СУМЩИНА ПРЕДСТАВЛЕНА НА МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ «УКРАЇНА»- UITM’2019

З 3 по 5 жовтня в Києві проходить найбільша туристична подія осінньо-зимового сезону Міжнародний туристичний салон «Україна»- UITM’2019. Це ефективна міжнародна платформа для консолідації та спілкування професіоналів туристичної галузі з України та із-за кордону.

Щорічно UITM об'єднує сотні компаній-учасників, представників міжнародних та національних туристичних організацій, урядових міністерств та відомств, агентів суміжних галузей з України та 20 країн. Зазвичай у заході бере участь понад 10 тисяч відвідувачів з усіх регіонів України та інших країн.

Відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації цього року підготував гастрономічний стенд для потенційних туристів, туристичних операторів та агенцій,  які розглядають Сумщину як місце відпочинку на осінньо-зимовий період.

На стенді Сумської області гостей традиційно частують новинками гастрономічного туризму. Вперше відвідувачам «UITM’2019» запропоновані оригінальні страви з равликів «Helix Aspersa Muller» від «ФЕРМА ЕКО»,  конопляний сир TM «O’BEREG»,  сертифіковані медові напої «ПАТРОНАТ», крем-мед з шоколадом Festy, також  конопляні продукти від фермерського господарства «Екосвіт» та екологічні товари на основі коноплепону від «Сумикамволь».

За словами Юрія ГЛАДЕНКА, начальника відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації: «Сумська область з кожним роком стає більш привабливою для туристів. Ми масштабували фестивальні події «Слобожанські смаки», «Конотопська битва 360», конопляний фестиваль «HempFest», завдяки чому збільшилась кількість підприємців з власною крафтову продукцію, які активно долучаються до розвитку туризму в регіоні». Гості стенду також відмічають якість промоційної продукції, яка завжди є першою візитівкою для любителів подорожей.

Фахівці відділу прийняли участь у B2B workshop 10х10. Сумщина була серед 10-ти українських представників, які зустрілися з 10-ма міжнародними туристичними компаніями з Азербайджану, Великобританії, Ізраїлю, Кувейту, Латвії, Литви, Німеччини, Польщі, Туреччини, Франції з метою залучення іноземних туристів до нашого регіону.