СУМЩИНА ЯРМАРКУВАЛА У НОВОМУ ФОРМАТІ

Щорічно на передодні Великодніх свят на Сумщині проводиться обласний агропромисловий ярмарок, у якому беруть участь кращі агропідприємства та виробники продовольчих товарів області. Цього року було змінено формат дійства та поєднано традиційний ярмарок з проектом «Слобожанські смаки».

Окрім традиційних продуктів до Великоднього столу жителі та гості обласного центру могли придбати автентичну крафтову продукцію, вироби народних майстрів Сумщини, відвідати майстер-клас з розпису писанок, прийняти участь у  дегустації пасок в рамках конкурсу, в якому змагались ресторатори, кондитерські та пекарні міста і області та насолодитися живою музикою.

За словам начальника відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації Юрія ГЛАДЕНКА, даний формат проведення заходу представив Сумчанам цікаві пропозиції, дозволив зробити комунікаційні місточки для того щоб люди розуміли чим можна представити Сумщину та чим привабити туриста.

У рамках ярмарку гостям також презентували фото виставку «Слобожанські смаки», яка вже відвідала Чернігівську та Харківську області.