ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: «ФЕСТИВАЛЕМ «СЛОБОЖАНСЬКІ СМАКИ» МИ ЗАПОЧАТКОВУЄМО НА СУМЩИНІ НОВУ ТРАДИЦІЮ СВЯТКУВАННЯ РІЗДВА»

На цьому керівник апарату облдержадміністрації наголосив під час  відкриття гастрофесту на ярмарку «Трибуна» на стадіоні «Ювілейний» у Сумах

«Цим фестивалем ми започатковуємо добру традицію в Сумській області нового формату святкування Різдва, – зазначив Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Це сімейне свято, коли може зібратися вся родина разом в обласному центрі і посвяткувати. Я бажаю жителям та гостям області провести цей час за класними сумськими, слобожанськими стравами в колі рідних та друзів».

На відкриття фестивалю завітало близько 200 сумчан. Їх розважав автентичний гурт з Охтирщини «Комишанське надвечір’я», який виконував стародавні народні унікальні колядки та щедрівки. А студентська молодь представила різдвяний вертеп.

Фестиваль наразі триває, і по 14 січня всі охочі можуть спробувати страви, приготовані за стародавніми українськими рецептами, що пропонуватимуть у семи сумських ресторанах. Серед них, як повідомив начальник відділу промоції і туризму облдержадміністрації Юрій ГЛАДЕНКО, за результатами голосування оберуть найкращу страву, яка й стане «гастрономічною візитівкою» Сумщини. Спробувати унікальні українські страви можна у ресторанах «Здибанка», «Карпатська колиба», «Козацька броварня», «Старий млин», «Шалена шкварка», «Шафран»,  «Ile de France», «Simbiosi», «Testo», «Family».