ОБ’ЄКТИ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ СУМЩИНИ МАЮТЬ СТАТИ ЩЕ ОДНІЄЮ РОДЗИНКОЮ, ЯКА БУДЕ ПРИВАБЛЮВАТИ ДО ОБЛАСТІ ТУРИСТІВ

На цьому під час наради щодо розвитку туристичної галузі в межах діяльності заповідних установ Сумської області наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

«Сьогодні ми маємо об’єднати зусилля усіх небайдужих до розвитку Сумщини, в тому числі розвитку рекреаційних територій, земель заповідного фонду, використання наших природних ресурсів, аби популяризувати сумський край, заробляти кошти і вкладати їх потім у збереження нашого природно-заповідного фонду – адже це ті місцеві багатства, які нам треба зберігати і правильно використовувати», – зазначив Дмитро Живицький.

За його словами, сьогодні обласна влада працює над популяризацією природно-заповідних багатств Сумщини через проведення масових заходів, заходів з популяризації природних об’єктів, використання їх з туристичною метою.

«Наразі ми збираємо пропозиції та напрацювання, які сьогодні мають фахівці обласного Департаменту екології та охорони природних ресурсів, від представників, які опікуються місцевим природно-заповідним фондом, національними парками, громадських організацій тощо, аби підготувати цікаві для туристів матеріали – продовжив Дмитро Живицький. – Ми розробляємо туристичний брендинг Сумської області, а виготовленням бренд-буку займається відділ промоції та туризму. Також ми плануємо зібрати спільний для всіх структурних підрозділів облдержадміністрації календар святкових заходів, які мають на меті популяризацію Сумщини».

У ході наради начальник відділу промоції і туризму облдержадміністрації Юрій ГЛАДЕНКО нагадав, що на Сумщині є національні природні парки – «Деснянсько-Старогутський» та Гетьманський, природний заповідник «Михайлівська цілина», регіональний ландшафтний парк «Сеймський», заказники, пам'ятки природи, заповідні урочища, а також штучно створені об’єкти: дендрологічні парки, парки – пам'ятки садово-паркового мистецтва тощо. І туристи, і туристичні агентства мають з легкістю дізнаватися про всі ті туристичні послуги, які можна отримати, відвідавши ці заповідні місця Сумщини, і контакти, за якими можна зв’язатися щодо замовлення послуг.