ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РАДИ ТУРИСТИЧНИХ МІСТ І РЕГІОНІВ

13 грудня 2018 року у м. Києві відбулося 9-те засідання Ради туристичних міст і регіонів України яке очолив Михайло ТІТАРЧУК, заступник міністра економічного розвитку та торгівлі.

Сумську область представляв начальник відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації Юрій ГЛАДЕНКО з презентацією ключових події розвитку туризму в Сумській області та відеороликом «Путивльщина. Край легендарних історій», як приклад туристичної промоції Путивльського району.

До уваги учасників засідання були підготовлені доповіді та презентації структурних підрозділів, відповідальних за розвиток туризму та курортів зі Львівщини, Києва, Одеси, Полтавщини, Рівненщини, Луцьку, Кривого Рогу, Харківщини, Волині та Сумщини. Представлені також результати роботи департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України  в сфері туризму за 2018 рік, стан виконання завдань Стратегії розвитку туризму та курортів до 2026 року, обговорені проблемні питання та перспективи розвитку сфери туризму на державному та місцевому рівнях, діяльність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в сфері туризму.

У ході засідання директором департаменту туризму та курортів МЕРТ Оксаною СЕРДЮК було відмічено позитивним прикладом роботу відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації в напрямку спільної роботи з Сумським обласним центром зайнятості у питаннях розвитку зеленого туризму в умовах формування об’єднаних територіальних громад.