ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ АКТИВНОГО ТУРИЗМУ ОБЛАСТІ

21-22 вересня 2019 року в районі скельного масиву р. Південний Буг м. Южноукраїнськ Миколаївської області відбудеться туристичний фестиваль «Відпочивай активно»

Метою проведення фестивалю є розвиток спортивного туризму як масового виду спорту, популяризація історико-культурних і рекреаційно-туристичних територій Півдня України для активного відпочинку, налагодження співробітництва між регіонами України у сфері туризму, залучення молоді до спорту, активного відпочинку і здорового способу життя.

Цього року під час фестивалю відбудуться: відкриті обласні змагання з гірського спортивного туризму, змагання зі спортивного орієнтування, скельного джамперу, скелелазіння для дорослих та дітей, екскурсії та походи, ігри-квести, туристичні  розваги, концерт-конкурс бардівської пісні, кулінарний конкурс похідної кухні, показові виступи народних ремесел, клубу історичної реконструкції та інше.

У заходах планується участь команд та колективів Миколаївської області, інших областей та міст України, підприємств, установ та організацій.

З приводу участі звертайтесь за телефонами: + 38 (063) 1452492, + 38 (068) 58 98068.