Поточна діяльність

ПРО ВПЛИВ ПАНДЕМІЇ НА РОЗВИТОК ВНУТРІШНЬОГО ТУРИЗМУ

24 квітня 2020 року відділом промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації було ініційовано проведення спільної онлайн наради з представниками туристичних операторів та агентств Сумської області, які працюють в сфері внутрішнього туризму.

Було обговорено ситуацію з внутрішнього туризму в умовах пандемії COVID-19. Приділено увагу щодо  проблематики забезпечення екскурсійного супроводу автобусними перевезеннями, що може суттєво вплинути на вартість послуги, в зв’язку зі значним обмеженням одночасного знаходження людей в автобусі, важливості формування культури туристичних поїздок в умовах забезпечення профілактичних засобів з безпеки людини.

Представниками туроператорів «Рожева Чайка», "Континент Лайн", "Золота Рив'єра-С" та  туристичних агентств «На Набережній», «Крокуй скрізь час» було погоджено наміри щодо співпраці  у створенні конкурентоспроможних туристичних продуктів та важливості спільної популяризації нових туристичних пропозицій області.

Тільки за рахунок співпраці готелів, перевізників, туроператорів та туристичних агенцій, які сформують спеціальні пропозиції в період різкого спаду туристичних потоків та активного використання внутрішніх ресурсів, можливостей сільського зеленого туризму та локацій, що знаходяться неподалік від постійного проживання громадян можлива стабілізація туристичної галузі.

За словами начальника відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації, Юрія ГЛАДЕНКА, сьогодні важлива якісна промоція об’єднаним територіальним громадам оцінка наявних та можливих туристичних ресурсів та тісна співпраця з туристичними операторами та агентствами заради створення унікальних туристичних продуктів, розвитку комфортної туристичної інфраструктури.

В цьому туристичному сезоні, особливо для сімейного дозвілля, можуть стати популярними нові локації, гастрономічні тури, сільський зелений туризм та активний відпочинок – авто-, велотури, сплави по річці,  квести з міфами та легендами, відвідування осередків автентичних ремесел для отримання нових вражень від місць де ще не бували, адже природне, культурне та історичне різноманіття Сумської області дуже багате.