НА СУМЩИНІ ПРОЙДУТЬ ДНІ ПРОГРАМИ “ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ З НІМЕЧЧИНОЮ”

 20-21 листопада в області планується проведення Днів програми “Готові до співпраці з Німеччиною” (рrоgrаm “Fit for Partnership with Gеrmаnу”).

20 Листопада о 10.00 у м. Ромни в примiщеннi міської ради (бульвар Шевченка, 2, зал засiдань) вiдбудеться презентацiя програми для районiв.

20 листопада о 15.00 така ж презентацiя вiдбудеться i в м. Суми, у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації для представникiв бiзнесу iнших регiонiв Сумщини (пл. Незалежностi, 2, конференц-зал Департаменту економiчного розвитку i торгiвлi, 6 поверх).

21 листопада з 10.00 в примiщеннi Сумської обласної державної адміністрації (пл. Незалежностi, 2, конференц-зал департаменту економiчного розвитку i торгiвлi, 6 поверх) буде проходити вiдбiр кандидатiв для участі у програмі.

Про участь суб’єктiв господарювання у презентаціях програми в Сумській обласній державній адміністрації прохання в термін до 19.11.2018 інформувати Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , вказавши П.І.Б, місце роботи, посаду, а також контактні дані.