Управління інфраструктури

Управління інфраструктури

майдан Незалежності, 2, м.Суми, 40000 
тел/факс. (0542) 70-07-94
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи:

понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота, неділя


Засідання конкурсного комітету

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, який відбувся 28.11.2019 р.

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користувачня, що не виходять за межі території області, який відбувся 19.09.2019 р.

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користувачня, що не виходять за межі території області, який відбувся 11.07.2019 р.

Протокол засідання конкурсного комітету

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користувачня, що не виходять за межі території області, який відбувся 16.05.2019 р.

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, якій відбувся 06.12.2018 р.

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування від 28.02.2019р.


Про підсумки проведення в управлінні інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 21 лютого 2018 року № 49, в управлінні інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації 19 квітня 2018 року  було проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
У Конкурсі взяли участь 3 державних службовця управління в номінації «Кращий спеціаліст». В цьому році  вперше в рамках проведення  І туру Конкурсу запроваджено проведення онлайн-тестування учасників в частині знань Конституції України та законодавства про державну службу.  Умови проведення та оцінювання даного етапу здійснювалось відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби». Були виконані інші завдання  учасниками І туру Конкурсу, зокрема складання ділового документа  та володіння сучасними комп’ютерними технологіями.
За результатами проведення трьох етапів конкурсу визначено переможця І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". В номінації «Кращий спеціаліст»  перемогла Антоненко Маргарита Валеріївна, головний спеціаліст сектора бухгалтерського обліку, звітності та бюджетного фінансування управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації. 
Цьогорічний конкурс показав, що на державну службу приходять професійно підготовлені громадяни, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки та мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях. Щиро вітаємо переможця конкурсу!