«СУМСЬКА СОТКА» ПЕРШИЙ ВЕЛОСИПЕДНИЙ ЗАЇЗД ВІДБУВСЯ НА СУМЩИНІ

З нагоди 80-річниці створення Сумської області 27 липня 2019 року за підтримки відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації та участі керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО вперше в Сумській області проведений вело заїзд/змагання «Сумська Сотка», мета якої пропаганда здорового способу життя, велосипедного спорту і велосипедного туризму серед населення, розвитку велоруху в Україні.

Більше 100 учасників, серед яких представники з інших міст України: Київ, Біла Церква, Полтава, Харків, Дніпро, Кропивницький, Черкаси, Новгород-Сіверський, Чугуєв. Були також учасники з районів Сумщини: Шостка, Недригайлів, Кролевець, Л.Долина, Лебедин,Охтирка, Конотоп.

Захід відбувся за ініціативи та активної участі Марини Мороз,  Сумського рандонерського клубу «Velo-Sport Sumy Randonneurs» та Віталія Іваха  «Race Project».

Основними партнерами заходу виступили ГО «Велосумщина», Низівська селещна рада, Нижньосироватська ОТГ, Федерація велоспорту Сумської області, тренерський склад ДЮСШ, ГО «Спорт для всіх», Вело-клуб Суми, КУ СОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та ВПВ», кафе «Веранда» та багато інших. На маршруті працювало більше 30 волонтерів по двом маршрутам завдовжки 50 і 100 кілометрів за напрямком: м. Суми - с. Старе Село – с. Нижня Сироватка - с. Низи – с. Лугове – м. Суми.

 За словами учасників всі вони отримали особливе емоційне і фізичне задоволення від такого драйвового заїзду в «Сумської сотці» та рівня організації. Адже в заході прийняли участь як професійні спортсмени так і аматори різних вікових груп, для кого велосипед — друг та помічник не тільки в спорті але й у повсякденному житті та активному відпочинку.

Подібні заходи заохочують молодь до активного відпочинку, створюють можливості для розвитку сільських територій через організацію подій та мотивують розвиток туристичної інфраструктури.

Про захід в FB: https://www.facebook.com/events/2256594894435545/permalink/2448878631873836/