ФОРУМ ФЕСТИВАЛЬНОГО ТУРИЗМУ ВІДБУВСЯ НА СУМЩИНІ

20 червня у Конгрес-центрі СумДУ відбувся форум на тему: «Роль МСБ у розвитку фестивального туризму на Сумщині».

До участі в ньому були запрошені  представники малого і середнього бізнесу, які організовують фестивалі та обслуговують їх відвідувачів: фестивальні агенції, туроператори, турагенти, готельно-ресторанний бізнес, майстри народних ремесел, виробники сувенірів, власники зелених садиб та інші.

За словами Юрія ГЛАДЕНКА, спікера заходу, начальника відділу промоції та туризму Сумської облдержадміністрації:

«На сьогодні на Сумщині активно розвивається фестивальний туризм. Ми започаткували проект «Слобожанські смаки». Його завданням було мотивувати представників ресторанного бізнесу до знаходження таких унікальних продуктів харчування, які мали увійти в їх меню, з тією метою, щоб туристи, які приїжджають на Сумщину могли скуштувати щось унікальне і забажати приїхати до нас ще раз саме з цією метою. Під час різдвяного заходу ресторанна мережа запропонувала свої  бачення унікальних страв, а потім була сформована експертна група, яка шляхом загального голосування визначила переможців. Таким чином виникло бачення, куди потрібно рухатися для того, щоб сформувати слобожанське меню, безпосередньо притаманне Сумщині.  Потім цей проект був продовжений у рамках Великодньої тематики і також визначено переможців. Приємно зазначити, що ресторації  вже  починають робити запити і цікавитися, чи будуть ще проводитись подібні заходи і висловлювати  бажання приймати в них участь ще раз».

В ході проведення Форуму учасники мали можливість: сформувати бачення ефективної бізнес-моделі фестивалю; поширити досвід організації його комерційно успішної моделі; ознайомитись із можливостями використання цифрового маркетингу для ефективної реклами фестивалів; надати рекомендації щодо просування бізнесу за допомогою фестивалів та івентів; виявити можливості їх розвитку на Сумщині, з метою перетворення у прибуткові та цікаві для туристів проекти.

Окрім тематичних виступів спікерів, за програмою форуму пройшли 2 тренінги для учасників – «Інструментарій цифрового маркетингу фестивалів» та «Формування ефективної бізнес-моделі фестивалю».

Організатор форуму: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи Європейського союзу «EU4Business», спрямованої на розвиток малого та середнього бізнесу України.