Поточна діяльність

Департамент розвитку інфраструктури

Департамент розвитку інфраструктури

майдан Незалежності, 2, м.Суми, 40000 
тел/факс. (0542) 70-07-94
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи:

понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота, неділя


ОПЕРАТИВНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ДП «Дороги Сумщини»

Засідання конкурсного комітету

Оновлено 09.10.2020

Протокол № 06-20 засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, який відбувся 08.10.2020

Протокол № 05-20 засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, який відбувся 08.10.2020

Протокол № 04-20 засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, який відбувся 23.07.2020

Протокол №03-20 засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, який відбувся 23.07.2020

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, який відбувся 23.04.2020

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, який відбувся 12.03.2020 р.

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, який відбувся 28.11.2019 р.

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користувачня, що не виходять за межі території області, який відбувся 19.09.2019 р.

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користувачня, що не виходять за межі території області, який відбувся 11.07.2019 р.

Протокол засідання конкурсного комітету

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користувачня, що не виходять за межі території області, який відбувся 16.05.2019 р.

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, якій відбувся 06.12.2018 р.

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування від 28.02.2019р.


ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЯ ХОМИ ЖІНОК ДЕПАРТАМЕНТУ З 8 БЕРЕЗНЯ

Милі жінки!

Прийміть найщиріші вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Нехай збуваються всі Ваші мрії і надії, нехай кожен ваш день буде осяяний щасливою посмішкою, а разом з ароматом весняних квітів увійдуть у ваше життя радість і благополуччя.

Бажаю вам доброго здоров’я, любові, підтримки близьких. Нехай взаєморозуміння і злагода, спокій і радість завжди супроводжують вас!

ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК

На підставі Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. №1081, працівники управління протягом тижня провели перевірки виконання умов договору на перевезення пасажирів за маршрутами «Суми-Стецьківка», «Суми-Хотінь», «Суми-Кіндратівка». За підсумками перевірок були складені відповідні акти із зазначенням виявлених недоліків.

 

РОБОТА З ДЕПУТАТСЬКИМ КОРПУСОМ

Взято участь у засіданнях постійних комісій Сумської обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури, надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження та комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва. Під час засідань обговорені та погоджені переліки об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності у населенних пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2020 році.

НА СУМЩИНІ РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГИ

У 17 областях України на 68 об’єктах вже розпочато дорожні роботи. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав КРИКЛІЙ

Щоденно на мапі України збільшується кількість ділянок, де вже розпочались ремонтні роботи. На цьому етапі залежно від об’єкта проводяться геодезичні та дренажні роботи, фрезерування існуючого покриття тощо. Зокрема, в списку об’єктів, які наразі будуються по областях і дороги Сумщини. А саме: реконструкція мостового переходу на автомобільній дорозі Н-12 Суми — Полтава км 70 + 838, дорога Н-07 Київ-Суми-Юнаківка (на Курськ) на ділянці км 208+341 — км 213+260.

НАРАДА З ПИТАНЬ РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

Начальник управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації Володимир ДУДЧЕНКО взяв участь у нараді під головуванням Прем'єр-міністра України Олексія ГОНЧАРУКА з питання планування ремонтних робіт на автодорогах загального користування місцевого значення у 2020 році. Володимир Дудченко озвучив проблемні питання, які необхідно врахувати при складанні переліку ремонтних робіт, щодо розподілу коштів на капітальний, поточний середній ремонти та експлуатаційне утримання автомобільних доріг

У найближчий термін Сумська обласна державна адміністрація завершить формування Переліку об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населенних пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2020 році та направить його на погодження у Державне агенство автомобільних доріг України.