАХІВЦІВ ТУРИСТИЧНОЇ СФЕРИ НА ХІІ МІЖРЕГІОНАЛЬНУ ВИСТАВКУ-ТУРСАЛОН «ВІДПОЧИВАЙТЕ НА ПОЛТАВЩИНІ!»

14-15 вересня 2018 року на Театральній площі (вул. Соборності, 23) у м. Полтаві буде проходити XII Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!»

Програмою заходу передбачена презентація промислового туризму області. Зокрема, учасники виставки-турсалону матимуть можливість відвідати Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат у Горішніх Плавнях, та промислові об’єкти, які раніше не були доступними для туриста.

НА СУМЩИНІ ПРОЙДЕ «HEMP FEST»

 

Інститут сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України за підтримки відділу промоції та туризму Сумської облдержадміністрації проводить свято промислових конопель «Hemp Fest»

Учасники та відвідувачі заходу матимуть можливість дізнатись про передові технології вирощування, збирання та переробки промислових конопель, долучаться до дегустації конопляних страв за народними рецептами, відвідають ярмарок та візьмуть участь у захоплюючій вікторині.

НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАТО РОБОТУ НАД СТВОРЕННЯМ ВЕЛОМАРШРУТУ АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ

Спільною командою у складі представників відділу промоції та туризму Сумської облдержадміністрації та керівництва і учасників громадської організації "Велосумщина" першого серпня здійснено виїзд на велосипедах із м. Суми до с. Зелений Гай Сумського району вздовж мальовничих берегів річки Псел.

Метою заходу було формування велосипедного маршруту, маркування напрямку із застосуванням супутникової навігації, визначення проблемних для руху та небезпечних ділянок, поєднані з пошуком та включенням до маршруту туристично-привабливих місць.

УСПІШНИЙ РОЗВИТОК БІЗНЕСУ – РОЗВИТОК ТУРИСТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУМЩИНИ

1 серпня 2018 року відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації долучився до круглого столу на тему: "Створення умов для успішного розвитку бізнесу в ОТГ на Сумщині".

Захід був організований Сумським "Центром розвитку місцевого самоврядування" спільно з Краснопільською селищною радою та польською "Фундацією менеджерських ініціатив"/Fundacja inicjatyw menedżerskich з міста Люблін (Польща).


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ

За інформацією Україньского гідрометеорологічного центру 1 - 3 серпня 2018 року у східних та Сумській областях переважатиме надзвичайна (5 клас) пожежна небезпека.

ПРАКТИКИ БРЕНДУВАННЯ - «ТОЧКИ ЗРОСТАННЯ» ТА ОБМІН ДОСВІДОМ

26 липня відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації долучився до навчального візиту з тематики "Вивчення кращих практик брендування та проведення фестивалів в ОТГ Сумської області» за участі делегації голів ОТГ з Вінницької, Житомирської та Чернівецької областей.

НЕСКУЧНИЙ ВелоFEST 2018 ЗАПРОШУЄ

Дендропарк Нескучне запрошує 28-29 липня на спортивний фестиваль «Нескучний ВелоFEST».

Крос-кантрі, змагання з ВМХ, велоквест та багато іншого чекають на кожного з Вас. Не пропустіть цю захоплюючу подію!

ФЕСТИВАЛЬ ФІДЕРНОЇ ЛОВЛІ ВІДБУДЕТЬСЯ НА СУМЩИНІ

28-29 липня 2018 року у с. Низи Сумського району відбудеться Відкритий фестиваль фідерної ловлі в Сумській області-2018.

До участі в змаганнях допускаються спортсмени та рибалки-любителі всіх регіонів України, без вікових обмежень.