НА ХАРКІВЩИНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ФОТОВИСТАВКУ «СМАКИ СУМЩИНИ»

У Харківській обласній художній галереї «Мистецтво Слобожанщини» 27 грудня відбулося офіційне відкриття фотовиставки «Смаки Сумщини».

Витончені фотороботи, дегустація продуктів та медових напоїв, виготовлених на Сумщині, створили під час заходу для відвідувачів атмосферу передноворічного настрою й сформували засади для створення гастрономічних турів до Сумської області.

Під час офіційної частини виставки була підписана угода про співпрацю, що значно розширить можливості розвитку внутрішнього туризму між Сумською  та Харківською областю.

Відвідувачі отримали можливість поспілкуватися з професійним фотографом Наталією КАРМАЗІНОЮ, завдячуючи якій і була створена унікальна експозиція художніх натюрмортів, отримати від представників відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації вичерпні відповіді на питання чим приваблива туристична Сумщина.

Нагадуємо, що фотовиставка буде відкрита для відвідування до 9 січня 2019 року в обласній художній галереї «Мистецтво Слобожанщини» м. Харків, пл. Свободи 5.

Також інформуємо, що на Сумщині буде проходити гастрономічний фестиваль «Слобожанські смаки» з 7 по 14 січня 2019 року. Захід буде проходити в  ресторанних закладах м. Суми, де відвідувачі зможуть скуштувати спеціально розроблені до гастрофестивалю страви cлобожанської кухні.