У СУМАХ ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС НА СУМЩИНІ»

07 грудня 2018 року в Конгрес-центрі СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1 відбудеться форум «Готельно-ресторанний бізнес на Сумщині».  

До участі запрошуються власники, менеджери та фахівці готельно-ресторанного бізнесу, які зацікавлені у підвищенні якості та ефективності надання послуг, а також у розвитку туристичної привабливості Сумського регіону.

Захід проводиться за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Серед запрошених спікерів форуму:
Андрій КРИВОНОС, голова Директорату Асоціації франчайзингу (м. Київ);

Володимир КОЛЕСНИК, власник хостелу мережі Dream Hostels відкритого по франшизі, менеджер з розвитку мережі Dream Hostels, однієї з найвідоміших мереж хостелів України (м. Запоріжжя);

Сергій ЯКОВЛЄВ, регіональний операційний директор компанії Reikartz Hotel Group (м. Київ);

Андрій ВАЛОВИЙ, незалежний експерт в сфері HoReCa Менеджер міжнародної консалтингової компанії DKTeam, директор з розвитку кулінарної асоціації «Західна Шеф Група», засновник гастрономічного проекту 13 Шефів/Chefs, проекту PRO.100 (м. Львів). 

Юрій ГЛАДЕНКО, начальник відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації.

В другій половині заходу будуть проводитись безкоштовні майстер-класи із приготування піци та суші, а також платний воркшоп на базі ресторану-піцерії "Simbiosi".

Участь у форумі безкоштовна, реєстрація обов'язкова за посиланням