ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОБЛАСТІ

2-4 жовтня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру в м. Київ відбудеться 26-й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITМ’19

UITM є найбільшою туристичною подією сезону осінь-зима в Україні, і є ефективним інструментом популяризації її туристичного напрямку в цілому, та окремих регіонів на національному та міжнародному рівнях.

Вже другий рік організатори розширюють експозицію України та об’єднують стенди міст та регіонів України в єдину експозицію UKRAINIAN HOSPITALITY DAYS (Дні гостинності в Україні).

Участь у спеціальній експозиції UKRAINIAN HOSPITALITY DAYS надає можливість всім містам та регіонам представити весь спектр атмосфери гостинності свого краю як для українського туриста, так і для іноземних гостей.

Учасниками експозиції Ukrainian Hospitality Days є готелі, локальна кухня, гастрономічні сувеніри, ресторани з власною неповторною атмосферою, кав’ярні, броварні, виноробні та органічні господарства,
особливі місцеві заклади розваг тощо.

Відвідувачі експозиції - гіди та туроператори, які формують туристичні маршрути, приймають рішення про включення нашого краю в цілому, та окремих локальних ресторанів, готелів, ферм, закладів
розваг тощо до туристичного маршруту для подальшого стабільного забезпечення регіону / закладу групами туристів.

З метою популяризації туристичної галузі Сумщини, як привабливого туристичного напрямку Запрошуємо суб'єктів туристичної діяльності області до співпраці на загальнообласному стенді «Сумщина туристична».

Для спільної участі організатор «Прем’єр Експо Україна»  потребує щоб суб-експоненти сплатили реєстраційний внесок у сумі 1500 грн. (внесення компанії до списку учасників, внесення інформації про компанію до каталогу виставки).

За додатковою інформацією звертатись за тел.: +380 (0542) 77 65 10,
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .