ФОТОВИСТАВКА «СМАКИ СУМЩИНИ» ГАСТРОЛЮВАТИМЕ УКРАЇНОЮ

Про це під час наради щодо відзначення ювілейної 80-ї річниці заснування Сумської області повідомив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

За словами Дмитра Живицького, тематичні заходи різних форматів з нагоди 80-річчя Сумщини триватимуть протягом усього року. Це будуть концерти, фестивалі, виставки, експозиції, тематичні засідання у форматі «круглих столів», презентації тощо. Так у рамках цієї дати та задля популяризації гастрономічного туризму в області з 7 по 14 січня проходив фестиваль «Слобожанські смаки». Крім того, нещодавно у Харківській обласній художній галереї «Мистецтво Слобожанщини» відбулася тематична фотовиставка «Смаки Сумщини».

«Ця фотовиставка крокуватиме Україною і невдовзі її можна буде побачити в Києві, Полтаві, Чернігові тощо,– повідомив начальник відділу промоції та туризму облдержадміністрації Юрій ГЛАДЕНКО. – Витончені фотороботи, дегустація продуктів та медових напоїв, виготовлених на Сумщині, створюватимуть під час презентації виставки для її відвідувачів неповторний колорит Сумщини та Слобожанщини».