ПРОЕКТИ В РАМКАХ ІНІЦІАТИВ ТА ПРОГРАМ ЄС: EU4BUSINESS, COSME, ГОРИЗОНТ 2020 ПРОПОНУЮТЬ ЯСКРАВІ ІДЕЇ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ

Представництво ЄС в Україні у рамках кампанії «Прямуємо разом» запустило «Карту можливостей для малого і середнього бізнесу».

Це систематизована і повна збірка всіх можливих інструментів допомоги вітчизняним підприємствам від програм ЄС: EU4Business, COSME та Горизонт 2020. За її допомогою легко дізнатися, як вийти на міжнародні ринки, де знайти фінансові ресурси та як розвинути навички ведення бізнесу і покращити діловий клімат в Україні.

Карта складається з шести основних розділів:

Проекти – можливості від EU4Business, COSME, Горизонт 2020.

Фінанси – доступ до фінансування інновацій від програми Горизонт 2020 та кредитних програм EU4Business.

Знання – правила ведення бізнесу в ЄС, тренінги, стажування, обмін досвідом, безкоштовні консультації.

Ринки – пошук партнерів та інвесторів для виходу на нові ринки.

Регулювання бізнесу – детальна інформація щодо реєстрації і перевірок бізнесу.

Історії успіху – кейси українських підприємців, які вже вийшли на європейський ринок.

«За допомогою цієї карти можливостей дізнайтеся, як вийти на міжнародні ринки, де знайти фінансові ресурси і як розвинути навички ведення бізнесу і поліпшити діловий клімат в країні», — повідомляє ресурс smemap.eu4business.eu.

Довідкова інформація:

EU4Business – це ініціатива ЄС, яка надає підтримку приватному сектору в країнах Східного партнерства, зокрема й в Україні. Її мета – поліпшити діловий клімат, розширити надання професійних консультацій та доступ до фінансування малому та середньому бізнесу задля економічного зростання та створення робочих місць.