Поточна діяльність

ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ-ФЕСТИВАЛЬ «НЕМАТЕРІАЛЬНА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА ЯК СУЧАСНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ РЕСУРС: ДОСВІД, ПРАКТИКИ, ІННОВАЦІЇ»

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція-фестиваль «Нематеріальна культурна спадщина як сучасний туристичний ресурс: досвід, практики, інновації» відбулася 14-15 листопада на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв.

Учасниками обговорення сучасного стану елементів нематеріальної культурної спадщини як національного туристичного ресурсу в Україні та за кордоном стали науковці, аспіранти, студенти та практики, які досліджують актуальні проблеми туристичної галузі, культурології, філософії, фольклористики,  мистецтвознавства, музеєзнавства.

Начальник відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації Юрій ГЛАДЕНКО прийняв участь у заході в якості спікера з темою «Туристичні події на основі нематеріальної культурної спадщині в Сумській області». Мистецтво кролевецьких ткачів популяризували фахівці «Музею кролевецького ткацтва» м. Кролевця Сумської області.