ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

6 листопада у Сумському обласному центрі зайнятості відбулась робоча нарада щодо міжвідомчого забезпечення організації діяльності Центру сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ) державної служби зайнятості у с. Хоружівка Недригайлівського району.

Нагадаємо, що це перша в Україні подібна модель Центру, яка передбачає надання широкого спектру послуг ОТГ: від навчання керівного складу та спеціалістів за необхідними напрямками життєдіяльності громади до ведення ефективної самозайнятості.

До участі у нараді були залучені керівники структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в Сумській області.

До активного обговорення долучилися також й члени президії заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, депутат Сумської обласної ради Віра ЛАВРИК, голова Сумської обласної ради профспілок Тетяна ЄВДОКИМОВА.

За словами начальника відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації Юрія ГЛАДЕНКА професійна підготовка фахівців з маркетингу територій, які входять до структури виконавчого апарату, закриває кадрову компетенцію з розробки та реалізації програм сталого розвитку територій та туризму, промоції та формування інвестиційної привабливості території, написання проектних заявок під зовнішні інвестиції, гранти.