У НЕДРИГАЙЛОВІ ВІДБУЛИСЯ НАРОДНІ ГУЛЯННЯ

Фестиваль "Недригайлівські вечорниці", вже шостий рік поспіль, проводиться на Недригайлівщині  в період новорічних та різдвяних свят за активної участі членів «Туристичного кластеру Посулля», за сприяння старостатів с. Хоружівка та с. Іваниця Недригайлівської ОТГ.

 12 січня на гостей чекала насичена розважальна програма.  Учасники заходу поринули у вир народного гуляння, прийняли участь у краєзнавчому квесті вулицями Недригайлова, в краєзнавчому музеї пізнали історію славних городищ Попаш та В’єхань, які згадуються в Іпатіївському літописі під 1147 р., побували на місці першої в Україні знахідки кісток мамонта й давнього кордону  між Росією та Річчю Посполитою, де сьогодні встановлено пам’ятник мамонту, завітали до зеленої садиби «Козацька січ» з частуванням місцевого трав’яного чаю, кулішем та катанням на конях. А в "Старому млині" на завершення - виступи фольклорних колективів, в т.ч. щедрувальниць з Бурині та вокального ансамблю «Срібні джерела» Роменського р-ну,  майстер-класи з ліпки вареничків, виготовлення ляльок-мотанок, смакування автентичних українських страв та ін.

За словами Юрія  ГЛАДЕНКО,  начальника відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації: «Ми підтримуємо та розвиваємо традиції Сумщини, розвиваємо локальні туристичні події, завдяки яким зберігається та популяризується місцева культурна та історична спадщина, а відвідувачі залишаються зі святковим настроєм та чітким бажанням, ще раз приїжджати, де завжди присутні радість, щирість та гостинний прийом».